°C

Štvrtok, 20. február 2020. Meniny má Lívia, zajtra Eleonóra.

Kotleba zneužil aj Granko! Predvolebné noviny ĽSNS to hrajú na tradičnú výchovu, neeticky!

Marian Kotleba
Marian Kotleba
Zdroj: Topky/Maarty
13.02.2020 00:00

BRATISLAVA - Kotlebovci majú ďalší problém. V najnovšom vydaní svojho straníckeho plátku totiž použili ilustračnú fotku známej značky nápojov Granko. Všimol si to jeden z čitateľov. Zástupcovia značky sa okamžite dištancovali.


Čitatelia na sociálnych sieťach upozornili na nové vydanie novín strany ĽSNS, v ktorom propagujú svoje myšlienky. Okrem toho použili ako ilustračnú fotku dieťa, pred ktorým bolo na stole položené Granko. Spoločnosť je pobúrená a hovorí o zneužití značky. 

Kotleba zneužil aj Granko!
Zdroj: naseslovensko.net

Našu značku zneužili

Jeden z čitateľov napísal priamo spoločnosti na sociálnej sieti. „Prečo je Granko v kotlebovských novinách? Viete o tom?“ príspevok uverejnila stránka Stop ĽSNS. Spoločnosť informáciu overila. „Spojenie s nami bolo použité bez nášho povolenia. Ďakujeme za upozornenie. Momentálne to budeme ďalej riešiť,“ odpovedala spoločnosť čitateľovi.

Kotleba zneužil aj Granko!
Zdroj: Facebook/Stop ĽSNS

Následne zverejnila na svojich stránkach oficiálne stanovisko. „Radi by sme vás upozornili, že došlo k zneužitiu značky Granko na účely politickej kampane strany ĽSNS. Značka Granko aj spoločnosť Nestlé sa od všetkých politických kampaní striktne dištancujú,“ uviedla spoločnosť. „Veríme, že toto narušenie neovplyvní váš pohľad na značku,“ dodali. 

Kotleba zneužil aj Granko!
Zdroj: Facebook/Stop ĽSNS


Galéria

Marian Kotleba

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/AMaj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články