Streda, 17. január 2018. Meniny má Nataša, zajtra Bohdana.

Zaujímavosti

FOTO Mladík ponúka na prenájom svoju izbu: Brutálne čestný INZERÁT o špinavej diere

Miniatúrna spálňa

Miniatúrna spálňa

Foto
pred hodinou

LONDÝN - Raphael Briand plánuje opustiť britskú metropolu, a preto ponúka na prenájom svoju izbu vo väčšom dome. Potenciálnych záujemcov oslovil prostredníctvom netradičného inzerátu, do ktorého šikovne a pohotovo zakomponoval jeden z posledných poburujúcich výrokov amerického prezidenta Donalda Trumpa. viac »

Kráska parádne vybabrala s perverzákom: Chcel nahé foto, teraz sa na ňom smeje celý svet

Muž žiadal od tínedžerky
Foto

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Atraktívna brunetka si na internete poriadne vystrelila z chlípneho muža, ktorý od nej pýtal nahé fotky. Na sociálnej sieti ju prostredníctvom súkromných správ prosíkal, no mladé dievča ho na internete vysmialo tak, že dotyčný na túto príučku nikdy nezabudne. viac »


Je v skrytej komnate Veľkej pyramídy železný trón ukutý z padajúcich hviezd?

Je v skrytej komnate

pred 14 hodinami

GÍZA - Nedávny výskum sledujúci tienenie kozmického žiarenia vo Veľkej pyramíde priniesol objav doteraz neznámeho asi 30 metrov dlhého prázdneho priestoru. viac »


Ste bez práce? Takto by mal vyzerať deň nezamestnaného človeka

Ilustračné foto

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Ste už dlhší čas nezamestnaný? Ako využívate voľný čas, ktorý máte? Ak sa každý deň zobudíte pred obedom, sem-tam pozriete ponuky na pracovnom portáli Kariéra.sk či absolvujete pravidelnú návštevu úradu práce, máme pre vás zlú správu. Nerobíte toho dosť a ešte k tomu márnite svoj drahocenný čas! Čo by ste vo vašom živote mali zmeniť? Inšpirujte ... viac »


Pornhub zverejnil štatistiky z minulého roka: To budete čumieť, čo ľudí najviac zaujíma

Pornhub zverejnil štatistiky z

pred 18 hodinami

NEW YORK - Webová stránka pre dospelých Pornhub zverejnila štatistiky z minulého roka. Zistila napríklad, že sledovanosť sa v porovnaní s rokom 2016 zvýšila vo všetkých kategóriach. Minulý rok dokonca hlasovalo za jednotlivé videá viac ľudí ako v posledných prezidentských voľbách v Spojených štátoch. Nuž, porno zrejme zaujíma ľudí viac než Donald Trump. viac »


Keď vás strápni vlastná rodina: Týchto osem situácií by ste nechceli zažiť na vlastnej koži

Keď vás strápni vlastná

pred 18 hodinami

BRATISLAVA - #Rodinu si žiaľbohu nevyberáme. Mama, otec, sestra, brat či teta z druhého kolena radi vyťahujú na rodinných stretnutiach naše „zážitky z mladosti,“ ktoré by sme najradšej navždy vymazali z pamäti. Ono sa to naozaj nedá. Vždy sa nájde rodinný príslušník, ktorý nám s radosťou pripomenie tie najväčšie prešľapy. Prípadne nás strápni tak, že ... viac »


Prečo je pôžička priateľovi zlý nápad a ako z toho elegantne vykorčuľovať

Prečo je pôžička priateľovi

pred 18 hodinami

BRATISLAVA - Čo ak vás priateľ požiada o finančnú výpomoc? Pamätajte si, že vyjsť mu v takomto prípade v ústrety je z 99 % zlý nápad. Najmä ak sa v rámci priateľstva zabudne na podpísanie zmluvy, ktorá definuje podmienky splácania. viac »


Lomnický štít a Hrebienok sú opäť krajšie: Zdobí ich vyše 30 ľadových sôch

Lomnický štít a Hrebienok

pred 18 hodinami

Uplynulý víkend sa na vo Vysokých Tatrách konal trojdňový festival Tatry Ice Master, na ktorom sa zúčastnili tímy z desiatich krajín sveta. Umelci v rámci troch tém vytvorili nádherné ľadové sochy, ktoré zdobia naše veľhory aj naďalej. Väčšinu z nich môžete vidieť na Hrebienku, jedno unikátne dielo sa však nachádza aj na najvyššie položenom obývanom mieste na Slovensku. viac »


Žena si objednala rodinné FOTO u profesionálky: Keď ich uvidela, zostala absolútne zhrozená

Žena si objednala rodinné
Foto

pred 20 hodinami

TOLEDO - Američanka Pam Zaringová túžila po krásnych rodinných fotkách svojej rodiny. Objednala si preto služby profesionálky a tešila sa na to, že do rodinného albumu pribudnú nové zábery. Avšak po doručení fotografií nevedela, či sa má smiať alebo plakať. viac »


VIDEOTIP Zapekané kuracie mäso s baby zemiakmi ako od michelinského šéfkuchára

Zapekané kuracie mäso s

pred 20 hodinami

BRATISLAVA - Po sviatkoch sa opäť vrháme do pracovného tempa, no pre niektorých môže byť rozbeh o čosi náročnejší. Ak si chcete po práci oddýchnuť, no musíte pripraviť aj večeru, nie je nič jednoduchšie, než upiecť toto fantastické kuracie mäso s baby zemiakmi. viac »


FOTO Deduško (82) rozplakal milióny divákov: Prišiel som o ženu, hľadám spriaznenú dušu

FOTO Deduško (82) rozplakal

pred 21 hodinami

LONDÝN/IVYBRIDGE - Divákov rannej televíznej šou dojal jeden starček po tom, ako bol odvysielaný odkaz priamo z jeho domu v Ivybridge v Devone. Hneď po zverejnení vyjadrili diváci obrovskú vlnu súcitu s dôchodcom, ktorého po smrti manželky desí samota. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.