V Bratislave došlo k explózii: FOTO Zásah hasičov pri zdravotnom stredisku | Topky.sk

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

V Bratislave došlo k explózii: FOTO Zásah hasičov pri zdravotnom stredisku

Hasičský zásah v Bratislave
Hasičský zásah v Bratislave
Zdroj: TASR/Ivan Kríž
23.07.2018 09:15

BRATISLAVA - Hasiči momentálne zasahujú na Bebravskej ulici v bratislavskej Vrakuni. Podľa zatiaľ nepotvrdených informácii tam došlo k explózii v budove, kde sídli aj zdravotné stredisko.


Máte informácie o výbuchu, fotografie či videá? Pošlite nám ich na e-mailovú adresu: tipy@topky.sk.

Výbuch v Bratislave
Zdroj: Tip čitateľa - Ľudovít

Hasiči dostali hlásenie krátko po piatej hodine ráno, okamžite sa vybrali na miesto. Zasahovalo 20 príslušníkov HaZZ na troch kusoch hasičskej techniky. 

"Táto časť budovy zdravotného strediska bola dokončená pred dvoma týždňami. Vyzerá to tak, že, našťastie, nie je narušená statika budovy. Keď dokončí polícia svoje úkony, budeme poškodenú časť nanovo rekonštruovať," uviedol starosta mestskej časti Vrakuňa Martin Kuruc, ktorý sa dostavil na miesto výbuchu.

Hasičský zásah v Bratislave
Zdroj: TASR/Ivan Kríž

"Výbuch bol veľmi silný a zobudil nás približne o piatej. Na zaparkované autá lietali časti konštrukcie z budovy a mrežového systému," povedal jeden z obyvateľov novšej bytovky na Bebravskej ulici číslo tri.

Hasičský zásah v Bratislave
Zdroj: TASR/Ivan Kríž

Na mieste je stále viacero hasičských áut. Rovnako policajti, ktorí spisujú s majiteľmi informácie o poškodených vozidlách parkujúcich pri zdravotnom stredisku.

"Nemáme informácie, že by v zdravotnom stredisku po výbuchu horelo. Pravdepodobne výbuch spôsobil plyn, ale ešte to nemôžeme potvrdiť. Nikto sa nezranil," informovala na sociálnej sieti polícia.


Galéria

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články