Super svet je plný dinosaurov, tanca a zábavy – tak znie ideálna rodinná nedeľa | Topky.sk

°C

Nedeľa, 26. január 2020. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Super svet je plný dinosaurov, tanca a zábavy – tak znie ideálna rodinná nedeľa

Zdroj: Super svet
30.09.2019 12:00

Predstavujeme Vám unikátny rodinný event SUPER SVET. Pre rodiny bude pripravená rozsiahla plocha s atrakciami a rôznymi aktivitami pre deti i občerstvením. Podujatie je zamerané na pohyb a inšpiráciu detí k pohybu.


Cieľom rodinného podujatia SUPER SVET je spríjemniť nedeľné popoludnie pre rodiny s deťmi, ktoré radi tancujú, skáču, (ne)poslúchajú, ale hlavne sa radi bavia. Nedeľa je deň, ktorý patrí rodine, preto príďte navštíviť Super svet a spoločne sa zabaviť. Projekt plný zábavy môžete zažiť v Nitre, Martine, Galante, Topoľčanoch a Púchove.

Super svet je plný
Zdroj: Super svet

Priebeh podujatia je kombinácia voľnej pohybovej činnosti na nafukovacích atrakciách rôznych charakterov a veľkej interakcie s deťmi, ktorú vedie známy tanečník Johnny Mečoch. Johnny sa venuje deťom už 15 rokov a počas tohto obdobia sa sám prirodzene vyvinul v detského super hrdinu - SUPER TANEČNÍK, ktorí inšpiruje deti k návykom na pohyb a tanec.

Super svet je plný
Zdroj: Super svet

Super svet je plný
Zdroj: Super svet

Súčasťou Super Sveta sú aj Super rozprávkoví hrdinovia. Deti tak budú mať šancu sa stretnúť so svojou obľúbenou rozprávkovou postavičkou, s ktorou sa môžu aj odfotiť. Pripravených bude14 maskotov, deti si teda zaručene nájdu svoju obľúbenú postavičku.

Super svet je plný
Zdroj: Super svet

Ako novinkabude pripravený detský DINOPARK. Deti tak budú môcť stretnúť dinosaurov priamo vo svojom meste. Tí najmenší sa zahrajú sbaby dino, ktoré budú môcť kŕmiť, a dokonca sa môžu na ňom aj povoziť. Najväčší dinosaurus meria až9 metrov.

Vstupenky na Super svet nájdete na Predpredaj.sk.

Super svet je plný
Zdroj: Super svet

Počas podujatia budú otvorené aj tvorivé dielne, kde spolu s animátorkami budete vytvárať krásne vianočné dekorácie, ktoré si deti so sebou samozrejme odnesú domov.

V rámci eventu bude aj zóna s občerstvením.

- reklamná správa -


Galéria


Nástroje k článkuPR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články