Habera už bol kedysi ženatý: Takto teraz vyzerá matka jeho najstaršej dcéry! | Topky.sk

Utorok, 18. jún 2019. Meniny má Vratislav, zajtra Alfréd.

Habera už bol kedysi ženatý: Takto teraz vyzerá matka jeho najstaršej dcéry!

Pavol Habera
Pavol Habera
Zdroj: TV MARKÍZA
12.04.2019 00:01

BRATISLAVA - Pavol Habera (57) je dlhé roky úspešný na hudobnej scéne a fanúšikovia obdivujú aj jeho súkromný život po boku modelky Daniely Peštovej. Kým však spevák našiel šťastie so známou Češkou, bol už raz ženatý. S prvou manželkou Nadeždou má svoju najstaršiu dcéru Zuzanu.


Pavol Habera sa narodil 12. apríla 1962 v Brezne. Vyštudovaný ekonóm sa v 80. rokoch minulého storočia stal masívne populárnym ako spevák skupiny Team. Neskôr pôsobil aj sólovo, je známy aj ako skladateľ a v posledných rokoch tiež porotca speváckych súťaží. 

Habera a TEAM vyrážajú
Zdroj: Silvi Production

Jeho súkromie je doslova ukážkové. S modelkou Danielou Peštovou vychovávajú dcéru Ellu Joy a syna Paula Henryho, pričom s nimi dlho žil aj blondínkin syn z predchádzajúceho vzťahu Yannick, ktorý je dnes už dospelý. 

Rovnako aj Habera už bol pred Peštovou ženatý a s exmanželkou Naďou majú dcéru Zuzanu. Dvojica sa rozviedla v roku 2000 po viac ako 15-ročnom spolužití. Dnes je už aj Paľova bývalá láska opäť vydatá. Žije v USA, ale často chodí na Slovensko kvôli vnúčatám. 

Habera už bol kedysi
Zdroj: Facebook ND

Ženy Haberovho života - dcéra Zuzana a exmanželka Naďa
Habera už bol kedysi
Zdroj: Facebook ND


Galéria

Pavol Habera Habera a TEAM vyrážajú Naďa Haberová má po Ženy Haberovho života - Haberova exmanželka Naďa Paľo Habera je už Paľo Habera a Daniela S Danielou Peštovou sa

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články