Tí sa s tým ne*erú! Bratislavský Babylon opäť ovládne temný humor | Topky.sk

Nedeľa, 26. máj 2019. Meniny má Dušan, zajtra Iveta.

Tí sa s tým ne*erú! Bratislavský Babylon opäť ovládne temný humor

Bratislavský Babylon opäť ovládne temný humor
Bratislavský Babylon opäť ovládne temný humor
Zdroj: Temné kecy
11.03.2019 16:00

Temné kecy si veru servítky pred ústa nedávajú. Na paškál si berú každodenné, ale i tie najvážnejšie témy, komentujú tragikomickosť vlastných životov, ale zároveň sa neštítia vyjadrovať sa k najzásadnejším problémom spoločnosti. A to spôsobom vskutku nevyberaným.


Bez cenzúry a po slovensky už piatu sezónu pomenúvajú to, nad čím vy zväčša len v kútiku duše dumáte. A ak si myslíte, že už len byť svedkom, teda divákom tohto všetkého stačí, oni zájdu ešte ďalej, a pokiaľ sedíte v predných radách alebo zaujmete svojím outfitom či správaním, veľmi rýchlo sa súčasťou šou môžete stať aj vy. Spŕška „dobre mieneného humoru“ od účinkujúcich veru nenechá jedno oko suché.

Bratislavský Babylon opäť ovládne
Zdroj: Temné kecy

Už viete o kom je reč? O STAND UP COMEDY SHOW TEMNÉ KECY samozrejme. Drsní zabávači sa v nedeľu 17. marca už po 28. krát premiérovo predvedú v bratislavskom Ateliéri Babylon. Chalani pred polrokom úspešne vstúpili do piatej sezóny a zdá sa, že neprestávajú valcovať. Ale, „chalani“ by tentokrát nebol úplne stopercente trefný výraz. Popri stáliciach ako sú znalec ženských duší a sexsymbol ČSSR Ivo Ladižinský, nestor vinárstva a milovník koní Jerry Veľmajster Szabó, sado-maso informatik Dano Čistý či politológ na voľnej nohe a šúpolienkar Heňo Fačkovec, uvidíte aj charizmatickú FEJBS, už dnes výrazné meno na slovenskej hip-hopovej scéne.

Bratislavský Babylon opäť ovládne
Zdroj: Temné kecy

Bratislavský Babylon opäť ovládne
Zdroj: Temné kecy

To samozrejme nie je všetko. V kategórií open majk sa objavia dvaja nádejní mládenci PhiliphYuri, a špeciálny hosť príde až z ďalekého zahraničia, konkrétne z Prahy a bude ním Martin Jirman zo Stand up factory. Už teraz niet pochýb, že sa bude jednať o skvelý, viac ako trojhodinový sviatok dobrej zábavy.

Bratislavský Babylon opäť ovládne
Zdroj: Temné kecy

-Reklamníá správa-


Galéria

Bratislavský Babylon opäť ovládne Bratislavský Babylon opäť ovládne Bratislavský Babylon opäť ovládne Bratislavský Babylon opäť ovládne Bratislavský Babylon opäť ovládne

Nástroje k článkuPR článok

ZDROJ: PR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články