Nedeľa, 19. november 2017. Meniny má Alžbeta, zajtra Félix.

Farma 6

Rozlúčka plna sĺz: Tento muž na markizáckych obrazovkách definitívne skončil!

Zronený muž niesol svoj odchod veľmi ťažko.

Zronený muž niesol svoj odchod veľmi ťažko.

Foto
pred 13 hodinami

BRATISLAVA - Zostať mohol iba jeden! Uplynulý piatok sa niesol v znamení silných emočných návalov. Na obrazovkách Markízy totiž definitívne skončil Martin Urban (26), ktorý sa musel rozlúčiť nielen s rozprávkovou výhrou 75 000 eur, ale aj s milovanou „farmárskou rodinkou“. Slzy doslova tiekli potokom! viac »

Paródia Kvetky Horváthovej: Takto sa farmári zabávali na adresu známej moderátorky!

Paródia Kvetky Horváthovej: Takto
Foto

07.11.2017 13:30

BRATISLAVA - Toto tu ešte nebolo! O mimoriadnu dávku zábavy na Farme sa postarali odhodlanci, ktorí sa svojimi „hereckými“ výkonmi snažili imitovať moderátorku Kvetku Horváthovú (40). K dobrej paródii nesmeli chýbať kostýmy, či osvedčené hlášky, ktorými sa známa markizáčka pred farmármi prezentuje. Nuž, odvaha im rozhodne nechýba! viac »


Zrútená farmárka skončila v depresiách: Užialená a so silami na dne!

Zrútená farmárka skončila v
Foto

06.11.2017 16:00

BRATISLAVA - Eva Zelníková (22) a Stano Madzík (30) tvorili už od začiatku Farmy nerozlučný pár. A hoci obaja vehementne tvrdili, že medzi nimi nič nie je, ich vzájomné gestá a neprehliadnuteľná náklonnosť hovorili celkom inou rečou... V týchto dňoch však tejto dvojke raz a navždy odzvonilo. Cieľavedomý Popradčan totiž prehral duel a šou musel definitívne ... viac »


Letel ako špinavé »prádlo«: Arogantný farmár doplatil na silné reči!

Letel ako špinavé »prádlo«:

04.11.2017 22:00

ORAVA - S týmto nerátal ani v najhoršom sne! V piatkovom dueli sa proti sebe postavili Šimon Néma a Stano Madzík. Druhý menovaný si poriadne veril a jeho vyhlásenia zneli poriadne arogantne. Nakoniec sa však jeho predstavy nestali realitou. viac »


Ide cez mŕtvoly: Markizáckeho farmára majú všetci v zuboch!

Ide cez mŕtvoly: Markizáckeho

03.11.2017 13:30

ORAVA - Návrat Stana Madzíka na markizácky salaš bez pochýb potešil Evu Zelníkovú. Ostatní farmári však takí nadšení nie sú, hoci mu opätovné zapojenie sa do šou bolo umožnené až po ich hlasovaní. viac »


Plač a beznádej sexi farmárky: Drsnú šou absolútne nezvláda!

Plač a beznádej sexi
Foto

02.11.2017 14:00

BRATISLAVA - Na pokraji síl! Playmate Petra Palusková (25) je jednou z nových súťažiacich, ktorí sa odhodlali zdolať nekompromisnú šou Farma. No hoci prišla bojovať a vyhrať, náročnú situáciu, nehostinné podmienky, ale i nepriazeň súťažiacich vôbec nezvláda. Ako dlho to ešte na statku vydrží?! viac »


O chvíľu to na Markíze praskne: Títo dvaja idú všetkým na nervy!

O chvíľu to na

01.11.2017 13:00

ORAVA - Na markizáckych obrazovkách to opäť vrie. Do šou Farma sa vrátil Stano Madzík a opäť stojí po boku Evy Zelníkovej, z ktorej je aktuálne farmárka týždňa. Ostatným však tento párik pekne lezie na nervy. viac »


Šikana na Markíze?! Tento muž to povedal na rovinu!

Šikana na Markíze?! Tento
Foto

31.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Na farmárskom statku sa začína hovoriť o šikane. Terorizovaný má byť 64-ročný dôchodca Miro Gábriš, ktorý tvrdí, že mu aktuálna líderka tímu Eva Zelníková (22) zámerne škodí a podkopáva nohy pri každej možnej príležitosti. Čo na to samotná blondínka?! viac »


Šokujúci návrat na markizáckych obrazovkách: Najsilnejší muž opäť v hre!

Šokujúci návrat na markizáckych
Foto

30.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Aj napriek tomu, že reality šou pre zdravotné ťažkosti opustil, teraz je v hre opäť! Na markizácke obrazovky sa totiž vrátil cieľavedomý východniar Stano Madzík (30), ktorý je v plnej zbroji odhodlaný získať titul kráľa Farmy 9 a zabojovať o vysnívaných 75 000 Eur. Čo na to ostatní? viac »


Arogantná farmárka: Hospodára Martina z týchto slov asi porazí!

Arogantná farmárka: Hospodára Martina

27.10.2017 13:30

ORAVA - Tento týždeň hospodár Martin veľa dôvodov na spokojnosť nemá. Farmárke týždňa toho pri obhliadke vyčíta viac než dosť. A jej reakcia? Ak to skúsený hospodár uvidí na obrazovkách, asi ho porazí... viac »


Markizáckej sexici pribudla konkurencia: Aj tá je silikónová!

Markizáckej sexici pribudla konkurencia:

26.10.2017 00:00

ORAVA - Jedna im nestačila! Eva Zelníková (22) si na markizáckej Farme od začiatku udržiavala post najväčšej sexice. Teraz však pribudla do hry nová štvorica a štáb vyslal na statok ďalšiu silikónovú krásku. Muži sa jednoznačne majú na čo pozerať... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?