°C

Utorok, 7. júl 2020. Meniny má Oliver, zajtra Ivan.

Po Dare Rolins zbalil ďalšiu speváčku: Preboha, fakt ju dobil hokejkou?

Jaroslav Bednář
Jaroslav Bednář
Zdroj: HC Slavia Praha
09.11.2019 00:01

PRAHA - Bývalý krídelník pražskej Slávie Jaroslav Bednář (42) bol u nás známy najmä ako partner speváčky Dary Rolins. Neskôr randil s jej kolegyňou Helenou Zeťovou, ktorá tvrdí, že od neho dostala pár tvrdých rán hokejkou.


Minulý rok ukončil svoje hokejové pôsobenie. Jaroslav Bednář dnes oslavuje 43. narodeniny. Kariéru začal v pražskej Slávii, neskôr pôsobil aj v zámorskej NHL. Potom sa vrátil do Slávie, kariéru ukončil v Hradci Králové. 

Po Dare Rolins zbalil
Zdroj: TASR

Pre mnohých bol ale oveľa zaujímavejší jeho osobný život. Niektoré médiá ho dokonca označovali za zberateľa slávnych žien. Randil s Darou Rolins či Helenou Zeťovou. Práve vzťah s druhou menovanou bol poriadne búrlivý a zasahovala u nich aj polícia. Po jednom takomto incidente sa hokejista bránil, že svoju partnerku nezmlátil a išlo o konflikt s treťou osobou. Muži zákona sa však vyjadrili, že takáto skutočnosť im známa nie je a ani jeden z nich pri riešení situácie nikoho tretieho nespomenul. 

Zeťová však tiež pred novinármi tvrdila, že nič vážne sa medzi nimi nestalo. Po rokoch ale otočila. „Keď dostaneš niekoľko rán hokejkou, tak sa ten pozitívny vzťah trocha naruší,” odpovedala kedysi Adele Banášovej v jej šou na otázku, aký má vzťah k hokeju. 

Helena Zeťová a Jaroslav

Nech už to bolo akokoľvek, hokejista našiel šťastie u inej blondínky. Dal sa dokopy s miss Luciou Hadašovou, ktorá mu už porodila dve deti. O žiadnych problémoch v ich vzťahu zatiaľ počuť nebolo. 

Po Dare Rolins zbalil
Zdroj: Profimedia


Galéria

Jaroslav Bednář Jaroslav Bednář a Dara Helena Zeťová a Jaroslav Jaroslav Bednář s manželkou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články