YETTI prichádza na Slovensko v podobe skvelého detského muzikálu | Topky.sk

°C

Streda, 12. august 2020. Meniny má Darina, zajtra Ľubomír.

YETTI prichádza na Slovensko v podobe skvelého detského muzikálu

Zdroj: Strýko Baltazár: Cesta na severný pól
12.10.2018 12:00

Už v novembri tohto roka na Slovensku odštartuje turné detského muzikálu Cesta na Severný pól. Strýko Baltazár sa pred Vianocami vydá na dobrodružnú výpravu, aby pomohol svojej eskimáckej kamarátke Yoko objasniť nevídanú záhadu - nedokáže to však bez pomoci našich najmenších!


Pripravte sa na večer plný smiechu a rozžiarené očká svojich ratolestí. Populárny detský zabávač je späť a tentokrát sa s ním vydáme do zamrznutej krajiny, kde sa deje niečo veľmi zvláštne. Eskimáčke Yoko sa totiž začali strácať veci a aby tento problém vyriešila, potrebuje pomoc Strýka Baltazára. Ba čo viac, do pátrania sa s nimi vrhne aj tancujúci snehuliak či veselý sob. A aby toho nebolo málo, prezradíme vám, že príde aj huňatý Yetti, ktorý dokáže rapovať!

Pútavý, ale zároveň aj poučný rozprávkový príbeh o priateľstve a ľudskej dobrote je plný piesní, zábavných scénok a prekvapivých momentov. Prekrásne predstavenie zaujme veľkých aj malých a aby ste si so Strýkom Baltazárom mohli veselé pesničky z muzikálu zaspievať aj doma, na mieste si môžete zakúpiť CD aj DVD z predstavenia.

YETTI prichádza na Slovensko
Zdroj: Strýko Baltazár: Cesta na severný pól

„Na vystúpeniach a pri natáčaní videoklipov zažijeme vždy veľa zábavy. Šíriť dobrú náladu je mojím poslaním, ale zároveň sa snažím motivovať deti k pohybu a odpútať ich od mobilov a tabletov,“ hovorí Strýko Baltazár, ktorý každé svoje predstavenie pripravuje tak, aby malo pre deti pridanú hodnotu a naučilo ich niečo nové. Záležať si tvorcovia dali aj na prekrásnych kostýmoch, aké v inom detskom predstavení na Slovensku zaručene neuvidíte. Boli totiž šité v Británii.

YETTI prichádza na Slovensko
Zdroj: Strýko Baltazár: Cesta na severný pól

„Už teraz vám viem prezradiť, že sa môžete tešiť na úžasnú šou, zábavných maskotov a dokonca nám v sále bude aj snežiť,“ povedal nám Baltazár. „Pozývame všetky rodinky s deťmi a všetkých, ktorí majú radi divadlo. Navštívime 15 miest po celom Slovensku, niektoré sú už teraz vypredané, preto sme dokonca pridávali aj ďalšie predstavenia,“ dodal na záver pre všetkých fanúšikov, ktorí by sa teda mali s kúpením lístkov rozhodne poponáhľať.

Vstupenky na podujatie sú k dispozícii v sieti predpredaj.sk a priamo na mieste podujatia.

YETTI prichádza na Slovensko
Zdroj: Strýko Baltazár: Cesta na severný pól

-reklamná správa-


Galéria


Nástroje k článkuPR článok

ZDROJ: nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články