Sobota, 18. november 2017. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

Zaujímavosti

FOTO krásnej tínedžerky (18) sa stalo hitom: Práve som schudla 90 kíl!

Miranda je momentálne šťastne slobodná

Miranda je momentálne šťastne slobodná

Foto
pred 22 minútami

AMES - Študentka Miranda sa stala online hviezdou po tom, ako uverejnila na sociálnej sieti status, ktorým originálnym spôsobom ohlásila rozchod s priateľom. Jej príspevok sa šíril internetom rýchlosťou blesku a o momentálne nezadanú krásnu blondínu už viacerí prejavili záujem. viac »

Pavúčie vlákno upravené grafénom rovnako pevné ako kevlar?!

Pavúčie vlákno upravené grafénom

16.11.2017 19:00

BRATISLAVA - Prírodné pavúčie hodvábne vlákno má vynikajúce mechanické vlastnosti. Výskumníci však našli spôsob, ako ešte zvýšiť pevnosť tohto vlákna a to použitím materiálov na báze grafénu. Týmto spôsobom môže vzniknúť nová trieda vysokopevných bionických kompozitov. viac »


Pekelníci z obľúbených rozprávok: Málokto sa vystraší, no pobavia všetkých!

Pekelníci z obľúbených rozprávok:

16.11.2017 18:00

BRATISLAVA - Neboli by rozprávky rozprávkami, ak by v nich nejakým spôsobom nesúperilo dobro so zlom. Slovenské a české filmové rozprávky si priam pýtajú nejakého pekelníka. Pritom vo väčšine prípadov nejde ani o veľké zlo, ale o veľmi zaujímavé postavičky. viac »


Bombastický objav v novodobom dive sveta: Pomôže odhaliť staré tajomstvá Mayov

Bombastický objav v novodobom

16.11.2017 15:45

CHICKEN ITZA - Ďalšie staroveké mayské tajomstvo by mohlo byť odhalené otvorením tajomného zablokovaného priechodu, ktorý je ukrytý na dne Kukulkánovej pyramídy. Archeológovia sa domnievajú, že vedie k jazernej jaskyni. Otvor k nej údajne utesnili ešte samotní Mayovia. viac »


TEST: Aký typ metalistu si?

TEST: Aký typ metalistu
Foto

16.11.2017 15:44

„Vypni tú hudbu, však to ani nie je hudba,“ znie mamin pokyn. Nemá pre tvoj hudobný vkus žiadne pochopenie. Nehovoriac o tom, čo si myslí o tvojom štýle obliekania. „Nemôžeš sa obliecť do niečoho slušnejšieho? Však sa ťa začnú ľudia na ulici báť!“ (no čo ak je to úmysel?) Každopádne, ty vieš, že metal a rock je tvoj život a to sa v najbližšej dobe ... viac »


VIDEO 10 faktov, ktoré vás rozosmejú a zároveň niečo naučia: Svet je skutočne bláznivým miestom

Pivo

16.11.2017 15:01

BRATISLAVA - Poznáte tie dni, keď si proste potrebujete sadnúť a nič nerobiť? Keď sa vám nič nechce, len si tak prechádzate Facebook, vaše obľúbené stránky, rôzne videá a len tak relaxujete? Čo tak si takýto čas spríjemniť krátkym videom, v ktorom sa dozviete pár zaujímavých faktov? Každý deň sa predsa učíme niečo nové. viac »


Popraskané päty? Zoberte alkohol a aspirín a je po probléme

Popraskané päty? Zoberte alkohol

16.11.2017 15:00

Suché a popraskané päty trápia nejednu ženu. Okrem toho, že ide o estetický problém, môže byť aj riadne bolestivý. Poradíme vám, ako sa ho zbaviť. viac »


Prostitútka spala s 10-tisíc mužmi: Odhalila ODPOVEDE na otázky, ktoré sa ženy neodvážia spýtať

Prostitútka spala s 10-tisíc

16.11.2017 12:52

SYDNEY - Austrálska prostitútka tvrdí, že mala viac ako desaťtisíc klientov a po dvanástich rokoch eskortných služieb sa rozhodla vydať knihu. Odhaľuje v nej svoje skúsenosti s mužmi a radí vydatým ženám, aby nikdy nepodceňovali potreby svojich partnerov. Väčšinu jej klientely totiž tvorili ženatí muži, ktorí by vraj nikdy manželku nepodviedli, keby ... viac »


Slováci robia pri užívaní antibiotík veľkú chybu: Mýtus, ktorý nás pripravuje o imunitu

Slováci robia pri užívaní

16.11.2017 12:45

BRATISLAVA - Viete, prečo antibiotiká pri chrípke nezaberajú? Z prieskumov vyplýva, že až 45 percent Slovákov nevie, že antibiotiká nedokážu liečiť vírusové ochorenia. Mýty, neznalosť a nízka úroveň prevencie robia zo Slovenska jednu z krajín, ktoré sú najviac ohrozené antibiotickou rezistenciou, upozorňujú experti. viac »


Divočina na severe: Na Islande majú múzeum penisov

Islandské falologické múzeum

16.11.2017 12:00

Island je známy ako krajina ohňa a ľadu, preslávili ho však aj modré lagúny, pôsobivé gejzíry a penisy. Veľké, malé, hrubé, tenké, rovné, ba aj zakrivené. Presne také vystavuje Islandské falologické múzeum v Reykjavíku, jediné svojho druhu na svete. viac »


EÚ: Pokročilé asistenčné systémy majú byť základnou výbavou všetkých áut!

Dvojica kamier systému Subaru

16.11.2017 11:10

BRUSEL - Európsky parlament chce, aby sa kľúčové bezpečnostné asistenčné systémy stali základnou výbavou všetkých nových áut. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.