Latinák a spol.: Pozor na nich... Vo štvorici po Slovensku! | Topky.sk

°C

Piatok, 22. november 2019. Meniny má Cecília, zajtra Klement.

Latinák a spol.: Pozor na nich... Vo štvorici po Slovensku!

Marián Miezga, Juraj Kemka, Lukáš Latinák a Robo Jakab budú mať v lete na Markíze zábavnú cestovateľskú šou.
Marián Miezga, Juraj Kemka, Lukáš Latinák a Robo Jakab budú mať v lete na Markíze zábavnú cestovateľskú šou.
27.04.2012 15:00

BRATISLAVA - Bude aj „opica”?! Názvom bláznivej komédie Vo štvorici po opici sa inšpirovala televízia Markíza pri svojom novom formáte, ktorý sa na obrazovkách objaví v lete. To, že nebude núdza o zábavu, je jasné už z obsadenia cestovateľskej šou. Po Slovensku sa totiž budú túlať improvizátori z Partičky v zložení Lukáš Latinák, Marián Miezga, Robo Jakab a Juraj Kemka.


Nový formát! Televízia Markíza si na leto prichystala prekvapenie. Po minuloročnom úspechu letnej šou Farma tentoraz prázdninové mesiace spestrí trochu iný program. Máme záujem spoznať našich divákov v ich prirodzenom prostredí,načrtli nám ideu projektu v Záhorskej Bystrici. 

Vytvorili preto cestovateľskú reláciu Vo štvorici po Slovensku, do ktorej obsadili humoristov z Partičky. Lukáš Latinák, Marián Miezga, Robo Jakab a Juraj Kemka budú počas horúcich dní cestovať po našej krajine. No nepôjde sa autom, autobusom, vlakom... skrátka ničím, čo poháňa motor. Herci na výlete po Slovensku  vyskúšajú okrem vlastných nôh konský povoz, korčule, skateboardy, plťky, lietajúce balóny a možno aj vetroň.

Názov novej šou nápadne pripomína komédiu Vo štvorici po opici. A tradičná slovenská pohostinnosť napovedá, že by tam počas nakrúcania mohlo prísť k ďalším podobnostiam...

Pozriete si novú markizácku šou?

15 % nie
áno 85 %

Hlasovalo: 2003


Tip: Pozrite si šou Partička na Markíze. Čas vysielania sa dozviete na telkac.sk


Galéria

Marián Miezga, Juraj Kemka, Robo Jakab, Marián Miezga, Lukáš Latinák, Robo Jakab

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Tv Markíza, RTVS, facebook

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články