Polícia v plnom nasadení: Pokračujú vo vyšetrovaní júlového výbuchu v bratislavskej Vrakuni | Topky.sk

°C

Sobota, 7. december 2019. Meniny má Ambróz, zajtra Marína.

Polícia v plnom nasadení: Pokračujú vo vyšetrovaní júlového výbuchu v bratislavskej Vrakuni

Hasičský zásah v Bratislave.
Hasičský zásah v Bratislave.
Zdroj: TASR/Ivan Kríž
23.09.2018 10:10

BRATISLAVA - Polícia naďalej intenzívne vyšetruje príčiny silného výbuchu v zdravotnom stredisku v bratislavskej Vrakuni, ku ktorému došlo koncom júla.


"Vyšetrovanie prípadu pokračuje, v rámci ktorého naďalej prebieha znalecké skúmanie. Po prijatí záverov znaleckého skúmania a vykonaní potrebných procesných úkonov vyšetrovateľ Policajného zboru v súlade s Trestným poriadkom vo veci rozhodne," uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru Lucia Mihalíková.

"Mestská časť, ako prisľúbila, skoro presne do mesiaca a dňa zrekonštruovala fasádu, okná, ako aj vstupné dvere. Vnútorné priestory postupne opravujeme a dúfam k 1. októbru tam už bude môcť prevádzka pokračovať. Zatiaľ boli pedikúre poskytnuté náhradné priestory," povedal starosta Vrakune Martin Kuruc.

Výbuch nastal v pondelok 23. júla okolo piatej hodiny ráno a zobudil miestnych obyvateľov. Pri explózii sa nikto nezranil, napriek tomu, že v blízkosti je autobusová zastávka. Výbuch poškodil aj viacero blízko zaparkovaných áut. Po incidente zasahovalo na mieste množstvo hasičských áut a príslušníkov polície. Poškodená časť zdravotného strediska bola dokončená prednedávnom.


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články