Utorok, 16. január 2018. Meniny má Kristína, zajtra Nataša.

Farma 6

Markizáčka Kveta Horváthová ide "pod nôž": Operácia, ktorú odkladala viac ako 20 rokov!

Kveta Horváthová už čoskoro absolvuje operáciu.

Kveta Horváthová už čoskoro absolvuje operáciu.

Foto
31.12.2017 13:00

BRATISLAVA - Nový rok začne markizáčka Kveta Horváthová (41) nie práve najpríjemnejším spôsobom. Ako totiž informovala svojich priaznivcov na sociálnej sieti Instagram, už čoskoro pôjde „pod nôž“. Podstúpi operáciu, ktorú viac ako 20 rokov odkladala. viac »

Chamtivosť v markizáckej šou: Pre peniaze sa takmer pozabíjali!

Chamtivosť v markizáckej šou:
Foto

05.12.2017 13:30

BRATISLAVA - Dnes sa v markizáckej šou Farma bude hľadať poklad. Túžba získať ho však mnohých súťažiacich naštartuje až natoľko, že budú kopať doslova ako o život. Pre vzácny skvost sa hráči takmer pozabíjali! viac »


Drsný odkaz na markizáckych obrazovkách: Toto len ťažko predýcha!

Drsný odkaz na markizáckych
Foto

04.12.2017 13:30

BRATISLAVA - Nezaslúžiš si to! Takto zneli drsné slová vypadnutého statkára Paľa (38), ktorý sa v liste na rozlúčku vyjadril, že česká playmate Petra (25) sa síce dostala vo Farme ďaleko, no na výhru absolútne nemá nárok. Čo na to samotná modelka? viac »


Druhú šancu využíva na sto percent: Tento muž v Markíze „kosí“ jedného súpera za druhým!

Druhú šancu využíva na
Foto

02.12.2017 06:00

BRATISLAVA - Markizácke obrazovky definitívne opustil ďalší muž. Po nevydarenom dueli musel brány Farmy za sebou zatvoriť urastený Pavol Lihocký (38), ktorého prekvapivo zdolal rezbár Jožko Bohdan (40). Útly statkár tak z nekompromisnej súťaže vyšachoval už druhého hráča po sebe. viac »


Drsný život v markizáckej šou: Nič pre citlivé povahy!

Drsný život v markizáckej
Foto

01.12.2017 09:00

BRATISLAVA - Nič pre citlivky! Kým v dnešnom svete vnímame bežné udalosti ako prirodzený kolobeh, v nekompromisnej Farme to všetko môže vyznieť celkom inak. A presne to sa potvrdilo aj v dnešnej časti. Hoci v reálnom živote nemajú Petra s Janou s konzumáciou mäsa absolútne žiaden problém, v markizáckej šou takýto pokrm rázne odmietajú... Ich bojkot hovorí za všetko! viac »


Poriadny prúser na obrazovkách Markízy: Toto bol najhorší deň

Poriadny prúser na obrazovkách
Foto

30.11.2017 18:30

BRATISLAVA - Prúser, ktorý mohol skončiť veľmi zle! Súťažiaci z reality šou Farma si vyrobili poriadny problém. Prišli totiž až o 48 oviec, ktoré sa im „z ničoho nič“ vytratili zo salaša. Najhoršie to prežívala aktuálna líderka tímu Jana, ktorá sa netajila tým, že išlo o najťažší deň jej života! viac »


Všetkým je na smiech: „Blbá“ playmate v akcii

Všetkým je na smiech:
Foto

29.11.2017 13:30

BRATISLAVA - Česká playmate Petra Palusková (25) prišla na Farmu medzi poslednou štvoricou hráčov. A hoci sa zdalo, že nekompromisnú súťaž opustí ako prvá z nich, nestalo sa tak. Blondínka, ktorú od začiatku všetci zatracovali, je stále v hre. Jej snaha zotrvať v šou dokonca zašla až tak ďaleko, že ostala všetkým farmárom na smiech... Zvládne akčná ... viac »


Hnev aktuálnej líderky markizáckej šou: Po vyhrážkach krutá odplata

Hnev aktuálnej líderky markizáckej
Foto

28.11.2017 13:30

BRATISLAVA - Zle rozohratá taktika, zdá sa, pomaly ale isto položila farmárku Annu Auxtovú (52) na kolená. V hre totiž nielenže prišla o dcéru Ivanu (32), ale aj o priazeň zvyšných kamarátov. Jej vyhrážky, tajné dohody či nečakané spojenectvá sa jej poriadne vypomstili aj pri aktuálnej voľbe sluhov... Cieľavedomá krčmárka dostala vraj to, čo si zaslúžila! viac »


Sklamanie v markizáckej šou: Táto voľba... Vám to j*be?

Sklamanie v markizáckej šou:
Foto

27.11.2017 15:00

BRATISLAVA - V hre o rozprávkových 75 000 Eur je v markizáckej šou Farma už len posledná sedmička súťažiacich. Víťazom by chcel byť každý z nich, no kráľom bude len jeden. A hoci status farmára týždňa by mal takto tesne pred bránami finále potešiť, novozvolený statkársky líder až taký nadšený nebol. Jeho reakcia hovorí za všetko! viac »


Bleskový koniec na obrazovkách Markízy: Títo dvaja nadobro skončili!

Bleskový koniec na obrazovkách
Foto

25.11.2017 22:00

BRATISLAVA - Expresný koniec! V markizáckej aréne sa naposledy odohrali až dva duely – jeden ženský a druhý mužský. Oba sa však zomleli tak rýchlo, že... Fúha, tak takýto bleskový priebeh tu určite ešte ani nebol! viac »


Všetci sú v šoku: Jej úspech nikto nečakal!

Všetci sú v šoku:
Foto

24.11.2017 18:30

BRATISLAVA - Petra svoj boj na odľahlom markizáckom salaši znášala len ťažko. Musela totiž bojovať nielen s drsnými podmienkami a nedostatkom jedla, ale aj s častým psychickým deptaním a výsmechom zo strany uštipačných statkárov. Aktuálne však česká playmate dokázala, že aj ona má na Farme zaslúžené miesto... Z jej úspešného farmárčenia sú všetci doslova v šoku! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.