Streda, 24. január 2018. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Zaujímavosti

Školáčka (11) užila bežný liek proti chrípke: Zažila horor, videla diabla!

U Lindsay sa prejavili vedľajšie účinky lieku

U Lindsay sa prejavili vedľajšie účinky lieku

Foto
pred 2 hodinami

INDIANAPOLIS - Jedenásťročná Lindsay bola hospitalizovaná po tom, čo sa jej zjavil portál do pekla a počula hlas diabla. Išlo o halucináciu vyvolanú liekom proti chrípke. Podobných prípadov sa vo svete vyskytlo niekoľko, aj preto liek v niektorých krajinách zakázali. viac »

Seriózna porucha, ktorú nemožno ignorovať: Prečo nás postihuje zimná depresia?

Seriózna porucha, ktorú nemožno

včera o 18:40

BRATISLAVA - Nálada sa často mení s ročnými obdobiami. Je to práve neskorá jeseň a následne zima, keď ľudia podliehajú takzvanej zimnej depresii. Tá sa s nami ťahá až do príchodu jari a prejavuje sa neustálou potrebou spánku, celkovou apatiou a nezáujmom o akékoľvek aktivity. Niekedy môže byť táto porucha tak seriózna, že ľudia dokonca nedokážu pracovať. ... viac »


VIDEO Rodina sa v noci zobudila na hlasný rachot: Ráno zostali v šoku, ich dom ukrýval tajomstvo

VIDEO Rodina sa v
Video

včera o 15:00

IDAHO - Rodinu Bushovcov vyrušil nadránom hlasný hrmot. V dome však nenašli nič podozrivé a išli si teda spokojne ľahnúť. To, odkiaľ sa šíril hluk, zistili až neskôr, keď majiteľka domu vstúpila do garáže. Pohľad na prepadnutú podlahu nebolo však to jediné, čo ju prekvapilo. viac »


Rodová nevýhoda: Prečo ženy a kapitál nejdú dohromady

Rodová nevýhoda: Prečo ženy

včera o 15:00

BRATISLAVA - Ak by boli na globálnom pracovnom trhu zastúpené v rovnakej miere obe pohlavia, za desať rokov by sa vytvorilo ďalších 12 biliónov dolárov globálneho hospodárskeho rastu. Napriek tomu väčšina sveta naďalej umožňuje ekonomickú diskrimináciu žien, a to buď prostredníctvom práva alebo kultúry. Averzia k riziku, či nedôvera, tak sa najčastejšie ... viac »


KVÍZ: Poznáte tie najznámejšie slovenské hrady a zámky? Otestujte sa!

KVÍZ: Poznáte tie najznámejšie

včera o 14:56

BRATISLAVA- Niet pochýb o tom, že Slovensko má tie najkrajšie hrady a zámky. Bohužial sa dodnes zachovalo len 120 hradov s viditeľnými pozostatkami, z ktorých väčšina sú iba zrúcaniny. Otestujte sa, ako dobre poznáte naše najznámejšie slovenské hrady a zámky! viac »


Antarktídu pokorila prvá ženská expedícia

Antarktídu pokorila prvá čisto

22.01.2018 12:00

Šestica britských vojačiek strávila na ľade 62 dní, prešla 1684 kilometrov a čelila silnému vetru a mrazom až do mínus 40 stupňov Celzia. Ako prvej čisto ženskej expedícii na svete sa im však napokon podarilo zdolať Južný pól bez akéhokoľvek pohonu. viac »


10 vecí, ktoré sme v detstve zo srdca nenávideli: Čo by sme za ne dali dnes?!

10 vecí, ktoré sme

22.01.2018 12:00

#Vkus dieťaťa a dospelého človeka sa logicky a tiež našťastie líši. Je tak mnoho vecí, ktoré sme ako malí nenávideli a dnes nám prídu ako skvelé. Prípadne si pri nich hovoríme, čo by sme dali za tú možnosť ich robiť. viac »


Máte blízko ku 30-ke? Pripravte sa na zmeny: Váš život už nebude ako predtým

Máte blízko ku 30-ke?

22.01.2018 11:55

BRATISLAVA - Blížiaca sa tridsiatka spôsobuje mnohým vrásky na tvári – a nielen metaforicky. Niektorí hovoria, že si treba užívať život do tridsiatky, pretože po nej to už ide len z kopca, iní zas tvrdia, že skutočný život začína až po nej. Aká je pravda? Je život po nejakom veku odlišný? Pozrite sa, ako odborníci vidia obdobie života po tridsiatke ... viac »


VIDEO orgií na detskej oslave: Milionár najal na narodeniny svojho syna (12) striptérky

VIDEO orgií na detskej
Video

22.01.2018 09:56

USA - Istý milionár sa dostal pod paľbu kritiky za to, že najal striptérky na oslavu 12. narodenín svojho syna. Videozáznamy z udalosti, ktorá sa údajne odohrala v Spojených štátoch, ukazujú, ako sa sporoodeté tanečnice predvádzajú pred malým chlapcom. Jedna z nich mu dokonca prikladá ruky na svoje prsia. viac »


Modelka (33) pred susedmi ukrývala strašné tajomstvo: FOTO, ktoré dokazuje jej bezcharakternosť

Modelka (33) pred susedmi
Foto

22.01.2018 09:55

DALLAS - Mať za susedu tridsaťtriročnú Kelli Russellovú z Dallasu by zrejme nechcel nikto. Modelka, ktorá zapĺňa sociálnu sieť fotografiami z drahých dovoleniek, sa predstavila v tom najhoršom svetle. Všetci z okolia krútia hlavami nad jej správaním a zostali v šoku, keď vyplávali na povrch pikošky z jej života. viac »


Richard odviedol dcéru k oltáru, potom si našiel zmeškaný hovor: Tá SPRÁVA mu zmenila život

Chorý Richard netušil, čo
Foto

22.01.2018 09:02

BELFAST - Richard (54) dal svojej dcére ten najkrajší svadobný dar. Hneď po tom, ako ju odviedol k oltáru, si na telefóne našiel zmeškaný hovor. Zavolal na neznáme číslo a dozvedel sa správu, na ktorú čakal roky. Tento moment prirovnal k zázraku. Na poslednú chvíľu mu totiž nemocnica našla darcu orgánov. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?