Pondelok, 12. apríl 2021. Meniny má Estera, zajtra Aleš.

Latinák sa nezdá: Je to poriadny sukničkár!

Lukáš Latinák ako zvodca
Lukáš Latinák ako zvodca
Zdroj: foto: tv markíza
17.08.2012 14:00

BRATISLAVA – Prelietavý?! Známy „partičkový“ herec Lukáš Latinák (35) poriadne prekvapuje. Najnovšie sa predstaví v novom seriáli ako dedinský playboy. Stvárni totiž rolu traktoristu Jonnyho, ktorý sa bude otáčať za každou sukňou. Otázka je, či dokáže prekonať aj sexi Alexandra Bártu (36).


Markíza si pre svojich divákov pripravila ďalší zaujímavý seriál, ktorý štartuje už utorok. V netradičnej úlohe sa v Horúcej krvi predviedie Lukáš Latinák. Ten bude musieť totiž preukázať svoje umenie zvádzania.

Ženatý herec v novom projekte stvárni miestneho sukničkára Jonnyho, ktorého záľubou je poľovačka na nežné pohlavie. Fascinuje a láka ho najmä Zuzana v podaní Jany Kolesárovej, ktorá jediná totiž nevie oceniť jeho mužský šarm a odoláva mu. Navyše, v dedine sa objaví Tomáš alias Alexander Bárta, ktorý je pre ženy riadne atraktívny. A tak sa ocitnú dvaja kohúti na jednom smetisku.

Topky.sk sa snažili s Lukášom Latinákom v tejto súvislosti aj skontaktovať. „Haló! Dovolenkujem, sms prosím,“ vyjadril sa formou elektronickej správy. Na následne zaslané otázky o jeho novej postave však neodpovedal. Ako sa s touto netradičnou úlohou popasoval, sa teda dozviete až na obrazovkách. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Lukáš Latinák ako zvodca Lukáš Latinák v seriáli Takéto sexi pózy hádzal Myslíte, že budem dobrý Lukáš Latinák v seriáli V letnej šou Vo V relácii Partička. Alexander Bárta si zahrá

Nástroje k článkuZDROJ: Lenka Mušková
FOTO: TV Markíza, TV Joj

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články