Pre Koleníka najdôležitejšia: Toto je žena jeho života! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 26. január 2020. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Pre Koleníka najdôležitejšia: Toto je žena jeho života!

Ján Koleník
Ján Koleník
Zdroj: TV JOJ
11.11.2019 00:01

BRATISLAVA - Herec Ján Koleník (40) je bez pochýb miláčikom žien. Súkromie si však stráži a neprezrádza o svojom osobnom živote veľa. Nedávno však ukázal ženu, ktorá je pre neho tou najdôležitejšou v živote.


Ján Koleník sa narodil 11. novembra 1979. Chodil na športové gymnázium so zameraním na cudzie jazyky, neskôr navštevoval Akadémiu umenia v Banskej Bystrici a nakoniec vyštudoval VŠMU v Bratislave. 

Ján Koleník

Po vysokej škole začal pôsobiť v SND a členom súboru činohry je doteraz. Za svoje divadelné postavy získal aj niekoľko ocenení. 

Pred kamerami sa objavuje od roku 2005 a ide najmä o seriály. Účinkoval už v Ordinácii v ružovej záhrade, väčšiu postavu a popularitu si získal v jojkárskom Paneláku. Neskôr pôsobil v projektoch Keby bolo keby, Kriminálka Staré Mesto, Divoké kone, 1890, Za sklom, Oteckovia. V Česku ho obsadili do seriálu Prvá republika. 

Pre Koleníka najdôležitejšia: Toto
Zdroj: česká televize

Svoje súkromie si Ján Koleník stráži. Tento rok sa ale jojkárskemu Top Staru podarilo zachytiť ho na jednom koncerte s najdôležitejšou ženou jeho života - mamou Elenou. V auguste jej robil spoločnosť na hudobnom podujatí, ktoré bolo pre jeho mamu darčekom k meninám. 

Pre Koleníka najdôležitejšia: Toto
Zdroj: TV JOJ

Pre Koleníka najdôležitejšia: Toto
Zdroj: TV JOJ


Galéria

Ján Koleník Ján Koleník Ján Koleník Mama Jána Koleníka Ján Koleník s mamou Ján Koleník Ján Koleník účinkuje aj Ján Koleník sa venuje

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články