Kmotríkovej rafinovaný top: Dráždivá Adriana za 1 000 €! | Topky.sk

°C

Sobota, 14. december 2019. Meniny má Branislava, Bronislava, zajtra Ivica.

Kmotríkovej rafinovaný top: Dráždivá Adriana za 1 000 €!

Adriana Kmotríková zvolila šaty s rafinovaným vrškom.
Adriana Kmotríková zvolila šaty s rafinovaným vrškom.
20.04.2012 00:01

BRATISLAVA - Vie, ako zaujať! Adriana Kmotríková (41) sa na stredajšej charitatívnej akcii objavila v zaujímavých šatách. Ružovo-čierna kombinácia pripútavala pohľady hlavne do oblasti hrudníka. Luxusný outfit z dielne prestížnej módnej značky totiž návrhár vybavil sexi prestrihmi, ktoré moderátorkiným prednostiam opticky pridávali na objeme. Podľa našich informácií vysolila plavovláska za túto parádu zhruba 1 000 eur.


Keďže Adriana Kmotríková núdzou netrpí, rozhodla sa pomáhať tým, ktorí to majú v živote ťažšie. Preto nás neprekvapilo, keď sme ju predvčerom stretli na charitatívnej akcii v centre hlavného mesta. Na podujatie sa tvár televízie Joj patrične vyfintila. Zvolila exkluzívny kúsok z dielne prestížnej módnej značky.

Podľa našich informácií stál jej outfit okolo 1 000 eur. Cena však nebola tým jediným, čo na plavovláskinom oblečení pútalo pozornosť. Obdarená moderátorka totiž zvolila model s takým vrškom, ktorý jej hrudník opticky ešte zväčšoval.

Zboku dokonca odhaľovala vďaka prestrihom aj krivku svojich pŕs. Napriek tomu si ona sama nemyslí, že jej oblečenie bolo prvoplánovo dráždivé. „Nie je to až také vyzývavé, sú to normálne šaty,” povedala nám k tejto téme Kmotríková.

Páčia sa vám šaty Adriany Kmotríkovej?

71 % nie
áno 29 %

Hlasovalo: 1675Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články