Utorok, 26. september 2017. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Zaujímavosti

Krásku zastavili na letisku a keď pozreli do jej pasu, nechceli veriť: Je možné, koľko má rokov?

Natalia na štyridsiatničku nevyzerá ani náhodou

Natalia na štyridsiatničku nevyzerá ani náhodou

Foto
pred 36 minútami

KYJEV - Odhadnúť niektorým ľuďom vek je naozaj ťažké. Svoje síce urobí údržba tela, ale sú to najmä gény, ktoré nesú zodpovednosť za to, ako vyzeráme. Svojím mladistvým výzorom zaskočila pracovníkov letiskovej kontroly Ukrajinka Natalia Dzenkivová natoľko, až ju zadržali. Počas špeciálnej kontroly im musela vysvetľovať, že jej pas nie je sfalšovaný a jej vek je správny. viac »

Najznámejšie lanové mosty sveta: Zážitok vstúpiť

Najzaujímavejšie lanové mosty sveta

včera o 12:03

Jedným naháňajú strach, iní ich pokladajú za najlepšiu adrenalínovú zábavku na svete. Lanové mosty spájajú ťažko dostupné miesta a vo svete ich nájdete tisíce. Niekedy však na ich zdolanie potrebujete poriadnu dávku odvahy. Trúfli by ste si vstúpiť na tie najznámejšie? viac »


Riziko číha na každom kroku: Jedovaté rastliny, ktoré si Slováci najčastejšie mýlia

Riziko číha na každom

včera o 12:00

BRATISLAVA - Otravy jedlom alebo alkoholom sú v lete pomerne časté. Lekári sa však niekedy stretávajú aj s kurióznejšími prípadmi, napríklad s otravami po konzumácii rastlín. Zisťovali sme, ktoré z nich sú podľa štatistík Národného toxikologického informačného centra (NTIC) Univerzitnej nemocnice Bratislava pre Slovákov najrizikovejšie. viac »


Učiteľka (25) zviedla štyroch žiakov: V jeden deň sexovala vo svojom byte hneď s dvomi

Učiteľka (25) zviedla štyroch
Foto

včera o 10:20

ARKANSAS - Vydatá stredoškolská učiteľka umenia bol zatknutá za sex so štyrmi z jej študentov, vrátane dvoch v ten istý deň. Jessie Lorene Golineová (25) z mesta Jonesboro v štáte Arkansas skončila v stredu vo väzbe potom, čo sa na jej hlavu znieslo viacero podozrení, že si užívala vášnivé chvíľky s dospievajúcimi chlapcami. viac »


Ak v posteli nenosíte ponožky, robíte veľkú chybu: Ovplyvňuje to aj váš sexuálny život

Ak v posteli nenosíte

včera o 10:15

LONDÝN - Navlečené ponožky na nohách partnera v posteli pôsobia na niektorých ako studená sprcha. Poriadne totiž uberajú na sexepíle a u mnohých úplne zabijú vášeň. Je tu však mnoho dôvodov, prečo by sme si ich predsa len mali pred spaním navliecť na chodidlá. Vaša túžba po milovaní síce nemusí byť potom naplnená, zato váš krvný obeh vám poďakuje. viac »


História ľudskej chamtivosti: Podvody na 26 rôznych spôsobov, trhy musíte poraziť za každých okolností

História ľudskej chamtivosti: Podvody

včera o 10:00

BRATISLAVA - FICC Markets Standards Board analyzoval 400 prípadov z 19 krajín za 200 rokov a zadefinoval 26 bežných typov zneužitia trhu. Vyzerá to tak, že pokiaľ budú trhy existovať, účastníci sa budú snažiť získať výhodu, hoci aj nezákonne. viac »


5 krokov, ako získať viac peňazí: Nechajte si poradiť od ľudí, ktorí zarobili milióny

5 krokov, ako získať

včera o 09:00

BRATISLAVA - Chýba vám na účte čiastka, s ktorou by sa vám ľahšie žilo? Už vás nebaví pozerať sa do poloprázdnej či prázdnej peňaženky? Zvýšiť svoj príjem sa dá. Nečakajte však, že to pôjde jednoducho. Ľudia, ktorým sa podarilo zarobiť, radia, ako sa dá získať viac peňazí a prilepšiť si. Vyskúšajte niektoré z týchto spôsobov aj vy. viac »


Z plážovej veľryby fešanda v plavkách: Neskutočné FOTO premeny starej matky (39)

Z plážovej veľryby fešanda
Foto

včera o 21:04

OXFORDSHIRE - Tridsaťdeväťročná Angličanka totálne zmenila svoje stravovacie návyky, vďaka čomu extrémne schudla. Denne dokázala prijať až 5000 kalórií, tomu je však koniec. Začala zdravšie jesť, vďaka čomu schudla takmer štyridsať kilogramov. Svoju premenu premietla vo fotografiách. viac »


Mamička pozerala s dieťaťom rozprávku, keď si všimla veľkú nechutnosť na FOTO

Mamička pozerala s dieťaťom
Foto

včera o 21:03

NEW YORK - Nahnevaná mamička tvrdí, že rozprávka pre deti, ktorú vysielajú na sieti Netflix, obsahuje niečo, čo by deti rozhodne vidieť nemali. V jednej epizóde rozprávky Včielka Maja totiž objavila veľmi neslušnú kresbu. Rozhorčuje sa právom, alebo len zbytočne preháňa? viac »


Nemka (45) sa snaží zázračne omladnúť: VIDEO Do tela si vpichuje tajomné baktérie

Nemka (45) sa snaží
FotoVideo

včera o 21:02

MNÍCHOV - Herečka riskuje svoj život pre "večnú mladosť" tým, že si vstrekuje dávky 3,5 milióna rokov starej baktérie objavenej na Sibíri. Žena s prezývkou Manoush (45) z nemeckého Mníchova si ostatné tri mesiace injekčne podáva výťažok z Bacillus F a hovorí, že vyzerá a cíti sa oveľa mladšie. viac »


Odborník varuje ľudstvo pred hrozbou: Prichádzame o zásadnú vec, toto sa musíme znovu naučiť

Odborník varuje ľudstvo pred

včera o 21:01

NEW YORK - Tempo diktované vedou a technikou je čím ďalej tým zbesilejšie a jeho rýchlosť plodí kultúrnu krízu. Ľudia sa snažia optimalizovať každý proces a zabúdajú, že informácie nie sú to isté ako vedomosť a že vedomosť nutne neznamená múdrosť. Technológovia usilujú o predĺženie ľudských životov, ale pamätajú vôbec na to, za akým účelom? pýta sa ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.