Piatok, 7. máj 2021. Meniny má Monika, zajtra Ingrida.

Jediný zajačik v jej posteli: K Belohorcovej milencom patrí aj tento známy slovenský futbalista!

Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
Zdroj: Instagram ZB
24.02.2021 00:01

BRATISLAVA - je to neuveriteľné, ale najznámejšia slovenská učiteľka sexu dnes slávi 45 rokov. Dnes je z nej usadená šťastná mamina a manželka, jej posteľou však prešli viacerí známi muži. Dokonca aj mladý futbalista, ktorý je v podstate jej jediným verejne známym zajačikom.


Zuzana Belohorcová sa narodila 24. februára 1976. Študovala operný spev na konzervatóriu, no tomuto povolaniu sa nevenovala. verejnosť ju pozná ako hlásateľku verejnoprávnej televízie, neskôr sa z nej stala moderátorka. 

V televízii Markíza začínala na poste hlásateľky počasia, neskôr moderovala erotickú reláciu Láskanie. Na Nove uvádzala rovnako zameraný program Peříčko. 

Známa je aj ako moderátorka reality šou Big Brother, kde sekundovala Vilovi Rozborilovi. 

Zuzana Belohorcová a Vilo
Zdroj: TASR

Okrem toho sa objavila v divadelnej hre Totálne mimo, účinkovala v dvoch filmoch a v českom seriáli Ošklivka Katka si zahrala samu seba. 

Najnovšie ukáže svoje spevácke schopnosti v šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá sa práve nakrúca. 

Jediný zajačik v jej
Zdroj: TV Markíza

Dlhé roky bol pre verejnosť zaujímavý Zuzanin milostný život. Zvyčajne totiž chodila so staršími a zabezpečenými mužmi, napríklad s Romanom Deákom, Jozefom Vajdom, Jozefom Svobodom, Marekom Dospivom, novinári ju kedysi dokonca v noci nachytali vo vile Borisa Kollára, ktorý tvrdil, že mu len niečo priniesla. 

Medzi týmito mužmi najviac vyčnieva bývalý futbalista Filip Šebo, ktorý je od moderátorky o 8 rokov mladší. A to úplne presne - obaja totiž oslavujú narodeniny v rovnaký deň. „Zuzana Belohorcová a Filip Šebo si Vám dovoľujú oznámiť, že po dlhšej intenzívnej známosti spoločne... oslávia narodeniny,” znela napríklad pozvánka na párty k bondínkinej tridsiatke. Dnes má Zuzana 45 a Filip 37 rokov. 

Zuzana Belohorcová a Filip
Zdroj: TASR

Šťastie nakoniec našla Belohorcová s Vlastimilom Hájekom, s ktorým sú približne v rovnakom veku. Majú spolu dcéru Salmu a syna Nevia. Roky žili v Miami, nedávno sa presťahovali do Španielska. 

Jediný zajačik v jej
Zdroj: Instagram ZB


Galéria

Zuzana Belohorcová Zuzana Belohorcová a Vilo Zuzana Belohorcová a Filip Zuzana Belohorcová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články