Nedeľa, 19. november 2017. Meniny má Alžbeta, zajtra Félix.

Farma 6

Rozlúčka plna sĺz: Tento muž na markizáckych obrazovkách definitívne skončil!

Zronený muž niesol svoj odchod veľmi ťažko.

Zronený muž niesol svoj odchod veľmi ťažko.

Foto
pred 11 hodinami

BRATISLAVA - Zostať mohol iba jeden! Uplynulý piatok sa niesol v znamení silných emočných návalov. Na obrazovkách Markízy totiž definitívne skončil Martin Urban (26), ktorý sa musel rozlúčiť nielen s rozprávkovou výhrou 75 000 eur, ale aj s milovanou „farmárskou rodinkou“. Slzy doslova tiekli potokom! viac »

Nezvláda vedenie a všetkých buzeruje: Aktuálneho šéfa už majú všetci plné zuby!

Nezvláda vedenie a všetkých
Foto

17.11.2017 06:00

BRATISLAVA - Šéfom sa stal už po druhýkrát, no podľa všetkého to vyzerá tak, že ani tentoraz svoje „kraľovanie“ nezvládne. Reč je o aktuálnom lídrovi Jožkovi Bohdanovi (40), ktorého rýchle pracovné nasadenie, rozkazovanie a neustále buzerovanie už lezie ostatným obyvateľom salaša pekne na nervy. Hrozí útlemu pracantovi ďalšie farmárske fiasko? viac »


Škaredé zranenie na Markíze: Tento muž od bolesti takmer skolaboval!

Škaredé zranenie na Markíze:
Foto

16.11.2017 09:00

BRATISLAVA - Tak toto muselo poriadne bolieť! Deviata séria Farmy priťahuje nešťastné udalosti doslova ako magnet. Neuveriteľnú smolu mal najnovšie najväčší pracant Jožko Bohdan (40), ktorý pri práci s drevom utŕžil niekoľko nepríjemných zranení. viac »


Citové vydieranie na obrazovkách Markízy: Zúfalá farmárka sa vyhráža psychickým zrútením!

Citové vydieranie na obrazovkách
Foto

15.11.2017 14:15

BRATISLAVA - To, že reality šou Farma je skutočne drsná a nekompromisná, si už mohli na vlastnej koži vyskúšať asi všetci súťažiaci. Jej odvrátenú stránku však aktuálne odmieta prijať napumpovaná playmate Petra Palusková (25). Trucovala totiž pri deľbe jednotlivých úloh a svoju nevôľu dokonca vystupňovala aj nepríjemným citovým vydieraním. viac »


Kompletne nahá markizácka tvár: Erotické akty, na ktorých vidno (takmer) VŠETKO!

Kompletne nahá markizácka tvár:
Foto

14.11.2017 18:30

BRATISLAVA - Kompletne holá a bez akejkoľvek súdnosti! To, že Petra Palusková (25) nenesie žiaden status svätice, bolo jasné asi každému, kto mediálnu púť tejto odvážnej modelky aspoň ako-tak registroval. O šteklivých aktoch z jej divokej minulosti však pravdepodobne vedel len málokto... viac »


Nepoškvrnené počatie na Farme: Je nebodaj jedna zo súťažiacich v požehnanom stave?

Nepoškvrnené počatie na Farme:
Foto

14.11.2017 15:30

BRATISLAVA - Budú sa prepisovať dejiny?! Zázrak v podobe nepoškvrneného počatia sme síce zažili len raz, no dnes môže byť všetko celkom inak. Medzi obyvateľkami salaša sa totiž začalo rozprávať o nepoškvrnenom počatí. Je nebodaj jedna zo súťažiacich v požehnanom stave? viac »


Drsná hádka medzi farmármi: Takú jej d*bnem, že až!

Drsná hádka medzi farmármi:
Foto

13.11.2017 15:30

BRATISLAVA - Idú si po krku! Nemôžu sa vystáť, odkedy prekročili brány farmy a ich vzájomné antipatie sú každým dňom väčšie a väčšie. Rozhádaní statkári Miro (64) a Petra (25) si idú tak po krku, že najnovšie neostalo len pri obyčajných nadávkach. Medzi rivalmi totiž padli aj vyhrážky fyzickým útokom! viac »


Vulgárne nadávky a tvrdý boj: Na Markíze si všetci idú po krku!

Vulgárne nadávky a tvrdý

11.11.2017 22:00

BRATISLAVA - Na markizáckej Farme aktuálne panuje mimoriadne dusná atmosféra. Týždne pomaly plynú a veľké finále je stále bližšie. Niet preto divu, že vzťahy medzi súťažiacimi sú stále vypätejšie. Naposledy to však vyústilo do ostrého konfliktu a vulgárnych nadávok. Navyše sa prezradila taktika ich hry... Všetci si idú po krku! viac »


Sexuálne narážky, dotyky a tanec plný vášne: Takto vyzerala bujará zábava na Farme!

Sexuálne narážky, dotyky a
Foto

10.11.2017 12:30

BRATISLAVA - V aktuálnej časti drsnej reality šou si statkári vychutnali zábavu so všetkým, čo k tomu patrí. Prácu na hospodárstve si totiž spríjemnili spevom, vášnivým tancom, ale i odvážnymi dotykmi, ktoré vyústili až k sexuálnym narážkam. viac »


Nekompromisný vyhadzov na Markíze: Táto kráska na obrazovkách definitívne skončila!

Na ktorú stranu vidíte
Foto

09.11.2017 18:30

BRATISLAVA - Totálny šok! Pre závažné porušenie pravidiel musí markizácke obrazovky opustiť sexi farmárka Eva Zelníková (22). Toto je dôvod! viac »


Nová láska na markizáckych obrazovkách? Táto kráska sa zahľadela do bohatého kolegu

Nová láska na markizáckych
Foto

08.11.2017 13:30

BRATISLAVA - Víťaz ôsmej série drsnej reality šou Miro Povec (37) síce doposiaľ svoju lásku nenašiel, no všetko sa to môže zmeniť jeho aktuálnou návštevou na Farme. Výhercovi 75 000 Eur totiž prejavila sympatie česká playmate Petra Palusková (25), ktorá sa vyjadrila, že sa jej svojský rezbár z východu páči. Žeby nová lovestory?! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.