Prominenti – slovenský šoubiznis | Topky.sk - Bleskovky

Nedeľa, 24. jún 2018. Meniny má Ján, zajtra Tadeáš.

Domáci prominenti

Celeste Buckingham otvorene o svojom veľkom boji: Chcem sa zobudiť a skončiť s tým!

Celeste Buckingham

Celeste Buckingham

Video
pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Takmer každý z nás sa už v živote stretol s určitým druhom závislosti. Kým jedny z nás holdujú sladkým pochúťkam či dobrému vínu, tisícky ľudí nedokážu premôcť túžbu a dopriať si cigaretu. Inak na tom nie je ani Celeste Buckingham (23), ktorá sa netají tým, že si počas voľnej chvíľky rada "zapáli". Ako nám však prezradila, nie je to vôbec ... viac »

Martin Harich to rád skúša na všetky spôsoby. Spieva o sexe?

Martin Harich to rád

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Na začiatku leta púšťa Martin Harich do sveta song s ľahko erotickým textom s názvom Gurmánka. K novinke natočil videoklip doma pod Tatrami pri priehrade Liptovská Mara za sprievodu svojej kapely a priateľov. Produkciu klipu zveril do rúk Raymonda Petrika, ktorá má v poslednom období na svedomí väčšinu videozáznamov spevákovej tvorby. viac »


Kollárová ako rozprávkovo krásna nevesta: Pozrite na tie princeznovské šaty!

Kollárová ako rozprávkovo krásna
Foto

pred 7 hodinami

BRATISLAVA – Jednoducho krása! Víťazka Miss Universe 2016 Zuzana Kollárová (27) sa po ročnom randení v sobotu poobede vydala za slovenského futbalového reprezentanta Adama Nemca (32). Áno si povedali v Bratislave v Dóme sv. Martina a nevesta bola naozaj rozprávkovo krásna. Pozrite v akých šatách stála pred oltárom. viac »


Otrasné maniere slovenského herca: Trieskanie dverami a... Dajte mi kávu alebo idem do p**e!

Otrasné maniere slovenského herca:
Video

pred 10 hodinami

BRATISLAVA - Klienti zostali totálne v šoku! Keď si tvorcovia prvého slovenského messengera na spoluprácu prizvali Lukáša Pavláska (30), ešte nemali ani potuchy, čo si pri fotení jeho smajlíkov budú musieť odskákať. Okrem toho, že si známy herec na pózovanie pred fotografom priniesol svoje obľúbené borat plavky, predviedol aj čosi úplne iné. A to poriadne ... viac »


V tridsiatke s plochým bruškom, v štyridsiatke v obtiahnutom drese: Vondráčková bola vždy kosť!

V tridsiatke s plochým
Foto

pred 16 hodinami

PRAHA - To, že Helena Vondráčková patrí k najlepším českým spevákom, je neodškriepiteľné. Svoj talent ale využila aj v niekoľkých filmoch. Najznámejšia je asi jej úloha šialene smutnej princeznej, v inej snímke sa zas pred tridsiatkou ukázala s odhaleným plochým bruškom. A pohľad na jej postavu po štyridsiatke v obtiahnutom cvičebnom úbore... Uff. viac »


Slovenka Michaela dráždi chudou postavou a peknou tvárou: Úff, to je ale krása!

Slovenka Michaela dráždi chudou

pred 18 hodinami

BRATISLAVA - Britská herečka Audrey Hepburn raz povedala: „„Pravá krása ženy sa rokmi zväčšuje.“ Ak by to bola pravda, zaujímalo by nás, ako o pár rokov bude vyzerať Michaela, ktorá je už teraz mimoriadne sympatická. viac »


Plačková po prvý raz ukázala vylepšené prsia v plnej svojej kráse: Toto je výsledok ďalšej plastiky!

Plačková po prvý raz
Foto

pred 18 hodinami

ISTANBUL - Bývalá playmate Zuzana Strausz Plačková (27) absolvovala v máji zo zdravotných aj estetických dôvodov už v poradí tretiu plastiku pŕs. S výsledkom ďalšieho zákroku sa pochválila až včera na dovolenke v Istanbule, kedy všetkým svojim fanúšikom naservírovala doslova pohľad pre Bohov. Aha, takto vyzerajú jej zmenšené vnady v celej svojej kráse! viac »


Spevák Lukáš Adamec sa rozhovoril o plánoch na leto: Na TOTO sa teší najviac

Spevák Lukáš Adamec sa

pred 21 hodinami

BRATISLAVA - Slovenského speváka Lukáša Adamca čaká leto plné koncertov. Po predošlých skúsenostiach s letnými festivalmi sa však popri skvelej nálade pripravuje aj na veľkú horúčavu na pódiách. viac »


Otvorené priznanie Soni Skoncovej: Mamina ma do toho každý rok dokope

Soňa Skoncová

pred 21 hodinami

BRATISLAVA - Slovenská modelka a moderátorka Soňa Skoncová je poctená, že sa mohla stať už druhý rok ambasádorkou projektu Avon pochod pre zdravé prsia, ktorý sa uskutočnil minulý víkend. Aspoň takto totiž môže podľa vlastných slov vďaka svojej popularite podporiť ženy konfrontované s diagnózou rakoviny prsníka a zdôrazniť dôležitosť prevencie tohto ochorenia. viac »


A je to tu! Najsexi Slovenka s božským telom je už vydatá pani: Áno, povedala tomuto futbalistovi!

A je to tu!
Foto

pred 23 hodinami

BRATISLAVA – Už sú svoji! Víťazka Miss Universe 2016 Zuzana Kollárová (27) randí niečo vyše roka so slovenským futbalovým reprezentantom Adamom Nemcom (32). Dnes v Bratislave v Dóme sv. Martina sa z nej stala už vydatá pani. viac »


Panika sexi TWiiNS na letisku: Minúty hrôzy... Policajný pes ucítil v ich kufri niečo zakázané!

Panika sexi TWiiNS na
Video

včera o 13:00

BRATISLAVA/MIAMI - Vo štvrtok večer sa v jednom z bratislavských nákupných centier otváral nový obchod známej značky prístrojov na zahrievanie tabaku. Akciu si nenechalo ujsť mnoho známych tvárí. Medzi nimi ani speváčky Veronika (32) a Daniela (32) Nízlové z dua TWiiNS, ktoré tento rok stihli už niekoľko dovoleniek - naposledy v Turecku a na Miami. ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.