3x2 = úspešná matematika pre Filipa Jančíka na Bratislavskom hrade | Topky.sk

°C

Piatok, 22. november 2019. Meniny má Cecília, zajtra Klement.

3x2 = úspešná matematika pre Filipa Jančíka na Bratislavskom hrade

Zdroj: Filip Jančík
29.07.2019 10:00

Ľudský, priateľský, zábavný a šikovný. Fanúšikovská základňa Filipa Jančíka sa po sérii koncertov na Bratislavskom hrade počas najteplejšieho víkendu tohto leta musela znásobiť. Vystúpenia sa mu podarilo vypredať trikrát za dva dni, čo je tá najúspešnejšia matematika pre mladého umelca.


“Podľa mňa to bolo úžasné, skvelé, najlepšie. Keby som nebol býval na poslednom koncerte, bol by som si kúpil ešte jeden lístok,” nešetril chválami na Jančíkovu virtuozitu návštevník Roman. Znelku z Game of Thrones alebo Harryho Pottera počul v prevedení 26-ročného hudobníka prvýkrát.

3x2 = úspešná matematika
Zdroj: Filip Jančík

“Pre mňa to bol skutočný zážitok. Veľmi sa mi páčilo aj rozprávanie zážitkov z iných koncertov. Pripadá mi ako sympatický chalan, ktorý vie pracovať aj s husľami i publikom,” dodáva. Viacerí fanúšikovia sa zhodli, že by pokojne mohol robiť aj stand-up comedy.

3x2 = úspešná matematika
Zdroj: Filip Jančík

Za mladým šoumenom, ktorý vypredal dva denné a jeden nočný koncert na dominante hlavného mesta, prichádzali nadšenci z rôznych kútov Slovenska.

“Ahoj, Filip, neváhali sme ísť do Bratislavy aj z východu a dostali sme viac, ako sme očakávali, bolo to úchvatné!” tešila sa na Instagrame fanúšička Lenka. Reagovať mohla priamo do správy Filipovi Jančíkovi alebo označiť svoj príspevok hashtagom #filipjancik, prípadne priamo jeho označením @filipjancikofficial.

S manželom si neskromne myslia, že skromný huslista, ktorého poznajú aj v zahraničí, by pokojne vypredal aj tamojšiu Steel Arénu.

3x2 = úspešná matematika
Zdroj: Filip Jančík

Výnimočnú hudobno-svetelnú šou v podaní Filipa Jančíka a jeho svetoznámych hostí si prišlo pozrieť až 4 500 ľudí. O dokonalý zvuk sa postaral Paul Hager, jeden z najlepších zvukárov na svete. Spolupracoval, napríklad, so speváčkou Miley Cyrus.

3x2 = úspešná matematika
Zdroj: Filip Jančík

Ak ste chýbali v trojčlenke Filip Jančík, Bratislavský hrad a publikum, nezúfajte. Talentovaný mladík už teraz pracuje na ďalších unikátnych predstaveniach, kde sa veľmi rád podelí so svojími fanúšikmi o všetko, čo dokáže.

3x2 = úspešná matematika
Zdroj: Filip Jančík

-reklamná správa-


Galéria


Nástroje k článkuPR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články