Filmové Bleskovky | Topky.sk - Bleskovky

Nedeľa, 22. júl 2018. Meniny má Magdaléna, zajtra Oľga.

Filmové Bleskovky

Prekliate dedičstvo - horor, ktorý sa stane kultom

20.07.2018 09:00

Každá rodina ukrýva tajomstvá. Ale len niektoré sú smrteľne nebezpečné. viac »

Prichádza Marvelovka, ktorá zachráni galaxiu. Strážcovia Galaxie sú späť!

Prichádza Marvelovka, ktorá zachráni
Foto

04.05.2017 14:00

Po veľkom úspechu prvého filmu o Strážcoch Galaxie prichádza štúdio Marvel s jeho veľkolepým pokračovaním. viac »


Vedieť je dobré. Vedieť všetko je ešte lepšie! Presvedčte sa o tom sami...The Circle

Vedieť je dobré. Vedieť

26.04.2017 15:00

Emma Watson sa v novom sci-fi trileri The Circle ocitne pod permanentným dohľadom Toma Hanksa a vstúpi do kruhu, z ktorého možno nevedie cesta von. Napínavý a miestami desivý príbeh ponúka však znepokojivú otázku - ide v dnešnej dobe stále ešte o žáner sci-fi? Hviezdny Tom Hanks bol z námetu a knižnej predlohy tak nadšený, že sa sám stal jedným z producentov ... viac »


Baby šéf Vás dostane!

Baby šéf Vás dostane!

18.04.2017 09:00

Režisér filmu Madagaskar Tom McGrath Vás pozýva do kina na animovanú komédiu Baby šéf. Zoznámite sa tu s veľmi zvláštnym bábätkom, ktoré nosí elegantný oblek a kravatu, hovorí hlbokým hlasom (dabuje ho Maroš Kramár) a vždy má „poruke“ zásobu nemiestnych vtipov. A tiež sa správa ako tajný agent. viac »


Prijali by ste pozvanie do Chatrče od samotného Boha?

Prijali by ste pozvanie

12.04.2017 13:00

Do kín práve prichádza filmová adaptácia knihy Williama Paula Younga, ktorá oslovila milióny čitateľov po celom svete a mnohým z nich zmenila život. Bolo len otázkou času, kedy si filmári všimnú tento megabestseller. Príbeh, ktorý miliónom ľudí utíšil duchovný hlad a odpovedal na odvekú otázku, prečo Boh neurobí niečo s bolesťou a zlom tohto sveta. viac »


Špunti na vode

Špunti na vode

10.04.2017 15:00

Rodinná komédia o tom, čo sa stane keď sa traja otcovia nevzdajú svojho plánu na pánsku jazdu a rozhodnú sa aj so siedmimi deťmi, navzdory manželkám a nepredvídaným nástrahám splavovať Sázavu. viac »


POWER RANGERS. Dobrodružná jazda s obľúbenými hrdinami prichádza do kín

POWER RANGERS. Dobrodružná jazda
FotoVideo

04.04.2017 15:00

Film Power Rangers sleduje osudy piatich obyčajných teenagerov, ktorí sa stanú výnimočnými potom, ako sa dozvedia, že ich malé mestečko Angel Grove a celý svet stoja pred hrozbou útoku mimozemskej civilizácie. Riadením osudu sa naši hrdinovia stanú jedinými, ktorí môžu zachrániť planétu. Ešte kým nie je neskoro, musia prekonať vlastné každodenné problémy ... viac »


Scarlett Johansson v Ghost in the Shell

Ghost in the Shell

23.03.2017 10:00

Kultová japonská anime Ghost in the Shell sa stala základným inšpiračným pilierom pre legendárnu trilógiu Matrix. Teraz prišiel čas na to, aby sama zažiarila na filmovom plátne. Využila na to režiséra Ruperta Sandersa a hlavne Scarlett Johansson. Akčné sci-fi Ghost in the Shell sa Vám predvedie v plnej paráde už od 30. marca. viac »


Skryté zlo

Skryté zlo

22.03.2017 13:00

Do kín prichádza mrazivý horor o temnej bytosti, ktorá núti ľudí konať hrôzostrašné veci. Jej meno sa nesmie vysloviť... viac »


Do kín prichádza film Zlato s vynikajúcim Matthewom McConaugheym v hlavnej úlohe

Do kín prichádza film

16.03.2017 10:00

„Prečo si na nás vtedy nikto netrúfol? Mali sme na účte miliardy,“ hovorí Kenny Wells (Matthew McConaughey) vo filme ZLATO, ktorý prichádza do slovenských kín 16. marca. viac »


Budujeme Slovensko

Budujeme Slovensko

02.03.2017 15:00

Dobrodružstvo objavovania opustených tovární sa mení v dobrodružstvo skúmania slovenskej histórie. Febiofest uvedie v premiére prvú časť dokumentárneho cyklu Budujeme Slovensko. viac »


Aby dosiahla úspech, musela sa postaviť na špičky

Aby dosiahla úspech, musela

01.03.2017 12:00

Malá Felícia vyrastá na francúzskom vidieku bez vlastnej rodiny a vášnivo miluje tanec. Spolu so svojím najlepším kamarátom Viktorom, ktorý sa chce stať veľkým vynálezcom, vymyslia riskantný plán ako utiecť zo sirotinca. Túžia sa dostať do Paríža, veľkého mesta plného svetiel, v ktorom práve vyrastá Eiffelova veža. viac »


Febiofest 2017: Tieto filmy si nenechajte ujsť!

