Utorok, 26. september 2017. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Zaujímavosti

Krásku zastavili na letisku a keď pozreli do jej pasu, nechceli veriť: Je možné, koľko má rokov?

Natalia na štyridsiatničku nevyzerá ani náhodou

Natalia na štyridsiatničku nevyzerá ani náhodou

Foto
pred 37 minútami

KYJEV - Odhadnúť niektorým ľuďom vek je naozaj ťažké. Svoje síce urobí údržba tela, ale sú to najmä gény, ktoré nesú zodpovednosť za to, ako vyzeráme. Svojím mladistvým výzorom zaskočila pracovníkov letiskovej kontroly Ukrajinka Natalia Dzenkivová natoľko, až ju zadržali. Počas špeciálnej kontroly im musela vysvetľovať, že jej pas nie je sfalšovaný a jej vek je správny. viac »

Harman/Kardon Soho Wireless - výnimočné slúchadlá?

Slúchadlá Harman/Kardon Soho Wireless

včera o 21:00

BRATISLAVA - Harman/Kardon je spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných audio zariadení do domácností aj do automobilov. Pri vzniku firmy v roku 1953 stál Sydney Harman a Bernard Kardon, čím sa vysvetľuje aj jej názov. Zvučné meno je mnohokrát garanciou kvality a nie je tomu inak ani v tomto prípade. V redakcii sa nám dostala možnosť otestovať ... viac »


Vystrašený párik zalial studený pot: V spálni sa k nemu plazila smrť, FOTO v článku

Vystrašený párik zalial studený

včera o 18:11

BRISBANE - Poriadne prekvapený a vystrašený zostal párik tridsiatnikov z austrálskeho Murarrie, ktorý objavil v stredu ráno vo svojej spálni veľkého jedovatého hada. Žena okamžite zavolala službu na odchyt týchto nebezpečných živočíchov. Kým prišiel lovec, usalašil sa plaz v posteli. viac »


Najlepšie LIEKY na opicu: Čo robiť a zjesť, aby ste sa rýchlo zotavili

Najlepšie LIEKY na opicu:

včera o 18:10

BRATISLAVA - Doniesť si domov z večierka poriadnu opicu nie je nič zložité. Dopracovať k nej sa každý môže raz dva. Problém nastáva nasledujúce ráno, kedy nám na rozjarenú zábavu zostáva iba hmlistá, zato bolestivá spomienka. Ak však dodržíte tieto rady odborníkov, zvládnete vašu opicu oveľa ľahšie. viac »


Ruskí rybári ulovili zvláštneho tvora: FOTO Boli takí prekvapení, že spravili totálnu hlúposť

Ruskí rybári ulovili zvláštneho

včera o 18:09

MOSKVA - Posádka ruskej lode zostala v nemom úžase, keď sa jej podarilo z mora vyloviť vzácnu rybu. Bohužiaľ, sa tak dlho rozhodovala nad jej osudom, až všetko úplne pokazila a nahnevala vedcov, ktorí ju chceli študovať. viac »


Pixee (27) bola kráska: FOTO Chcela vyzerať ako z rozprávky, toto z nej spravili plastiky

Pixee (27) bola kráska:
Foto

včera o 18:05

LONDÝN - Mladá žena závislá na plastickej chirurgii priznala, že mala viac ako 200 operácií kvôli tomu, že chce vyzerať ako postava z animovanej rozprávky. Pixee Foxová (27) zo Severnej Karolíny utratila v prepočte na operácie už viac ako 565-tisíc eur, pričom si nechala zlomiť čeľusť, odstrániť šesť rebier, zmeniť farbu očí, niekoľkonásobne zväčšiť ... viac »


Do kín prichádza film o Mečiarovi: VIDEO Do ohňa pozerám celý život

Mečiar Film

včera o 18:00

BRATISLAVA - Po veľkej celospoločenskej diskusii o Mečiarových amnestiách a filme Únos prichádza do kín dokument Mečiar. Tereza Nvotová sa po svojom prvom hranom filme Špina rozhodla pozrieť na obdobie vládnutia Vladimíra Mečiara, ktorý v dokumentárnom filme osobne vystupuje. viac »


Manželia sa zhrozili pri pohľade pod trampolínu: Najhoršia nočná mora sa stala realitou

Manželia sa zhrozili pri
Foto

včera o 17:02

HERVEY BAY - Denise a Sean Torkingtoncovi z Hervey Bay v austrálskom štáte Queensland boli šokovaní, keď zistili, čo sa skutočne nachádza po detskou trampolínou na ich záhrade. Pôvodne sa domnievali, že je to len rosa, no pri bližšom pohľade natrafili na veľkú pavučinu a rozrastajúcu sa kolóniu tvrdohlavých pavúkov, ktoré nevedeli vystrnadiť zo svojho pozemku. viac »


Trápia vás nevysvetliteľné bolesti kĺbov? Príčinou môže byť zlý vzduch!

Trápia vás nevysvetliteľné bolesti

včera o 16:00

BRATISLAVA - Časté bolesti kĺbov a svalov môžu signalizovať závažné ochorenie. Reumatoidná artridíta je zápalové ochorenie, ktoré trápi aj mladých ľudí. Podľa novej vedeckej štúdie ho môže mať na svedomí napríklad druh zamestnania. Ukazuje sa, že niektoré profesie sú rizikovejšie ako iné. viac »


Študentka (23) si chcela spraviť šalát: Otvorila konzervu a ten HNUS, čo v nej našla!

Študentka (23) si chcela
Foto

včera o 15:01

ROVENKI - Študentka z Ukrajiny si kúpila konzervu kukurice, aby si na nej pochutnala: Keď ju však ochutnala, skoro sa pozvracala. Vydesil ju totiž odporný nález v nej. Ako sa do zeleniny dostala hlava mŕtveho holuba, nemá ani len potuchy. viac »


Fatálny investičný omyl: Dajte si pozor na kryptomeny, ICO nie sú firemné akcie!

Fatálny investičný omyl: Dajte

včera o 15:00

BRATISLAVA - Verejná ponuka nových digitálnych mien označovaná ako ICO (initial coin offering) môže u mnohých investorov chystajúcich sa vstúpiť na trh s kryptomenami vyvolávať dojem, že ide o obdobný postup ako pri počiatočnom úpise nových akcií –IPO (initial public offering). Skutočnosť je ale taká, že ICO predstavujú na trhu s kryptomenami veľké nebezpečenstvo. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.