Piatok1. marec 2024, meniny má Albín, zajtra Anežka

Vianočný lunapark v Bratislave: Dni Vianoc v Inchebe prinášajú oddych od zhonu aj tipy na skvelé darčeky

PR článok Zobraziť galériu (5)
(Zdroj: Incheba)

Výber vianočných darčekov pre celú rodinu, tradičné remeslá, chutné špeciality a predovšetkým spomalenie v predvianočnom ošiali – už 34 rokov sú neodmysliteľnou súčasťou bratislavskej zimy Dni Vianoc v Inchebe. Tradičné podujatie, ktoré privíta návštevníkov od 1. do 17. decembra, v tomto roku prináša aj novinku: vianočný lunapark s množstvom kolotočov a zábavných atrakcií pre deti aj dospelých. To všetko v pešej dostupnosti historického centra. Na čo všetko sa môžete počas najbližších týždňov tešiť?

Vianočný lunapark v Bratislave:
Zobraziť galériu (5)
 (Zdroj: Incheba)

Vianočné nákupy pod jednou strechou

Viac ako sto predajcov zo Slovenska aj zahraničia na Dni Vianoc v Inchebe prináša rôznorodý výber darčekov a drobností. Originálna móda aj každodenné odevy, kožené a kožušinové kúsky, kozmetika, kabelky, šperky a bižutéria, doplnky do bytu, praktické kúsky a ďalšie zaujímavé výrobky od väčších aj lokálnych výrobcov a predajcov vytvárajú príjemný mix darčekov, z ktorých si vyberie každý.

Vstupenka na Predpredaj.sk

Tradičné remeslá a handmade víkendy

Tradície sa v dnešnej dobe pomaly vytrácajú a sú o to vzácnejšie a žiadanejšie. Príďte podporiť remeselníkov a ľudí, ktorí majú radi krásu pôvodnej tvorby. Prekrásne vianočné ozdoby z prírodných materiálov či drôtu, sviečky z voňavého včelieho vosku, čipky, plstené drobnosti a výrobky zo slamy a dreva poskytnú pohľad na zručnosť a dôvtip majstrov zo Združenia cechov historických remesiel. Navyše, počas víkendov (2.-3., 9.-10., 16.-17. decembra) sa k remeselníkom a predajcom pridajú aj šikovní a kreatívni tvorcovia s ponukou nádherných, ručne vyrobených „pekností“.

Vstupenka na Predpredaj.sk

Vianočný lunapark a najlepšia zábava pre deti aj dospelých

Na Dňoch Vianoc v Inchebe na vás v tomto roku čaká množstvo atrakcií a kolotočov, ktoré vás dostanú do tej správnej vianočnej nálady. Labute, swing tower, autodrom, bobová dráha, detský reťazáčik a detská manéž, ale aj množstvo skákacích hradov a elektrické autíčka a motorky zabavia deti aj dospelých. Možno sa vám aj podarí využiť aj skvelú akciu: v sobotu 2.12. a v stredu 6.12. od 16:00 do 16:30 si môžete všetky kolotoče a atrakcie užiť bezplatne.

Vianočný lunapark v Bratislave:
Zobraziť galériu (5)
 (Zdroj: Incheba)

Tešíte sa na Mikuláša? V stredu 6.12. po 16:00 na Dni Vianoc prifrčí Mikuláš na motorke Harley-Davisdon a deťom rozdá sladké darčeky. K dispozícii bude aj detský kútik so zábavnými aktivitami, kde sa deti budú môcť hrať, kým vy nakupujete. Atmosféru dotvoria tanečné či hudobné vystúpenia. Kompletný harmonogram si môžete pozrieť tu: https://bit.ly/3GkdvVW.

Vstupenka na Predpredaj.sk

Vianočný lunapark v Bratislave:
Zobraziť galériu (5)
 (Zdroj: Pexels.com)

Darček pre návštevníkov

Na Dňoch Vianoc v Inchebe si môžete vychutnať tradičné a chutné vianočné špeciality. Každý návštevník s platnou vstupenkou navyše získa pohár vareného vína alebo detského punču grátis.

Vianočný lunapark v Bratislave:
Zobraziť galériu (5)
 (Zdroj: Pixabay.com)
Dni Vianoc v Inchebe otvárajú svoje brány už v piatok 1. decembra a potrvajú až do 17. decembra. Na mieste sa môžete zapojiť aj do vianočnej tomboly o skvelé ceny. Viac informácií získate na www.incheba.sk. Mediálnym partnerom podujatia je Zoznam.sk, vstupenky sú dostupné v sieti Predpredaj.sk.

- reklamná správa -

Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu