Pondelok, 22. január 2018. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

Farma 6

Najkrajšia farmárka na fotke ako 16-ročná: Obrie melóny mala už ako tínedžerka!

Eva Zelníková bola mimoriadne vyvinutá už ako sladká 16-tka.

Eva Zelníková bola mimoriadne vyvinutá už ako sladká 16-tka.

Foto
včera o 22:00

BRATISLAVA - Už vtedy bola „vyvinutá“! Eva Zelníková (22) dokázala na Farme odzbrojiť hádam každého muža. Mladá podnikateľka sa totiž nestránila ukázať ani v tých odvážnejších kúskoch, v ktorých často vynikli aj jej najväčšie ženské zbrane. Mimoriadne obdarená bola však už vo svojich 16-tich rokoch, kedy jej postavu zdobili obrovské prírodné trojky. viac »

Bleskový koniec na obrazovkách Markízy: Títo dvaja nadobro skončili!

Bleskový koniec na obrazovkách
Foto

25.11.2017 22:00

BRATISLAVA - Expresný koniec! V markizáckej aréne sa naposledy odohrali až dva duely – jeden ženský a druhý mužský. Oba sa však zomleli tak rýchlo, že... Fúha, tak takýto bleskový priebeh tu určite ešte ani nebol! viac »


Všetci sú v šoku: Jej úspech nikto nečakal!

Všetci sú v šoku:
Foto

24.11.2017 18:30

BRATISLAVA - Petra svoj boj na odľahlom markizáckom salaši znášala len ťažko. Musela totiž bojovať nielen s drsnými podmienkami a nedostatkom jedla, ale aj s častým psychickým deptaním a výsmechom zo strany uštipačných statkárov. Aktuálne však česká playmate dokázala, že aj ona má na Farme zaslúžené miesto... Z jej úspešného farmárčenia sú všetci doslova v šoku! viac »


Toto tu ešte nebolo: Z markizáckych obrazoviek zmizne nie jeden, ale hneď dvaja naraz!

Toto tu ešte nebolo:
Foto

23.11.2017 13:30

BRATISLAVA - Prekvapivý ťah Markízy! Kým doposiaľ sme sa lúčili s jedným, najnovšie brány markizáckeho statku navždy opustia až dvaja. Nadchádzajúci piatok sa totiž odohrajú až dva duely. Kto sa v súbojovej aréne napokon ocitne a prečo? viac »


Hnusné praktiky na markizáckych obrazovkách: Táto osoba sa vytešuje zo zdravotných problémov svojej rivalky!

Hnusné praktiky na markizáckych
Foto

22.11.2017 12:00

BRATISLAVA - Dobre, že jej je zle! Takto sa vyjadrila na adresu jednej z najsilnejších hráčok na Farme Ivana, ktorá aktuálne čelí hrozbe blížiaceho sa duelu. Zdravotné problémy súperky ju dokonca potešili natoľko, že si na ňu trúfa aj v prípadnom súboji o zotrvanie v hre. Kam až je schopná zájsť? viac »


Nechutné vydieranie? Na Markíze ide do tuhého!

Nechutné vydieranie? Na Markíze
Foto

21.11.2017 14:00

BRATISLAVA - Ide o veľa! Vidina rozprávkovej výhry 75 000 Eur je čoraz bližšie a presne to si uvedomujú aj zostávajúci farmárski odhodlanci. Súťažiacim dokonca prihára až natoľko, že okrem taktických manévrov sa najnovšie uchýlili až k nechutnému vydieraniu. viac »


V markizáckej šou sa už nemôžu ani vystáť: Takto si idú po krku!

V markizáckej šou sa
Foto

20.11.2017 15:00

BRATISLAVA - Toto nedopadne dobre! Farmárski „kohúti“ Jožo a Paľo sa aktuálne nemôžu ani len vystáť. To, že z nich kamaráti zrejme nikdy nebudú, dokázali aj v dnešnej časti, v ktorej padali nenávistné poznámky, ale i vyhrážky nekompromisným duelom. viac »


Rozlúčka plna sĺz: Tento muž na markizáckych obrazovkách definitívne skončil!

Rozlúčka plna sĺz: Tento
Foto

18.11.2017 22:00

BRATISLAVA - Zostať mohol iba jeden! Uplynulý piatok sa niesol v znamení silných emočných návalov. Na obrazovkách Markízy totiž definitívne skončil Martin Urban (26), ktorý sa musel rozlúčiť nielen s rozprávkovou výhrou 75 000 eur, ale aj s milovanou „farmárskou rodinkou“. Slzy doslova tiekli potokom! viac »


Nezvláda vedenie a všetkých buzeruje: Aktuálneho šéfa už majú všetci plné zuby!

Nezvláda vedenie a všetkých
Foto

17.11.2017 06:00

BRATISLAVA - Šéfom sa stal už po druhýkrát, no podľa všetkého to vyzerá tak, že ani tentoraz svoje „kraľovanie“ nezvládne. Reč je o aktuálnom lídrovi Jožkovi Bohdanovi (40), ktorého rýchle pracovné nasadenie, rozkazovanie a neustále buzerovanie už lezie ostatným obyvateľom salaša pekne na nervy. Hrozí útlemu pracantovi ďalšie farmárske fiasko? viac »


Škaredé zranenie na Markíze: Tento muž od bolesti takmer skolaboval!

Škaredé zranenie na Markíze:
Foto

16.11.2017 09:00

BRATISLAVA - Tak toto muselo poriadne bolieť! Deviata séria Farmy priťahuje nešťastné udalosti doslova ako magnet. Neuveriteľnú smolu mal najnovšie najväčší pracant Jožko Bohdan (40), ktorý pri práci s drevom utŕžil niekoľko nepríjemných zranení. viac »


Citové vydieranie na obrazovkách Markízy: Zúfalá farmárka sa vyhráža psychickým zrútením!

Citové vydieranie na obrazovkách
Foto

15.11.2017 14:15

BRATISLAVA - To, že reality šou Farma je skutočne drsná a nekompromisná, si už mohli na vlastnej koži vyskúšať asi všetci súťažiaci. Jej odvrátenú stránku však aktuálne odmieta prijať napumpovaná playmate Petra Palusková (25). Trucovala totiž pri deľbe jednotlivých úloh a svoju nevôľu dokonca vystupňovala aj nepríjemným citovým vydieraním. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.