Streda, 24. január 2018. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Zaujímavosti

Školáčka (11) užila bežný liek proti chrípke: Zažila horor, videla diabla!

U Lindsay sa prejavili vedľajšie účinky lieku

U Lindsay sa prejavili vedľajšie účinky lieku

Foto
pred 2 hodinami

INDIANAPOLIS - Jedenásťročná Lindsay bola hospitalizovaná po tom, čo sa jej zjavil portál do pekla a počula hlas diabla. Išlo o halucináciu vyvolanú liekom proti chrípke. Podobných prípadov sa vo svete vyskytlo niekoľko, aj preto liek v niektorých krajinách zakázali. viac »

VIDEO Mladík tvrdí, že cestuje v čase: Bol som v roku 6000, takto to tam vyzerá!

VIDEO Mladík tvrdí, že
Video

včera o 10:05

NEW YORK - Televízny kanál Apex TV, zverejňujúci príspevky týkajúce sa paranormálnych javov, zverejnil nedávno rozhovor s chlapíkom, ktorý vraj dokáže cestovať v čase. Nedávno sa presunul do ďalekej budúcnosti a priniesol odtiaľ šokujúce informácie. viac »


Žena (†69) si pred smrťou vystrelila z manžela: Prišiel na TO päť rokov po jej smrti

Žena (†69) si pred
Foto

včera o 10:04

LONDÝN - Istej Britke ani smrť nezabránila v tom, aby si naposledy vystrelila zo svojho manžela. Jej kanadský žartík obletel svet a bavia sa na tom tak užívatelia sociálnych sietí, ako aj jej pozostalí. Trvalo pritom niekoľko rokov, kým sa všetko prevalilo. viac »


VIDEOTIP Toto je oficiálna farba roku 2018: Ovplyvní módu, líčenie i dizajn

VIDEOTIP Toto je oficiálna

včera o 10:03

BRATISLAVA - Pantone je inštitúcia, ktorá doslova ovládla svet farieb. Je známa tým, že vytvorila svoj systém označovania farieb, ktorý sa využíva na celom svete, špeciálne pri práci s tlačou, dizajnom či pri výrobe farieb na maľovanie, textilu alebo plastov. viac »


Titulom sa chváliť nemôžu, napriek tomu majú milióny: Títo slávni podnikatelia sa vykašľali na školu

Titulom sa chváliť nemôžu,

včera o 10:00

BRATISLAVA - #Už odmalička sa stretávame s tým, ako do nás rodičia, ale aj pedagógovia vštepujú informácie o tom, ako sa budeme mať lepšie, keď sa budeme učiť. Zbytočne sa búrite a ide vás od jedu roztrhnúť, keď sa musíte učiť niečo, čo je pre vás absolútne nezaujímavé. Rodičom to jednoducho nevysvetlíte. Iba, ak by… viac »


Muž totálne zmiatol policajta: Stačili štyri hodiny a jeho výtvor je hitom internetu

Muž totálne zmiatol policajta:
Foto

včera o 08:52

MONTREAL - Istému Kanaďanovi sa tento týždeň podarilo nechcene si vystreliť z polície v meste Montreal. Po tom, čo zo snehu vytvoril legendárne auto DeLorean, navodil tým dojem, že je to práca pre mužov zákona, ktorí by mali majiteľovi napariť pokutu za zlé parkovanie. Pri bližšom pohľade však dôstojník pochopil, že tomuto vozidlu asi bloček za stierač nedá. viac »


Šesť spôsobov, ako sa pripraviť na ďalšiu krízu ešte predtým, ako zasiahne

Šesť spôsobov, ako sa

včera o 08:48

BRATISLAVA - Globálne akciové trhy sú stále vyššie a vyššie, úverové trhy sú čoraz viac preexportované a geopolitická hrozba je aktuálnejšia ako kedykoľvek predtým. viac »


Pacient sa sťažoval, že sa mu niečo hýbe v črevách: Odporné FOTO, toto z neho vyliezlo

Pacient sa sťažoval, že
Foto

včera o 21:03

LOS ANGELES - Keď k lekárovi Kennymu Bahnovi dorazil pacient s črevnými problémami a krvavou stolicou, veľmi ho to znepokojilo a myslel hneď na tú najhoršiu diagnózu. Už po pár minútach sa však všetko vyjasnilo, keď z muža vyliezlo síce niečo veľmi nepríjemné, ale nie život ohrozujúce. viac »


Manžel ju nútil vyvárať kalorické jedlá: Keď začala chudnúť, opustil ju, teraz je z nej sexbomba

Manžel ju nútil vyvárať
Foto

včera o 21:02

NOTTINGHAM - Tridsaťosemročná Angličanka šokovala užívateľov sociálnej siete fotografiami, kde porovnáva svoju terajšiu postavu s telom, ktoré mala kedysi. Pri pohľade na ňu by len málokto veril, že je na nich zachytená tá istá žena, z ktorej sa vďaka disciplíne a tvrdej drine stala poriadna sexica. viac »


Lákavé TV TIPY na každý deň: Zabaví vás Instalatér z Tuchlovic či Ostravak Ostravski

Lákavé TV TIPY na

včera o 21:00

BRATISLAVA - Máte sa na čo tešiť! Nasledujúci týždeň so sebou prináša ponuku, z ktorej si musí vybrať každý. Od romantiky, drámy, až po úsmevné komédie. viac »


Aj v dospelosti máte doma plyšové hračky? Psychologička prezradila, čo to o vás vypovedá

Aj v dospelosti máte

včera o 18:42

PRAÍŽ - Plyšová hračka v dospelosti nemusí byť nutne znakom nezrelosti. Je symbolom detstva a do života dospelých vstupuje častejšie, než by sme verili. Či už to je dôkaz prílišnej sentimentality, potreby zakotvenia alebo znak nezrelosti, plyšová hračka o nás často veľa vypovedá, píše francúzsky týždenník L'Express. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?