Utorok, 30. máj 2023. Meniny má Ferdinand, zajtra Petrana, Petronela, Nela.

Z exministra školstva boli v rokovacej sále všetci paf! Čo to má, preboha, na tej ruke?

Exminister sa pochválil novým tetovaním.Galéria fotiek (4)
Exminister sa pochválil novým tetovaním.
Zdroj: NR SR, Instagram.com/branislavgrohling

BRATISLAVA - Bývalý minister školstva Branislav Gröhling (SaS) sa nikdy netajil svojím drsnejším vkusom. To sa týka aj tetovaní, ktoré ukrýva pod oblečením, no na stredajšej schôdzi parlamentu prekvapil všetkých naokolo, a to dokonca aj fotografa národnej rady. Ten sa totiž zameral na jeho pravú ruku. Čo to tam vlastne má?


VIDEO Dnes v parlamente vystupovala podpredsedníčka Najvyššej rady Ukrajiny Olena Kondratiuková: 

Gröhling počúval cez slúchadlá ukrajinskú predstaviteľku a potom to prišlo

Všetko sa to začalo, keď prišla do parlamentu podpredsedníčka Najvyššej rady Ukrajiny Olena Kondratiuková. Viacerí poslanci si kvôli živému tlmočeniu nasadili slúchadlá, čo urobil aj exminister. V tom momente si viacerí všimli na jeho ruke niečo nezvyčajné. Gröhling si totiž doplnil zbierku keriek!

Z exministra školstva boli
Galéria fotiek (4)
Zdroj: NR SR

Mayské symboly na ramenách 

Zaujímalo nás teda, čo to má podpredseda a člen SaS na ruke. "Na ramenách mám mayské symboly, lebo ma veľmi fascinuje táto kultúra a vizuálne sú to veľmi zaujímavé tvary, v ktorých môžete vidieť čokoľvek," povedal už o dlhoročných tetovaniach exminister, no rozhovoril sa aj na tému tých najnovších, a to na prstoch.

Z exministra školstva boli
Galéria fotiek (4)
Zdroj: NR SR

K srdcu pribudla kráľovská koruna a hviezda

"Takmer pred rokom som si dal ja jeden prst vytetovať srdce. Teraz pribudla hviezda a kráľovská koruna. Páči sa mi, že ide o veľmi jednoduché, nadčasové symboly. Neviažu sa na konkrétnu situáciu, dátum ani človeka. Sú to jednoducho symboly, v ktorých si môže každý nájsť význam, aký len chce. A aj po rokoch, keď sa na ne pozriete, môžu pre vás znamenať niečo nové," pochvaľuje si Gröhling najnovšie estetické vylepšenie na tele.

Z exministra školstva boli
Galéria fotiek (4)
Zdroj: NR SR

Z exministra školstva boli v rokovacej sále všetci paf! Čo to má, preboha, na tej ruke?

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články