Nedeľa, 9. máj 2021. Meniny má Roland, zajtra Viktória.

V Byl jednou jeden polda balil Krainovú: Takto slovenský herec vyzerá teraz!

Marcel Ochránek
Marcel Ochránek
Zdroj: Ján Zemiar,
21.04.2021 00:01

BRATISLAVA - Marcel Ochránek je Slovákom dobre známy nielen z dosiek, ktoré znamenajú svet, ale aj z rôznych seriálov a filmov. Ešte ako mladé ucho si zahral napríklad v obľúbenej komédii Byl jednou jeden polda, kde pred kamerami balil sexicu Simonu Krainovú. Dnes oslavuje 48. narodeniny a nejedna žena nám dá za pravdu, že aj v zrelšom vekú má charizmu.


Marcel Ochránek sa narodil 21. apríla 1973 ako najmladšie z troch detí. Detstvo prežil v bratislavskej Dúbravke. Počas štúdia navštevoval ľudovú školu umenia, kde sa naučil hrať na husle. Jeho mama túžila po tom, aby sa hudbe venoval aj na konzervatóriu. Avšak náhoda spôsobila, že skončil na hereckom odbore. Jeho ďalšie kroky potom viedli na VŠMU. 

Marcel Ochránek kedysi.
Marcel Ochránek
Zdroj: TV Nova

Popri pôsobení na divadelných doskách (Divadlo Andreja Bagara v Nitre, Nová Scéna) je aktívny aj v dabingu a pred kamerami. Dobre známy je napríklad divákom seriálov Tajné Životy, Som mama, Prázndiny, Panelák, Vdova, Búrlivé víno, či Rodinné prípady. Spomedzi filmov možno spomenúť počiny Byl jednou jeden polda, či Dubček. Ochránek je neodmysliteľne spätý aj s reláciou RTVS Postav dom, zasaď strom. 

Marcel Ochránek a Simona Krainová vo filme Byl jednou jeden polda.
Marcel Ochránek
Zdroj: TV Nova

Čo sa týka súkromia, Ochránek bol raz ženatý. S dnes už bývalou manželkou sa po 8 rokoch randenia vzali. Avšak rok po svadbe sa už aj rozviedli. V nitrianskom divadle spoznal svoju partnerku Evu, s ktorou má syna Samka. 

Marcel Ochránek v jojkárskom seriáli Prázdniny.
Marcel Ochránek
Zdroj: TV Joj

FOTO: Marcel Ochránek s kolegyňou a dobrou kamarátkou Kristínou Tormovou. 


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Ján Zemiar, TV Nova, Instagram, Nová scéna, TV Joj, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články