Pondelok, 25. september 2017. Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

Zaujímavosti

Pri týchto FOTO ženy zblednú závisťou: Ruska (23) má neskutočne božské vlasy

Tie vlasy sú jednoducho božské

Tie vlasy sú jednoducho božské

Foto
pred hodinou

MOSKVA - Pri pohľade na vlasy tejto Rusky ženy zblednú závisťou. Má ich totiž extrémne dlhé a husté a rada sa nimi chváli na sociálnych sieťach. Teraz je len ťažko tomu uveriť, ale dievčina kedysi trpela plešatosťou. K bohatej korune krásy jej dopomohla špeciálna liečba a šampóny. viac »

Pixee (27) bola kráska: FOTO Chcela vyzerať ako z rozprávky, toto z nej spravili plastiky

Pixee (27) bola kráska:
Foto

pred 12 hodinami

LONDÝN - Mladá žena závislá na plastickej chirurgii priznala, že mala viac ako 200 operácií kvôli tomu, že chce vyzerať ako postava z animovanej rozprávky. Pixee Foxová (27) zo Severnej Karolíny utratila v prepočte na operácie už viac ako 565-tisíc eur, pričom si nechala zlomiť čeľusť, odstrániť šesť rebier, zmeniť farbu očí, niekoľkonásobne zväčšiť ... viac »


Do kín prichádza film o Mečiarovi: VIDEO Do ohňa pozerám celý život

Mečiar Film

pred 12 hodinami

BRATISLAVA - Po veľkej celospoločenskej diskusii o Mečiarových amnestiách a filme Únos prichádza do kín dokument Mečiar. Tereza Nvotová sa po svojom prvom hranom filme Špina rozhodla pozrieť na obdobie vládnutia Vladimíra Mečiara, ktorý v dokumentárnom filme osobne vystupuje. viac »


Manželia sa zhrozili pri pohľade pod trampolínu: Najhoršia nočná mora sa stala realitou

Manželia sa zhrozili pri
Foto

pred 13 hodinami

HERVEY BAY - Denise a Sean Torkingtoncovi z Hervey Bay v austrálskom štáte Queensland boli šokovaní, keď zistili, čo sa skutočne nachádza po detskou trampolínou na ich záhrade. Pôvodne sa domnievali, že je to len rosa, no pri bližšom pohľade natrafili na veľkú pavučinu a rozrastajúcu sa kolóniu tvrdohlavých pavúkov, ktoré nevedeli vystrnadiť zo svojho pozemku. viac »


Trápia vás nevysvetliteľné bolesti kĺbov? Príčinou môže byť zlý vzduch!

Trápia vás nevysvetliteľné bolesti

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Časté bolesti kĺbov a svalov môžu signalizovať závažné ochorenie. Reumatoidná artridíta je zápalové ochorenie, ktoré trápi aj mladých ľudí. Podľa novej vedeckej štúdie ho môže mať na svedomí napríklad druh zamestnania. Ukazuje sa, že niektoré profesie sú rizikovejšie ako iné. viac »


Študentka (23) si chcela spraviť šalát: Otvorila konzervu a ten HNUS, čo v nej našla!

Študentka (23) si chcela
Foto

pred 15 hodinami

ROVENKI - Študentka z Ukrajiny si kúpila konzervu kukurice, aby si na nej pochutnala: Keď ju však ochutnala, skoro sa pozvracala. Vydesil ju totiž odporný nález v nej. Ako sa do zeleniny dostala hlava mŕtveho holuba, nemá ani len potuchy. viac »


Fatálny investičný omyl: Dajte si pozor na kryptomeny, ICO nie sú firemné akcie!

Fatálny investičný omyl: Dajte

pred 15 hodinami

BRATISLAVA - Verejná ponuka nových digitálnych mien označovaná ako ICO (initial coin offering) môže u mnohých investorov chystajúcich sa vstúpiť na trh s kryptomenami vyvolávať dojem, že ide o obdobný postup ako pri počiatočnom úpise nových akcií –IPO (initial public offering). Skutočnosť je ale taká, že ICO predstavujú na trhu s kryptomenami veľké nebezpečenstvo. viac »


VIDEOTIP Káva, to nie je len nápoj: Vyskúšajte aj peeling alebo chutné bonbóny

Kávová usadenina nepatrí do
Video

pred 17 hodinami

BRATISLAVA - Káva, to nie je len obľúbený nápoj a životabudič. Zo zŕn tejto vzácnej plodiny toho totiž môžete vyčarovať oveľa viac. viac »


KVÍZ Podľahli ste Saganománii? Zistite, či viete o slovenskom majstrovi sveta všetko

KVÍZ Podľahli ste Saganománii?

pred 18 hodinami

BRATISLAVA - Je jedným z najväčších športových talentov zo Slovenska, vo svete je považovaný za najlepšieho cyklistu súčasnosti. Na svojom konte má tituly majstra sveta, etapy na Tour de France a tiež jarné klasiky na čele so slávnym monumentom Okolo Flámska. viac »


Tieto slová v práci nepoužívajte: Degradujú vás

Ilustračné foto

pred 20 hodinami

BRATISLAVA - Ak si chcete budovať povesť profesionála v tom, čo robíte, mali by ste si dať pozor aj na svoj slovný prejav. Práve to, ako sa vyjadrujeme, o nás veľa napovie. Nezáleží pritom na tom, či pracujeme na pozícii, kde sa vyžaduje profesionálny prejav. Už na základe reči a nášho vyjadrovania si totiž o nás ľudia robia mienku. Dajte si pozor na ... viac »


Desivé natáčanie seriálu, fikcia sa zmenila na realitu: Mŕtve telo, infekcia a útoky kyselinou!

Desivé natáčanie seriálu, fikcia

včera o 23:00

BRATISLAVA - Natáčanie nového britského seriálu Rellik dopadlo úplne inak, než si herci a tvorcovia predstavovali. Bežný pracovný deň sa zmenil na reálnu kriminálku. Hercov a štáb totiž z miesta natáčania poslala preč polícia. Na mieste, kde sa príbeh odohráva, totiž našli mŕtvolu. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!