Piatok, 20. apríl 2018. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Farma 6

Namiesto svadby šokujúci rozchod: Známy markizácky pár sa rozišiel!

Exfarmári Dávid a Lula informovali o tom, že ich cesty sa rozdelili.

Exfarmári Dávid a Lula informovali o tom, že ich cesty sa rozdelili.

Foto
08.02.2018 18:30

BRATISLAVA - Toto nikto nečakal! Markizácki exfarmári Dávid Buška (28) a Lula Gachulincová (24) už spolu viac nerandia. O tomto nečakanom rozchode informovali obaja na svojich instagramových účtoch. Čo sa vlastne stalo?! viac »

Najkrajšia farmárka na fotke ako 16-ročná: Obrie melóny mala už ako tínedžerka!

Najkrajšia farmárka na fotke
Foto

20.01.2018 22:00

BRATISLAVA - Už vtedy bola „vyvinutá“! Eva Zelníková (22) dokázala na Farme odzbrojiť hádam každého muža. Mladá podnikateľka sa totiž nestránila ukázať ani v tých odvážnejších kúskoch, v ktorých často vynikli aj jej najväčšie ženské zbrane. Mimoriadne obdarená bola však už vo svojich 16-tich rokoch, kedy jej postavu zdobili obrovské prírodné trojky. viac »


Hororové chvíle a potoky krvi: Hrozivé zranenie exmarkizáka!

Hororové chvíle a potoky
Foto

18.01.2018 09:00

BRATISLAVA - Mohol vykrvácať! Bývalý účastník Farmy Roman Adamka (28) mal šťastie v nešťastí. Osudnou sa mu takmer stala jeho láska k hokeju. O jeho živote rozhodoval jediný centimeter! viac »


Markizáčka Kveta Horváthová ide "pod nôž": Operácia, ktorú odkladala viac ako 20 rokov!

Markizáčka Kveta Horváthová ide
Foto

31.12.2017 13:00

BRATISLAVA - Nový rok začne markizáčka Kveta Horváthová (41) nie práve najpríjemnejším spôsobom. Ako totiž informovala svojich priaznivcov na sociálnej sieti Instagram, už čoskoro pôjde „pod nôž“. Podstúpi operáciu, ktorú viac ako 20 rokov odkladala. viac »


Sexbomba z markizáckych obrazoviek sa zasnúbila: Bleskové ÁNO boháčovi z Austrálie!

Sexbomba z markizáckych obrazoviek
Foto

28.12.2017 13:00

BRATISLAVA - Hoci sa Petra Palusková (26) netajila tým, že má dlhodobý problém nájsť si stabilného partnera, teraz je všetko celkom inak. Počas uplynulých troch týždňov totiž bývalá farmárka zahorela takou láskou, že dnes sa už dokonca pýši statusom „zasnúbená“. Bleskurýchle Áno mala povedať boháčovi z Austrálie! viac »


Vulgárna exfarmárka v ultra mini: Sexi pózy s holou ri*ou pri stromčeku!

Vulgárna exfarmárka v ultra
Foto

28.12.2017 00:00

BRATISLAVA - Daniela Nikoleta Kortišová (22) sa do povedomia verejnosti dostala pred dvomi rokmi vďaka markizáckej reality šou Farma. Už vtedy plavovláska pútala pozornosť svojími napumpovanými perami či bujným poprsím. Odvtedy však svoj výzor ešte viac vyumelkovala a k tomu prispôsobila aj svoje vystupovanie. To totiž na sociálnych sieťach častokrát ... viac »


Veľké finále markizáckej Farmy: TOTO je víťaz 9. série!

Veľké finále markizáckej Farmy:
FotoVideo

16.12.2017 22:00

BRATISLAVA - Deviata séria reality šou Farma sa definitívne skončila. Veľké finále sa uskutočnilo v piatok večer po dlhých štrnástich týždňoch boja v neúprosných podmienkach markizáckeho statku. V poslednom, no najdôležitejšom dueli, si svoje sily zmerali Miša a Šimon. Definitívnym víťazom sa napokon stal Šimon! viac »


Pohroma na markizáckej Farme... A druhý finalista je jasný!

Pohroma na markizáckej Farme...

14.12.2017 13:30

ORAVA - Už zajtra sa naživo odohrá finále markizáckej šou Farma. Predtým sa však muselo rozhodnúť, kto sa stane súperom prvej finalistky Michaly Kiripolskej. Zostávajúca trojica dostala od hospodára Martina tri úlohy, tie však dopadli katastrofálne. Nakoniec ale na postup do konečného boja nemali vplyv, o semifinalistoch rozhodli bývalí účastníci súťaže ... viac »


Sexi playmate na pokraji zúfalstva: Zničí mi to celý život!

Sexi playmate na pokraji
Foto

12.12.2017 14:00

BRATISLAVA - Hanba na celý život! Príchod starých farmárov oslávili na odľahlom statku vo veľkom štýle. Alkoholovému kúzlu sa aktuálne poddala Petra (25), ktorá sa vďaka tomu nevyhla pekným pár trapasom priamo pred markizáckymi kamerami. Sexi playmate je preto teraz doslova na pokraji zúfalstva. viac »


Obrovská hádka na Markíze: Padali urážky najhrubšieho zrna!

Obrovská hádka na Markíze:
Foto

11.12.2017 13:30

BRATISLAVA - Skočili si do vlasov! Veľké finále Farmy sa blíži a do hry sa opäť zapojili aj starí obyvatelia salaša, ktorí svojím hlasom rozhodnú o tom, kto zo zostávajúcich statkárov to dotiahne až do záverečného boja. Ich príchod však bude mať aj trpkú príchuť – pri „stole pravdy“ sa totiž strhne obrovská hádka, ktorej následkom budú urážky toho najhrubšieho zrna! viac »


Najhoršie obavy sa naplnili: Na obrazovkách Markízy skončil tento muž!

Najhoršie obavy sa naplnili:
Foto

09.12.2017 11:00

BRATISLAVA - Nevyšlo mu to! Jožko Bohdan (40) zanechal v markizáckej šou Farma za sebou obrovský kus práce. Na výhru to však nestačilo. Vo včerajšom dueli ho totiž tesne pred bránami finále vyradil silnejší statkár Šimon Néma (26). S vysnívaným titulom kráľa Farmy 9 sa tak musel už nadobro rozlúčiť! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.