Trošková robí zmeny vo svojom biznise: Pozrite, aké služby vám Ficova radkyňa poskytne | Topky.sk

°C

Piatok, 24. január 2020. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Trošková robí zmeny vo svojom biznise: Pozrite, aké služby vám Ficova radkyňa poskytne

Bytovka, kde si Trošková kúpila luxusný mezonet.
Bytovka, kde si Trošková kúpila luxusný mezonet.
Zdroj: TASR/Branislav Račko, Ján Zemiar
31.07.2018 09:40

BRATISLAVA - Bývalá radkyňa expremiéra Roberta Fica Mária Trošková nedávno skončila s podstatnou časťou svojho podnikania. Tým je maloobnodný predaj šperkov a klenotov, ktorý si nechala vyškrtnúť z jej živnostenského registra. Naďalej však pokračuje v podnikateľskom, ekonomickom a organizačnom poradenstve. Predaju šperkov sa Trošková venovala už od roku 2007.


Troškovej zmeny v registri sú platné od 23. júna. To je tri mesiace po tom, čo na Úrade vlády SR skončila ako asistentka vtedajšieho premiéra Fica.  V zozname, kde si predaj šperkov nechala vymazať, si však obnovila podnikanie v oblasti podnikateľského, organizačného a ekonomického poradenstva, či administratívnych služieb.

Bývalá radkyňa pokračuje tiež v sprostredkovávaní tovaru maloobchodu a veľkoobchodu, ako aj v prenájmoch nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom a vecí hnuteľných. Podľa výpisu sa tiež venuje sprostredkovateľskej činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby.

Trošková nedávno spôsobila rozruch kúpou luxusného mezonetového bytu v bratislavskej Petržalke. Pri sťahovaní mala podľa nových susedov spôsobovať neprimeraný neporiadok. Sťahovať jej pomáhali aj ochrankári jej bývalého šéfa Roberta Fica.


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/vcs

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články