Febiofest 2017: Tieto filmy

28.02.2017 15:00

7 dní filmového maratónu, 10 programových sekcií, 122 snímok, 153 premietaní, 5 kín a 9 kinosál. Už 2. marca 2017 štartuje 24. ročník Medzinárodného festivalu filmových klubov Febiofest, ktorý v Bratislave potrvá až do 8. marca. A následne poputuje až do 7. apríla až do 10 slovenských miest - do Košíc, Prešova, Martina, Banskej Bystrice, Levíc, Trnavy, ... viac »


Kauffmann sa v kinách predstaví v Pucciniho opere Tosca

Kauffmann sa v kinách

27.02.2017 10:00

Jeden z najvýznamnejších svetových tenorov súčasnej opernej scény – Jonas Kaufmann sa predstaví v Pucciniho obľúbenej opere Tosca, ktorú kiná CINEMAX premietnu už 6. marca o 19:00. Sprevádzať ho na javisku budú sopranistka Emily Magee a barytonista Thomas Hampson. viac »


Logan: Wolverine. Prišiel jeho čas!

Wolverine

27.02.2017 09:00

Wolverine sa vracia! Spolu s ním sa ocitáme v blízkej budúcnosti, v útočisku na mexickej hranici, kde sa životom opotrebovaný Logan stará o chorého Profesora X. Jeho plány na život v ústraní však rýchlo padnú, keď mu cestu skríži mladá mutantka s veľmi nebezpečnými prenasledovateľmi v pätách. Dobrodružný akčný film Logan: Wolverine sa predvedie slovenským ... viac »


Pes, ktorý spieva, nehryzie

Pes, ktorý spieva, nehryzie

22.02.2017 09:00

Z Bodiho mal byť tradičný strážny pes s pevnou pracovnou dobou a sľubnou kariérou. Namiesto toho vzal gitaru, brnkol do strún a … Animovaná komédia BODI: PSIA SUPERSTAR prinesie veľké rokenrolové dobrodružstvo! viac »


Baba Jaga je späť, prichádza John Wick 2!

John Wick

21.02.2017 10:00

V ďalšom pokračovaní hitu z roku 2014 sa legendárny nájomný vrah John Wick (Keanu Reeves) musí opäť vrátiť do služby. Potom, ako sa porátal s bandou, ktorá mu zabila psa, John opustil krvavý biznis a venuje sa oprave svojho milovaného Mustangu 1969. Získal ho späť po šialenej naháňačke ulicami New Yorku od ruskej mafie, ktorá mu ho ukradla. viac »


LION - Dlhá cesta domov

LION - Dlhá cesta

16.02.2017 11:00

Film LION, ktorý získal 6 nominácií na Oscara (vrátane kategórie Najlepší film), prichádza do slovenských kín už 16. februára. Nenechajte si ujsť dojímavý príbeh malého indického chlapca, nakrútený podľa skutočných udalostí. viac »


Do kín prichádza dlho očakávaný film Martina Scorseseho Mlčanie

Mlčanie

15.02.2017 12:00

Film Mlčanie /Silence/ vznikal 28 rokov. Držiteľ Oscara Martin Scorsese prichádza s filmom, s ktorým sa budú porovnávať jeho ostatné diela. Mlčanie je príbeh dvoch mladých misionárov, ktorí sa v 17. storočí vydajú hľadať svojho strateného učiteľa do tajomného a exotického Japonska, kde je ich viera postavená mimo zákon a ich prítomnosť je zakázaná. viac »


Ako sa zmenili hrdinovia kultového Trainspottingu?

Ako sa zmenili hrdinovia

14.02.2017 09:30

Pokračovanie s názvom T2 Trainspotting prichádza do slovenských kín. Film, ktorý mnohí považujú za jeden z najlepších filmov 90. rokov, odštartoval hviezdne kariéry viacerých britských hercov. viac »


Kam putuje psia duša?

Kam putuje psia duša?

03.02.2017 09:00

Práve teraz putuje na plátna kín! Režisér LASSE HALLSTRÖM (Pravidlá muštárne, Láska na kari, Čokoláda, Hačiko: Príbeh psa) prináša filmovú adaptáciu obľúbenej knihy W. BRUCE CAMERONA s názvom PSIA DUŠA. Dojemný príbeh jedného oddaného havkáča, ktorý postupne objavuje zmysel svojej existencie v tom, že ľudské bytosti vo svojom okolí učí milovať a smiať sa. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.