Markíza šokuje: Nový turecký seriál so Šeherezádou a Onurom! | Topky.sk

°C

Utorok, 21. január 2020. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Markíza šokuje: Nový turecký seriál so Šeherezádou a Onurom!

Televízia Markíza pripravuje seriál, v ktorom si opäť zahrajú predstavitelia Onura a Šeherezády.
Televízia Markíza pripravuje seriál, v ktorom si opäť zahrajú predstavitelia Onura a Šeherezády.
Zdroj: TV MARKÍZA
14.12.2011 09:15

BRATISLAVA – Vracajú sa! Po obrovskom diváckom úspechu telenovely Tisíc a jedna noc dostanú jej ústrední predstavitelia opäť priestor na obrazovkách. Televízia Markíza už čoskoro spustí seriál s hercami, ktorí stvárňovali Šeherezádu a Onura. Dočká sa obľúbený pár rovnako pozitívneho ohlasu?


Zamilovali si ich! Turecký manželský pár Halit Ergenç a Bergüzar Korel sa vďaka Tisíc a jednej noci dočkali u slovenských divákov úspechu, o akom sa im ani nesnívalo. Dôkazom môže byť nielen vysoká sledovanosť, ale aj ich účasť na tohtoročnom Dni otvorených dverí televízie Markíza. Tam vyvolali exotickí manželia hotový ošiaľ.

Na mimoriadny divácky záujem o spomínaných tureckých hercov vedenie komerčnej televízie stavilo aj pri spustení nového projektu rovnakej produkcie. Markíza uvedie štyri dni pred Vianocami seriál s názvom Sultán. V hlavnej úlohe sa už opäť predstaví Halit Ergenç ako Sulejman I., chýbať však nebude ani jeho oficiálna partnerka zo súkromného života. Čiernovláska, ktorú poznáme ako Šeherezádu, si strihne rolu krásnej vdovy.

Ako prezrádza už samotný názov, dej seriálu sa bude odvíjať na historickom pozadí. Prvú časť príbehu o láske, intrigách a svojskej hierarchii si podľa našich zistení diváci budú môcť pozrieť 20. decembra. Sultán sa o divácku priazeň bude uchádzať v hlavnom vysielacom čase, a to až trikrát do týždňa – od utorka do štvrtka.

Tešíte sa na nový seriál s tureckými hercami?

35 % nie
áno 65 %

Hlasovalo: 36248Galéria

Televízia Markíza pripravuje seriál, Predstaviteľ Onura si zahrá Televízia Markíza pripravuje spustenie Šeherezáda (vľavo) bude hrať Predstaviteľ Onura si zahrá Muhtesem Yuzyil

Nástroje k článkuFOTO: Tv Markíza;
ZDROJ: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články