Pondelok, 19. marec 2018. Meniny má Jozef, zajtra Víťazoslav.

Farma 6

Namiesto svadby šokujúci rozchod: Známy markizácky pár sa rozišiel!

Exfarmári Dávid a Lula informovali o tom, že ich cesty sa rozdelili.

Exfarmári Dávid a Lula informovali o tom, že ich cesty sa rozdelili.

Foto
08.02.2018 18:30

BRATISLAVA - Toto nikto nečakal! Markizácki exfarmári Dávid Buška (28) a Lula Gachulincová (24) už spolu viac nerandia. O tomto nečakanom rozchode informovali obaja na svojich instagramových účtoch. Čo sa vlastne stalo?! viac »

Pohár trpezlivosti už pretiekol: Je to poriadny sebec, kričia na Markíze!

Farma
Foto

08.12.2017 12:00

BRATISLAVA - Ide mu len o peniaze! Takto zneli tvrdé slová farmára Šimona (26), ktoré adresoval prvému duelantovi Jožkovi (40). K názoru mladého kvetinára sa pridali aj ostatní obyvatelia salaša, ktorí sa rad radom vyjadrili, že z Jozefa sa tesne pred bránami finále vykľul poriadny sebec. Je to skutočne tak? viac »


Strach z konca: Na markizáckych obrazovkách ide do tuhého!

Strach z konca: Na
Foto

07.12.2017 14:00

BRATISLAVA - Bojí sa prehry! Jožko Bohdan (40), ktorý už od začiatku Farmy robil všetko preto, aby sa prebojoval až do samotného finále, sa najnovšie vyjadril, že ak pôjde do duelu, tak je bez šance. V súťaži už totiž ostali len dvaja muži a štyri ženy, a tak je viac než isté, že opäť raz pôjde do arény práve on. No ak sa tak stane, sily si bude musieť ... viac »


Obrovské sklamanie na Markíze: Slzy tiekli potokom!

Obrovské sklamanie na Markíze:
Foto

06.12.2017 13:00

BRATISLAVA - Ronila krokodílie slzy! Zostávajúci farmári už od začiatku týždňa s napätím očakávajú príchod svojich najbližších. Výnimkou nebola ani česká modelka Petra (25), ktorá sa síce dočkala, no zároveň aj poriadne sklamala. Takto si totiž rodinnú návštevu ani len zďaleka nepredstavovala! viac »


Chamtivosť v markizáckej šou: Pre peniaze sa takmer pozabíjali!

Chamtivosť v markizáckej šou:
Foto

05.12.2017 13:30

BRATISLAVA - Dnes sa v markizáckej šou Farma bude hľadať poklad. Túžba získať ho však mnohých súťažiacich naštartuje až natoľko, že budú kopať doslova ako o život. Pre vzácny skvost sa hráči takmer pozabíjali! viac »


Drsný odkaz na markizáckych obrazovkách: Toto len ťažko predýcha!

Drsný odkaz na markizáckych
Foto

04.12.2017 13:30

BRATISLAVA - Nezaslúžiš si to! Takto zneli drsné slová vypadnutého statkára Paľa (38), ktorý sa v liste na rozlúčku vyjadril, že česká playmate Petra (25) sa síce dostala vo Farme ďaleko, no na výhru absolútne nemá nárok. Čo na to samotná modelka? viac »


Druhú šancu využíva na sto percent: Tento muž v Markíze „kosí“ jedného súpera za druhým!

Druhú šancu využíva na
Foto

02.12.2017 06:00

BRATISLAVA - Markizácke obrazovky definitívne opustil ďalší muž. Po nevydarenom dueli musel brány Farmy za sebou zatvoriť urastený Pavol Lihocký (38), ktorého prekvapivo zdolal rezbár Jožko Bohdan (40). Útly statkár tak z nekompromisnej súťaže vyšachoval už druhého hráča po sebe. viac »


Drsný život v markizáckej šou: Nič pre citlivé povahy!

Drsný život v markizáckej
Foto

01.12.2017 09:00

BRATISLAVA - Nič pre citlivky! Kým v dnešnom svete vnímame bežné udalosti ako prirodzený kolobeh, v nekompromisnej Farme to všetko môže vyznieť celkom inak. A presne to sa potvrdilo aj v dnešnej časti. Hoci v reálnom živote nemajú Petra s Janou s konzumáciou mäsa absolútne žiaden problém, v markizáckej šou takýto pokrm rázne odmietajú... Ich bojkot hovorí za všetko! viac »


Poriadny prúser na obrazovkách Markízy: Toto bol najhorší deň

Poriadny prúser na obrazovkách
Foto

30.11.2017 18:30

BRATISLAVA - Prúser, ktorý mohol skončiť veľmi zle! Súťažiaci z reality šou Farma si vyrobili poriadny problém. Prišli totiž až o 48 oviec, ktoré sa im „z ničoho nič“ vytratili zo salaša. Najhoršie to prežívala aktuálna líderka tímu Jana, ktorá sa netajila tým, že išlo o najťažší deň jej života! viac »


Všetkým je na smiech: „Blbá“ playmate v akcii

Všetkým je na smiech:
Foto

29.11.2017 13:30

BRATISLAVA - Česká playmate Petra Palusková (25) prišla na Farmu medzi poslednou štvoricou hráčov. A hoci sa zdalo, že nekompromisnú súťaž opustí ako prvá z nich, nestalo sa tak. Blondínka, ktorú od začiatku všetci zatracovali, je stále v hre. Jej snaha zotrvať v šou dokonca zašla až tak ďaleko, že ostala všetkým farmárom na smiech... Zvládne akčná ... viac »


Hnev aktuálnej líderky markizáckej šou: Po vyhrážkach krutá odplata

Hnev aktuálnej líderky markizáckej
Foto

28.11.2017 13:30

BRATISLAVA - Zle rozohratá taktika, zdá sa, pomaly ale isto položila farmárku Annu Auxtovú (52) na kolená. V hre totiž nielenže prišla o dcéru Ivanu (32), ale aj o priazeň zvyšných kamarátov. Jej vyhrážky, tajné dohody či nečakané spojenectvá sa jej poriadne vypomstili aj pri aktuálnej voľbe sluhov... Cieľavedomá krčmárka dostala vraj to, čo si zaslúžila! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.