Zakrvavený Miezga: Brutálny pád z koňa! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 8. december 2019. Meniny má Marína, zajtra Izabela.

Zakrvavený Miezga: Brutálny pád z koňa!

Marián Miezga prežil nepríjemné chvíle, keď ho zhodil kôň.
Marián Miezga prežil nepríjemné chvíle, keď ho zhodil kôň.
16.06.2012 07:00

KREMNICA - S týmto nerátali! Pri nakrúcaní relácie Vo štvorici po Slovensku tvorcom aj účinkujúcim zamrzla krv v žilách. Počas pobytu na strednom Slovensku totiž protagonisti ako jeden z dopravných prostriedkov použili kone. A práve tento nápad sa takmer stal osudným Mariánovi Miezgovi (36). Hercovo zviera sa totiž splašilo a zhodilo ho na kamenné dlažobné kocky. Zabávač dopadol na chrbát a objavilo sa aj krvácanie!


Nepríjemné spomienky! S tým, že prejsť Slovensko bez použitia motorových prostiedkov bude ťažké, hlavní aktéri určite rátali. Zrejme im však ani na um neprišlo, že by pri nakrúcaní programu Vo štvorici po Slovensku mohol byť v ohrození ich život. Bohužiaľ, takúto skúsenosť má Marián Miezga.

Pri návšteve Kremnice totiž tvorcovia posadili hercov na kone. Topky.sk získali snímky, ako sa jeden z nich splašil a Miezga skončil na zemi. „Točili sme nejaké zábery helikoptérou a vystrašili sme koňa,” priznal nám scenárista Dano Dangl. „Marián sa akurát pustil, mával klobúkom a spadol z neho na chrbát. Bolo to brutálne. Všetci sme tŕpli, či je v poriadku,” prezradil o nehode.

Obľúbený zabávač z Partičky dopadol na kamennú dlažbu, pričom jeho hlavu nechránila žiadna prilba. „Bola tam nejaká krv z nohy aj ruky, ale našťastie bol v podstate v poriadku,” povedal nám Dangl. Ďalšie riziko však číhalo v podobe splašeného koňa, pod ktorého kopytami by sa nikto nechcel ocitnúť. 

Šťastím bolo, že majiteľka zvieraťa bola nablízku a okamžite sa pustila do jeho upokojovania. Situáciu sa nakoniec podarilo zvládnuť bez vážnejšej ujmy na zdraví. Isté však je, že Miezga mal naozaj šťastie v nešťastí. Ktovie však, čo na neho číha nabudúce. Relácia, pri ktorej niekedy ide naozaj o život, štartuje na obrazovkách Markízy už dnes večer.

VIDEO: Marián Miezga spadol z koňa

Máte strach z koní?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 963


Tip: Pozrite si program televízie Markíza na dnešný deň. Viac na telkac.sk


Galéria

Marián Miezga sa spočiatku Marián Miezga prežil nepríjemné Marián Miezga na koni, Aktéri programu Vo štvorici Aktéri programu Vo štvorici

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: Tv Markíza, topky.sk;
VIDEO: topky.sk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články