Pondelok, 10. máj 2021. Meniny má Viktória, zajtra Blažena.

Slávna Slovenka vzťah so zajačikom trpko oľutovala: Och, ten jej narobil hanbu!

Katka Knechtová
Katka Knechtová
Zdroj: Jan Zemiar
14.03.2021 00:00

PREŠOV - Na toto obdobie nemá najkrajšie spomienky! Dnešná oslávenkyňa - Katka Knechtová, ktorá slávi 40. narodeniny, patrí medzi najúspešnejšie slovenské speváčky. Čo sa však súkromia týka, to si prísne stráži. Po nepríjemnej skúsenosti s o 20 rokov mladším frajerom sa jej nemožno čudovať...


Katarína Knechtová sa narodila 14. marca 1981 v Prešove. Ako školáčka navštevovala ľudovú školu umenia, kde sa naučila hrať na klavír. Sama sa naučila hrať na gitare, ovláda aj hru na bicie. 

Svoju spevácku kariéru odštartovala v súbore Prešovčatá. Do roku 1997 pôsobila ako vokalistka v kapele IMT Smile. Jej kroky smerovali do formácie Peha, z ktorej v roku 2008 odišla a dala sa na sólovú dráhu. 

Brunetka je nielen speváčkou a hudobníčkou, ale aj textárkou a skladateľkou. Na konte má viacero ocenení a v roku 2018 sa predviedla ako porotkyňa v speváckej šou SuperStar. A práve v spomínanej šou došlo k stretnutiu, ktoré Katka nepochybne ľutuje. Dala sa totiž dokopy s o 20 rokov mladším súťažiacim Petrom Borkovcom. 

Katarína Knechtová počas vzťahu s Petrom Borkovcom.
Slávna Slovenka vzťah so
Zdroj: Instagram

Šokujúce a vulgárne vyjadrenia mladíkovej matky boli len začiatkom veľkej hanby. Borkovec mal totiž problém s alkoholom i zákonom. Speváčke vraj dokonca ukradol šperky a hotovosť, pričom údajne išlo o nemalú čiastku. 

Katka dala problémovému mladíkovi definitívne kopačky koncom roka 2018. „Od všetkého, čo napáchal Petr Borkovec, sa dištancujem. Nechcem, aby moje meno bolo s ním spojované. Urobila som hrubú čiaru a k ničomu sa už nebudem vyjadrovať, ani to komentovať," uviedla na margo vzťahu s bývalým superstaristom Knechtová, ktorá si po tejto príšernej skúsenosti svoje súkromie úzkostlivo stráži.


Galéria

Katka Knechtová Katka Knechtová Katka Knechtová Katarína Knechtová počas vzťahu Katka Knechtová Katarína Knechtová počas vzťahu

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Ján Zemiar, Instagram, TV Markíza, RTVS, TV Joj, YouTube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články