Pondelok, 17. máj 2021. Meniny má Gizela, zajtra Viola.

Hriešna minulosť Mira Nogu: Sex pred kamerami!

Miroslav Noga
Miroslav Noga
Zdroj: TASR
25.10.2020 00:01

BRATISLAVA - Pikantná skúsenosť! Dnešný oslávenec Miro Noga sa môže pochváliť úspešnou kariérou. Poznáme ho ako skvelého herca, humoristu, speváka a moderátora. 61-ročný umelec však má na konte aj účinkovanie v eroticky ladenom počine s názvom Vášnivé známosti.


Miro Noga sa narodil 25.októbra 1959 v Bratislave. Už ako 14-ročný pôsobil v divadelnom súbore LUDUS. Po štúdiu na gymnáziu smerovali jeho kroky na VŠMU.

Pôsobil na Novej scéne, v divadle West, štúdiu S, je tiež členom divadla Astorka Korzo´90. Stvárnil viacero komických i dramatických úloh. Účinkoval vo filmoch, seriáloch, rozprávkach, televíznych kabaretoch, či inscenáciách. Spomenúť možno napríklad počiny Bud Bandi, Mahuliena zlatá panna, Sedem jednou ranou, Škriatok, Detektív Dušo, Rivers of Babylon, Babovřesky, Agáva a iné. Noga je tiež výborným dabingovým hercom.   

Zabudnúť nemožno ani na jeho dlhoročnú spoluprácu so Štefanom Skrúcaným. Okrem účinkovania v politicko-satirických projektoch vydali aj štyri hudobné albumy. 

Miro Noga a Štefan Skrúcaný tvorili vydarenú a úspešnú dvojicu.
Hriešna minulosť Mira Nogu:

V roku 1994 bol Miro Noga jedným z hercov, ktorí za veľkou mlákou natočili erotický film. V tom čase ženatý dvojnásobný otec stvárnil nadržaného mäsiara. Herci okrem slušného honorára dostali aj prísľub, že americký film nakrútený spoločnosťou Playboy sa do Európy nedostane... V roku 2004 ho však na svojich obrazovkách odvysielala televízia Markíza. 

Miro Noga v erotickom filme Vášnivé známosti.
Hriešna minulosť Mira Nogu:

Prvou manželkou Mira Nogu bola sympatická Lívia, s ktorou má synov Olivera a Mareka. Druhá manželka Janka mu v roku 2014 porodila dcérku Dominiku. 

Miro Noga
Zdroj: TASR/Martin Baumann

 


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články