Streda, 20. september 2017. Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava, zajtra Matúš.

Farma 6

Ďalší z kola von?! Krvavý úraz na Farme: Skončil na pohotovosti!

Šimon Néma utŕžil na farme ťažké zranenie.

Šimon Néma utŕžil na farme ťažké zranenie.

Foto
pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Hotový lazaret! Po vážnych zdravotných ťažkostiach najstaršieho farmára Laca (64) sa s nešťastnými udalosťami akoby roztrhlo vrece. Nepríjemným ťažkostiam sa totiž aktuálne nevyhol ani slobodný kvetinár Šimon Néma (26), ktorý na statku utrpel hrozivé zranenie. Mladík dokonca musel vyhľadať urgentnú zdravotnícku pomoc. viac »

Podraz na markizáckej Farme?! Teraz sa majú naozaj čoho báť!

Podraz na markizáckej Farme?!
Foto

včera o 13:30

BRATISLAVA - Strach a obavy medzi farmármi! Na statok totiž prichádza niekdajší misionár a výsluhový dôchodca Jaro Hudacký (37), ktorý svojím vzhľadom a bohatými vojenskými skúsenosťami vyvoláva u niektorých súťažiacich obrovské pocity ohrozenia. Niet sa však čomu čudovať, veď takého silného a odolného farmára si história tejto šou snáď ani nepamätá! viac »


Vážne intrigy na Farme: Zazobaný Geissen je vraj mafián!

Vážne intrigy na Farme:
Foto

18.09.2017 14:30

BRATISLAVA - V dnešnej časti Farmy bude naozaj dusno. Na adresu extravagantného Žilinčana Jána „Geissena“ Solárika (47) totiž padlo závažné obvinenie – je vraj mafián! Prachatého podnikateľa tieto reči poriadne vytočili a od súpera žiada okamžité ospravedlnenie! viac »


Zničená sexbomba z Farmy sa ukázala bez mejkapu: Plač a beznádej rovno pred kamerami!

Zničená sexbomba z Farmy
Foto

15.09.2017 22:00

BRATISLAVA - Tvrdý režim a drsné podmienky na Farme si začínajú vyberať svoju daň. S nehostinným prostredím sa nedokáže zžiť už ani ambiciózna sexbomba Eva Zelníková (22). Blondínka totiž najnovšie nevydržala nápor emócií a rozplakala sa rovno pred televíznymi kamerami. Verejnosti sa zároveň po prvý raz ukázala bez zbytočných príkras a mejkapu. viac »


Dramatické chvíle na Farme: Zásah záchranárov!

Dramatické chvíle na Farme:
Foto

14.09.2017 13:00

BRATISLAVA - Priťažilo sa mu! Tvrdá drina a nehostinné podmienky na Farme sa už stihli podpísať pod zdravotné ťažkosti jedného z dvanástich dobrodruhov. Najstaršieho z nich Ladislava Krajčoviča (64) totiž aktuálne trápi nepríjemná bolesť a problémy s kolenom. Zasahovať dokonca museli záchranári! viac »


Románik zadanej Evy s kolegom z Farmy: Snúbenec prehovoril!

Románik zadanej Evy s

13.09.2017 18:45

ZÁZRIVÁ - Deviata séria markizáckej reality šou Farma sa začala objavovať na televíznych obrazovkách len minulý týždeň, no niektorí zo súťažiacich už na seba stihli strhnúť pozornosť. O plavovlasej kráske Eve Zelníkovej (22) sa na statku začalo hovoriť v súvislosti s kolegom Stanom Mázdikom (30). Medzi dvojicou to podľa ich kolegov začalo iskriť... ... viac »


Šok na Farme: Odstúpenie hneď na druhý deň?!

Šok na Farme: Odstúpenie
Foto

12.09.2017 09:00

BRATISLAVA - Náhly odchod z farmy?! Televízia Markíza sľubovala farmárom drsné podmienky, no a rozhodne to neboli žiadne vyhlásenia do vetra. Svoje by o tom vedela rozprávať mladá športovkyňa Ivana Slabá (20), ktorá nehostinné prostredie a tvrdý režim absolútne nezvláda. Mladá fitneska dokonca uvažuje, že statok predčasne opustí... viac »


Podvod pri výbere farmára týždňa: Toto keď zistia ostatní... Porazí ich!

Podvod pri výbere farmára
Foto

11.09.2017 12:00

BRATISLAVA - Začali kuť pikle! Ešte sa Farma ani poriadne nerozbehla a už so sebou prináša aj prvé nekalé taktizovanie. Všetko to vypukne pri voľbe nového farmára týždňa, ktoré s čistou hrou nebude mať absolútne nič spoločné... Fúha, tak toto sa ostatným rozhodne páčiť nebude! viac »


Toto je tá istá žena?! Sexi farmárka Eva na nepoznanie: Aha, ako sa zmenila!

Toto je tá istá
Foto

11.09.2017 00:00

BRATISLAVA - Je to vôbec ona?! Dlhá blond hriva, napumpované pery i prednosti, ktoré potešia hádam každé mužské oko. Toto sú atribúty, ktoré dokonale vystihujú novú farmárku Evu Zelníkovú (22). Pred pár rokmi bolo ale všetko celkom inak. Za všetko hovoria jej archívne fotografie, na ktorých je kráska doslova na nepoznanie! viac »


Zo šikanovaného dievčaťa sexica: Parádna premena markizáckej farmárky!

Zo šikanovaného dievčaťa sexica:
Foto

09.09.2017 22:00

BRATISLAVA - Tlstá a nepekná? Ani náhodou! Pri pohľade na farmárku Ivanu Slabú (20) by len málokto uveril, že táto navonok sebavedomá žena si v minulosti prešla hotovým peklom. V detstve ju totiž nepríjemne šikanovali. Trpká skúsenosť však plavovlásku naštartovala k novému, lepšiemu „ja“, schudla, zmenila životosprávu a... skrátka dnes z tejto krásky ani nespustíte oči! viac »


Prvý párik na Farme?! Takto to medzi nimi iskrí, ale... Veď ona má snúbenca!

Prvý párik na Farme?!
Foto

08.09.2017 18:45

ZÁZRIVÁ - Televízia Markíza včera predstavila svojim divákom dvanástku odvážlivcov, ktorí nabrali odvahu bojovať v drsných podmienkach deviatej Farmy o rozprávkovú výhru 75 000 eur. Súťažiaci sa na statku nachádzajú len približne 3 týždne a... Zdá sa, že to medzi dvomi z nich už začalo poriadne iskriť. Reč je o Eve Zelníkovej (22) a Stanislavovi Mázdikovi ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!