°C

Utorok, 14. júl 2020. Meniny má Kamil, zajtra Henrich.

Šokujúce VIDEO policajta: V Dunajskej Strede prichytil pomstychtivú dôchodkyňu, psíčkarom bude do plaču

Pomsta psíčkarom, klince v mäse
Pomsta psíčkarom, klince v mäse
Zdroj: FB/Polícia SR - Trnavský kraj
02.06.2020 22:00

DUNAJSKÁ STREDA – Dôchodkyňa z Dunajskej Stredy čelí obvineniu po tom, ako ju prichytil policajt, keď v miestnom parku rozhadzovala mäsové návnady, ktoré napichala klincami.


Seniorka z Dunajskej Stredy sa chcela pomstiť psíčkarom. Doma si pripravila slaninu a mäso, ktoré prepichla klincami. Tieto návnady následne rozhadzovala v tamojšom parku.  

Čítajte aj: Keď policajti v Trnave zastavili auto, nestačili sa čudovať: FOTO Služobný pes vyňuchal drogy

Jeden pes návnadu zhltol. Nebyť rýchlej reakcie jeho majiteľky, osud psa by bol spečatený. „Majiteľka si počas venčenia psa v parku v Dunajskej Strede všimla, že jej pes niečo zjedol. Našťastie, stihla včas zareagovať a z papule mu vytiahla klinec,“ uviedla polícia s tým, že táto situácia sa opäť zopakovala - psovi vytiahla z papule skrutku.

„Na ďalší raz bol však pes rýchlejší a sústo stačil prehltnúť. Psíčkarka si vzápätí neďaleko všimla viacero kusov slaniny, v ktorej boli napichané klince. Jej pes skončil na veterinárnej klinike, kde mu klinec museli vyoperovať,“ doplnili muži zákona.

Na röntgenovej snímke klinec v žalúdku psa
Pomsta psíčkarom, klince v
Zdroj: FB/Polícia SR - Trnavský kraj

Dôchodkyňu priamo pri čine prichytil mestský policajt. Videl ju, ako v parku niečo vyhadzuje z košíka. Pri kontrole zistil, že okrem nákupu v ňom mala aj mäsové návnady s klincami. Jej počin zadokumentoval na videozáznam a odovzdal na ďalšie riešenie policajnému zboru.

Na snímke návnada pre psov s klincami
Pomsta psíčkarom, klince v
Zdroj: FB/Polícia SR - Trnavský kraj

Ako ďalej informovala polícia, dôchodkyňa mala porozhadzovať minimálne desať návnad slaniny s napichanými klincami a jednu s mäsom. „Ďalšie štyri takto upravené kusy mäsa už nastražiť nestihla. Žena, ktorej psíčkari a ich správanie prekážalo, sa ku skutku priznala,“ uviedla polícia.

Seniorka má teraz na krku trestný čin. V zmysle zákona je možné za takýto skutok uložiť väzenie na 1 až 5 rokov.


Galéria

Pomsta psíčkarom, klince v Na röntgenovej snímke klinec Na snímke návnada pre

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo
VIDEO: FB/Polícia SR - Trnavský kraj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články