Pondelok, 20. november 2017. Meniny má Félix, zajtra Elvíra.

Farma 6

Rozlúčka plna sĺz: Tento muž na markizáckych obrazovkách definitívne skončil!

Zronený muž niesol svoj odchod veľmi ťažko.

Zronený muž niesol svoj odchod veľmi ťažko.

Foto
včera o 22:00

BRATISLAVA - Zostať mohol iba jeden! Uplynulý piatok sa niesol v znamení silných emočných návalov. Na obrazovkách Markízy totiž definitívne skončil Martin Urban (26), ktorý sa musel rozlúčiť nielen s rozprávkovou výhrou 75 000 eur, ale aj s milovanou „farmárskou rodinkou“. Slzy doslova tiekli potokom! viac »

Drsný stret farmárov s novými ľuďmi: Okamžitý koniec prsnatej playmate?!

Drsný stret farmárov s
Foto

25.10.2017 15:00

ORAVA - Na markizáckej Farme zavládne stres a panika, keď farmárom zmiznú oštiepky. Ulúpili im ich zbojníci, ktorí budú novými hráčmi. Najprv však musia v dueli zabojovať o to, kto pôjde na statok s obrovskou výhodou. A zdá sa, že hneď prvá disciplína sa stane osudnou prsnatej playmate Petre Paluskovej (25). viac »


Prsnatá playmate na markizáckych obrazovkách: Už sa vystavuje bez trička!

Prsnatá playmate na markizáckych

24.10.2017 18:00

ORAVA - Playmate Petra Palusková (25) sa zrejme rozhodla vymetať televízne šou. Po jojkárskych Nákupných maniačkach sa ukázala v českom Robinsonovom ostrove a aktuálne sa pridala k markizáckym farmárom. Do diania ešte ani poriadne nezasiahla, no už sa stihla pretŕčať bez trička. Nemá s tým absolútne žiadny problém... viac »


Hlúpa playmate aj dcéra aktuálnej farmárky: Toto sú nové markizácke posily!

Hlúpa playmate aj dcéra
Foto

23.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Na markizáckych obrazovkách sa opäť poriadne zamiešajú karty. Hoci namiesto Stana Mazdíka sa na statok vrátila Lenka Botková, dramaturgia sa opäť rozhodla navýšiť počet hráčov. Medzi ďalšími štyrmi banditmi sa prekvapujúco objaví nielen dcéra farmárky Anky Auxtovej, ale aj česká playmate. Petra Palusková sa už predviedla v jojkárskych Nákupných ... viac »


Nečakaný zvrat: Náhla zmena rozhodnutia a návrat vypadnutej farmárky!

Nečakaný zvrat: Náhla zmena

21.10.2017 22:00

ORAVA - Nič nie je tak, ako sa zdá! Na markizáckej Farme sa nájdu aj ľudia, ktorí túžia vypadnúť. Aspoň na oko. O Martinovi Urbanovi (26) si všetci myslia, že chce ísť domov. No mladík tesne pred duelom zmení rozhodnutie. Silnou motiváciou je mu neutešená životná situácia. viac »


Pikantné zábery sexi farmárky: Páni, tak z tohto vám padne sánka!

Pikantné zábery sexi farmárky:
Foto

20.10.2017 18:00

BRATISLAVA - Táto dvojnásobná mama vás zaručene rozpáli! Hoci sa doposiaľ farmárka Michala Kiripolská (25) príliš na statku neodhaľovala, v najnovšej časti toho ukázala skutočne viac ako dosť. Svoje sexi krivky totiž predviedla v poriadne vyzývavých plavkách, ktorých strih bezpochyby pošteklil myšlienky nejedného muža. Páni, to je ale sexica! viac »


Totálny humus na markizáckej farme: Aj prasce majú čistejšie!

Totálny humus na markizáckej

19.10.2017 12:30

ORAVA - Markizácki farmári tento týždeň akosi nestíhajú vyrábať korbáčiky. Poriadne nite sa im podarilo ťahať až riadne neskoro, a tak sa rozhodli pracovať v noci. Len potom po sebe nepoupratovali. Janka v úlohe slúžky bola zhrozená, keď zbadala, čo po nich v kuchyni zostalo. viac »


Koniec lásky na markizáckych obrazovkách? Nečakané rozhodnutie!

Koniec lásky na markizáckych

18.10.2017 18:00

ORAVA - Markizácka Farma je tentoraz špecifická tým, že takmer každý účastník bojuje s nejakými zdravotnými problémami. Rovnako aj Stano Mazdík, ktorý dostal od lekárov na výber - buď podstúpi liečbu mimo statku alebo pôjde rovno na operáciu. A tak musí súťaž opustiť a zanechať tam osobu veľmi blízku jeho srdcu. viac »


Zásah záchranárov a nutná operácia: Kruté bolesti markizáckeho farmára!

Zásah záchranárov a nutná
Foto

17.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Kedysi najväčší šoumen, dnes mĺkvy a ubolený farmár! Reč je o cieľavedomom hráčovi Stanovi Madzíkovi (30), ktorého už niekoľko týždňov trápia nepríjemné bolesti oboch rúk. Jeho problémy sa podľa privolaných záchranárov môžu už len zhoršovať a hrozí dokonca, že Popradčan bude musieť ísť „pod nôž“. Sú jeho dni na statku zrátané? viac »


Netradičná situácia na Markíze: Začína peklo!

Netradičná situácia na Markíze:
Foto

16.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Po náročnom a veľmi emotívnom dueli sa markizácki statkári dozvedeli meno svojho nového „kráľa”. No kým jedni sa z jeho voľby tešia, ďalší tvrdia, že farmári týždňa budú tentoraz prekvapivo dvaja. Hm, tak toto tu ešte rozhodne nebolo! viac »


Kolaps na Markíze: Strach, plač... Táto však vinu odmieta!

Kolaps na Markíze: Strach,
Foto

14.10.2017 22:00

BRATISLAVA - Zažili šok! Napätie na Markíze sa dalo doslova krájať. O drámu v duelovej aréne sa totiž postarala fyzicky výrazne oslabená farmárka Lenka Botková (29), ktorá nezvládla náročné silové disciplíny a z obrovského vyčerpania nečakane skolabovala. Jej súperka však vinu razantne odmieta! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.