Sprejeri postriekali športovú halu: Odišli bez pokuty! | Topky.sk

Nedeľa, 19. máj 2019. Meniny má Gertrúda, zajtra Bernard.

Sprejeri postriekali športovú halu: Odišli bez pokuty!

Sprejeri postriekali starú trafostanicu pri športovej hale na Pasienkoch
Sprejeri postriekali starú trafostanicu pri športovej hale na Pasienkoch
06.11.2011 10:50

BRATISLAVA – Zničená a na pohľad odstrašujúca trafostanica tesne pri bratislavskej športovej hale na Pasienkoch sa zmenila na nepoznanie. Všimli sme si, že ju sprejeri postriekali graffitami, privolaná polícia však nakoniec nezasiahla.


Trafostanica, ktorá je súčasťou areálu športovej haly, dostala novú fazónu. Zaujímavé je, že na tomto projekte sa podieľali tí istí sprejeri, ktorí pred majstrovstvami sveta v hokeji posprejovali aj podchod na Trnavskom mýte. Výzdoba im trvala jeden a pol dňa a na pokrytie trafostanice spotrebovali až 30 sprejov s farbami.


Na starom objekte dostali miesto baskebalista a hádzanárka, ktorí majú znázorňovať športy typické pre halu na Pasienkoch. „Dali sme príležitosť mladým ľuďom a verím, že takto dotvorený exteriér bude príťažlivejší aj pre mládež, ktorá chodí trénovať a športovať na Inter,“ uviedol prezident Interu a poslanec za Smer Andrej Kolesík, ktorý stojí za týmto projektom.

Mladí sprejeri sa počas svojej práce nevyhli nepríjemnostiam. Niekto na nich zavolal políciu, pričom netušil, že sprejeri mali povolenie priamo z magistrátu mesta. Keď však hliadka zistila, že nejde o poškodzovanie objektu, nechala ich na pokoji.

Sprejeri postriekali starú trafostanicu
Zdroj: Filip Minár


Graffiti v podchode na Trnavskom mýte tesne pred MS v hokeji
Sprejeri postriekali športovú halu:

Sprejeri postriekali športovú halu:

Sprejeri postriekali športovú halu:


Galéria

Sprejeri postriekali starú trafostanicu Sprejeri postriekali starú trafostanicu

Nástroje k článkuZDROJ: Dee
FOTO: Filip Minár

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články