Piatok, 18. jún 2021. Meniny má Vratislav, zajtra Alfréd.

Heger si nevzal príklad od Matoviča a má nových Charlieho anjelov: Premiér predstavil svoj tím hovorkýň

Heger má nové hovorkyne.
Heger má nové hovorkyne.
Zdroj: Topky/Vlado Anjel, Úrad vlády SR
22.04.2021 13:59

BRATISLAVA - Po tom, ako sa mnohé inštitúcie za predchádzajúcej vlády Igora Matoviča sťažovali na to, že s premiérom bola zlá komunikácia, Heger sa rozhodol nenasledovať tento príklad a predstavil verejnosti svoj nový hovorcovský tím. Ide pritom o tri ženy, ktoré sa v médiách a v televíziách pohybujú už dlhodobo.


Úrad vlády (ÚV) SR posilňuje svoj komunikačný tím. Novou poverenou riaditeľkou tlačového a informačného odboru bude Simona Mikušová, ktorá podľa slov ÚV pôsobila od roku 2004 v médiách. Pribudnúť by mal aj hovorca premiéra. Informoval o tom Úrad vlády SR.

Simona Mikušová
Heger si nevzal príklad
Zdroj: Úrad vlády SR

Mikušová podľa slov úradu berie ponuku pracovať v tejto pozícii po rokoch pôsobenia v médiách a na akademickej pôde ako výzvu. "Som si vedomá zodpovednosti, ktorú táto pozícia prináša. Mojím cieľom je nastaviť profesionálnu a korektnú komunikáciu smerom k verejnosti a médiám. Do tímu pribudne aj hovorca premiéra, ktorého verejnosti aj médiám predstavíme čoskoro," uviedla.

Agáta Staneková, Simona Mikušová a Lucia Ježeková Havlíková
Heger si nevzal príklad
Zdroj: Úrad vlády SR

ÚV doplnil, že ďalšími členkami komunikačného tímu sa stanú Agáta Staneková a Lucia Ježeková Havlíková, ktoré rovnako dlhšiu dobu pôsobili v médiách.


Galéria

Heger má nové hovorkyne.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/msz
ZDROJ: TASR
VIDEO: Topky/Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články