°C

Pondelok, 30. marec 2020. Meniny má Vieroslava, zajtra Benjamín.

Skrúcaného „rušný“ milostný život: 3 svadby a dieťa v 60-ke!

Štefan Skrúcaný
Štefan Skrúcaný
27.03.2020 00:01

BRATISLAVA - Štefan Skrúcaný bol 22 rokov ženatý s kolegyňou Zuzanou Tlučkovou. Tá však bola už jeho druhou manželkou. Po afére s mladou Dominikou Lukáčovou nakoniec zakotvil v náručí dlhoročnej kamarátky Eriky Judínyovej, vďaka ktorej sa po štvrtý raz stane otcom krátko po 60-ke.


Štefan Skrúcaný sa narodil 27. marca 1960. V rámci štúdia sa najprv zameral na Stavebnú fakultu STU, neskôr ale vyštudoval herectvo na VŠMU. Už počas školy so spolužiakmi vytvorili kabaretnú skupinu, ktorá mala v repertoári aj populárnu Fujarovú šou. 

Skrúcaného „rušný“ milostný život:
Zdroj: RTVS

Spolu s Mirom Nogom vytvoril dvojicu známu politickou satirou, v programoch spolu s nimi vystupovali aj Stano Radič, Jaro Filip, Rasťo Piško či Zuzana Tlučková. Práve s ňou prežil 22 rokov v manželstve, z ktorého vzišli dvaja synovia, Tomáš a Lukáš. Z predchádzajúceho vzťahu s exmanželkou Darinou Wolfovou má zas dcéru Lindu. 

A teraz je na ceste ďalší potomok. Skrúcaný očakáva prírastok aj so svojou treťou manželkou, markizáčkou Erikou Judínyovou. Rodičmi by sa podľa odhadov mali stať už v máji alebo júni. Dvojica sa zosobášila v apríli 2015. 

Skrúcaného „rušný“ milostný život:

Štefan Skrúcaný je známy z filmov Plavčík a Vratko či Anička Jurkovičová a zahral si aj v snímke Cuky Luky Film. Účinkoval v seriáloch Alžbetin dvor, Panelák a Horná Dolná. 


Galéria

Štefan Skrúcaný Štefan Skrúcaný a Miro Štefan Skrúcaný a Erika

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev
FOTO: TV JOJ

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články