Jeden deň, jedna planéta, nekonečný zázrak | Topky.sk

Nedeľa, 15. júl 2018. Meniny má Henrich, zajtra Drahomír.

Jeden deň, jedna planéta, nekonečný zázrak

Zdroj: PR
30.10.2017 10:00

V produkcii britskej BBC vzniklo očakávané pokračovanie dokumentárneho filmu Earth pod názvom EARTH: DEŇ NA ZÁZRAČNEJ PLANÉTE. Od štvrtka 2.novembra si prídu na svoje všetci fanúšikovia fascinujúceho anglického prírodopisného seriálu Zázračná planéta.


Počas jediného dňa, budete putovať spolu so slnkom, od najvyšších hôr k tým najvzdialenejším ostrovom, z hĺbok exotickej džungle až do labyrintov veľkomiest. V každom kúte Zeme nájdete fascinujúcich obyvateľov, k dobrodružstvám ktorých sa vďaka revolučnej technológii dostaneme bližšie, než ste si dokázali predstaviť.

Jeden deň, jedna planéta,
Zdroj: PR

Filmári z BBC už veľakrát predviedli, že dokážu zachytiť zázraky prírody lepšie než ktokoľvek iný. Škatuľka „dokumentárny film“ sa pre ich Earth: Deň na zázračnej planéte asi naozaj celkom nehodí. Chvíľami je to totiž dráma, chvíľami romantická komédia, niekedy western a celý čas – výborný rodinný film.

Jeden deň, jedna planéta,
Zdroj: PR

Všetky tie divoké šelmy v Keni, plazy na tichomorských ostrovoch, pandy v čínskej džungli, zebry v Botswane, medvede, žirafy, vorvane, leňochody, tučniaci, kolibríky, myšky, sovy, opičky a nakoniec Človek - sa vo finále zlievajú do jedinej ódy na život, ktorá rozosmeje každé dieťa a dojme dospelého...“

Film v slovenských kinách distribuuje spoločnosť Continental film od 2.11.2017


Galéria

Nástroje k článkuPR článok


FOTO: Continental film

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články