Piatok, 20. apríl 2018. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Farma 6

Namiesto svadby šokujúci rozchod: Známy markizácky pár sa rozišiel!

Exfarmári Dávid a Lula informovali o tom, že ich cesty sa rozdelili.

Exfarmári Dávid a Lula informovali o tom, že ich cesty sa rozdelili.

Foto
08.02.2018 18:30

BRATISLAVA - Toto nikto nečakal! Markizácki exfarmári Dávid Buška (28) a Lula Gachulincová (24) už spolu viac nerandia. O tomto nečakanom rozchode informovali obaja na svojich instagramových účtoch. Čo sa vlastne stalo?! viac »

Sklamanie v markizáckej šou: Táto voľba... Vám to j*be?

Sklamanie v markizáckej šou:
Foto

27.11.2017 15:00

BRATISLAVA - V hre o rozprávkových 75 000 Eur je v markizáckej šou Farma už len posledná sedmička súťažiacich. Víťazom by chcel byť každý z nich, no kráľom bude len jeden. A hoci status farmára týždňa by mal takto tesne pred bránami finále potešiť, novozvolený statkársky líder až taký nadšený nebol. Jeho reakcia hovorí za všetko! viac »


Bleskový koniec na obrazovkách Markízy: Títo dvaja nadobro skončili!

Bleskový koniec na obrazovkách
Foto

25.11.2017 22:00

BRATISLAVA - Expresný koniec! V markizáckej aréne sa naposledy odohrali až dva duely – jeden ženský a druhý mužský. Oba sa však zomleli tak rýchlo, že... Fúha, tak takýto bleskový priebeh tu určite ešte ani nebol! viac »


Všetci sú v šoku: Jej úspech nikto nečakal!

Všetci sú v šoku:
Foto

24.11.2017 18:30

BRATISLAVA - Petra svoj boj na odľahlom markizáckom salaši znášala len ťažko. Musela totiž bojovať nielen s drsnými podmienkami a nedostatkom jedla, ale aj s častým psychickým deptaním a výsmechom zo strany uštipačných statkárov. Aktuálne však česká playmate dokázala, že aj ona má na Farme zaslúžené miesto... Z jej úspešného farmárčenia sú všetci doslova v šoku! viac »


Toto tu ešte nebolo: Z markizáckych obrazoviek zmizne nie jeden, ale hneď dvaja naraz!

Toto tu ešte nebolo:
Foto

23.11.2017 13:30

BRATISLAVA - Prekvapivý ťah Markízy! Kým doposiaľ sme sa lúčili s jedným, najnovšie brány markizáckeho statku navždy opustia až dvaja. Nadchádzajúci piatok sa totiž odohrajú až dva duely. Kto sa v súbojovej aréne napokon ocitne a prečo? viac »


Hnusné praktiky na markizáckych obrazovkách: Táto osoba sa vytešuje zo zdravotných problémov svojej rivalky!

Hnusné praktiky na markizáckych
Foto

22.11.2017 12:00

BRATISLAVA - Dobre, že jej je zle! Takto sa vyjadrila na adresu jednej z najsilnejších hráčok na Farme Ivana, ktorá aktuálne čelí hrozbe blížiaceho sa duelu. Zdravotné problémy súperky ju dokonca potešili natoľko, že si na ňu trúfa aj v prípadnom súboji o zotrvanie v hre. Kam až je schopná zájsť? viac »


Nechutné vydieranie? Na Markíze ide do tuhého!

Nechutné vydieranie? Na Markíze
Foto

21.11.2017 14:00

BRATISLAVA - Ide o veľa! Vidina rozprávkovej výhry 75 000 Eur je čoraz bližšie a presne to si uvedomujú aj zostávajúci farmárski odhodlanci. Súťažiacim dokonca prihára až natoľko, že okrem taktických manévrov sa najnovšie uchýlili až k nechutnému vydieraniu. viac »


V markizáckej šou sa už nemôžu ani vystáť: Takto si idú po krku!

V markizáckej šou sa
Foto

20.11.2017 15:00

BRATISLAVA - Toto nedopadne dobre! Farmárski „kohúti“ Jožo a Paľo sa aktuálne nemôžu ani len vystáť. To, že z nich kamaráti zrejme nikdy nebudú, dokázali aj v dnešnej časti, v ktorej padali nenávistné poznámky, ale i vyhrážky nekompromisným duelom. viac »


Rozlúčka plna sĺz: Tento muž na markizáckych obrazovkách definitívne skončil!

Rozlúčka plna sĺz: Tento
Foto

18.11.2017 22:00

BRATISLAVA - Zostať mohol iba jeden! Uplynulý piatok sa niesol v znamení silných emočných návalov. Na obrazovkách Markízy totiž definitívne skončil Martin Urban (26), ktorý sa musel rozlúčiť nielen s rozprávkovou výhrou 75 000 eur, ale aj s milovanou „farmárskou rodinkou“. Slzy doslova tiekli potokom! viac »


Nezvláda vedenie a všetkých buzeruje: Aktuálneho šéfa už majú všetci plné zuby!

Nezvláda vedenie a všetkých
Foto

17.11.2017 06:00

BRATISLAVA - Šéfom sa stal už po druhýkrát, no podľa všetkého to vyzerá tak, že ani tentoraz svoje „kraľovanie“ nezvládne. Reč je o aktuálnom lídrovi Jožkovi Bohdanovi (40), ktorého rýchle pracovné nasadenie, rozkazovanie a neustále buzerovanie už lezie ostatným obyvateľom salaša pekne na nervy. Hrozí útlemu pracantovi ďalšie farmárske fiasko? viac »


Škaredé zranenie na Markíze: Tento muž od bolesti takmer skolaboval!

Škaredé zranenie na Markíze:
Foto

16.11.2017 09:00

BRATISLAVA - Tak toto muselo poriadne bolieť! Deviata séria Farmy priťahuje nešťastné udalosti doslova ako magnet. Neuveriteľnú smolu mal najnovšie najväčší pracant Jožko Bohdan (40), ktorý pri práci s drevom utŕžil niekoľko nepríjemných zranení. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!