Prominenti – slovenský šoubiznis | Topky.sk - Bleskovky

Sobota, 25. máj 2019. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Domáci prominenti

Finále The Voice Česko Slovensko sa blíži: Kaliho účasť ohrozená!

Kouč Kali

Kouč Kali

Video
pred 44 minútami

BRATISLAVA - Už dnes večer sa rozhodne o najlepšom hlase Česka a Slovenska. Do finále sa prebojovali štyria najlepší Peter Juhás, Annamária d'Almeida, Eliška Urbanová a Jakub Moulis. V priamom prenose budú bojovať o šťavnatú výhru, a to všetko pod dozorom svojich koučov, s ktorými si strihnú aj duetá. Účasť Kaliho (36) je však ohrozená! viac »

Moderátorka Vacvalová siahla na dno svojich síl: Za 16 dní odbehla 770 km... Kvôli tomuto!

Moderátorka Vacvalová siahla na

20.05.2019 13:30

DUKLA / DEVÍN - Doslova šialené tempo nahodila známa moderátorka Lenka Vacvalová (29). Tá v posledných dňoch predviedla výkon hodný hrdinu z akčného filmu, keď sa rozhodla zabehnúť neuveriteľných 770 kilometrov. A dôvod? Ten vás chytí za srdce... viac »


Módne (s)hity z otváračky: Kanisová z luxusnej reklamy, nudná Bugárová a sexi retro Voštinárová!

Módne (s)hity z otváračky:
Foto

20.05.2019 12:00

BRATISLAVA - Minulý týždeň sa jeden z bratislavských hotelov zaplnil známymi tvárami slovenského šoubiznisu. V centre mesta totiž otvárali vynovený bar, kde si prídu na svoje všetci milovníci netradičných miešaných drinkov. Otvorenie spojené s ochutnávkou si nenechala ujsť moderátorka Erika Bugárová a Vlado Voštinár vyvetral sexi manželku. Outfity prominentov ... viac »


Markizáčka Danica Nejedlá zažila vojnové oblasti na vlastnej koži: Strach mať nestihla... Nemohla som ani pípnuť!

Markizáčka Danica Nejedlá zažila
Video

20.05.2019 10:30

BRATISLAVA - Danica Nejedlá (47) patrí medzi stálice Markízy. V modro-žltej televízii pracuje už dvadsať rokov a za ten čas toho v rámci reportáží preskákala mnoho. Neraz bola vyslaná do nebezpečných vojnových oblastí, ako bol napríklad Kandahár. Hoci sa o ňu rodina a priatelia báli, ona strach mať ani nestihla! viac »


VIDEO Jasmina a Rytmus vhupli do manželského života: TOTO im želajú prominenti i fanúšikovia!

VIDEO Jasmina a Rytmus
Video

20.05.2019 09:00

PEZINOK - Svadba patrí k najdôležitejším a najkrajším udalostiam v živote človeka. Moderátorka Jasmina Alagič (29) a raper Patrik Rytmus Vrbovský (42) majú po sobote tento krok za sebou. Ku gratuláciám sa okrem pozvaných hostí pridali ďalšie známe tváre, ale aj fanúšikovia, ktorí na miesto činu neváhali prísť osobne. viac »


FOTO Pikošky zo svadby Jasminy a Rytmusa: Špeciálne menu, luxusná pozvánka, topánky s menom a... Takto sa bude nevesta volať!

FOTO Pikošky zo svadby

20.05.2019 05:45

PEZINOK - V sobotu prežili Jasmina Alagič (29) a Patrik "Rytmus" Vrbovský svoj veľkolepý deň. Snúbenci si povedali áno na civilnom obrade a v priestoroch pezinského zámočku potom v kruhu približne 100 najbližších oslávili oficiálne spečatenie svojej lásky. A ako to tam vyzeralo? Topky.sk vám prinášajú exkluzívne pikošky z luxusnej žúrky! viac »


VIDEO: Párty štýl známych osobností: Najkrajšia Slovenka vie, čo jej pristane a ako sa obliekli ďalšie krásky?

Na otvorení štýlového Mirror

20.05.2019 05:44

BRATISLAVA - Na otvorení štýlového Mirror baru v Bratislave sa zišlo množstvo známych tvárí, ktoré si vychutnali skvelé drinky v príjemnom prostredí. Ako sa oblieklo nežné pohlavie večer do mesta? viac »


Rýchla svadba slovenskej herečky: Vydala sa len po mesiaci randenia!

Rýchla svadba slovenskej herečky:

20.05.2019 00:01

BRATISLAVA - Slovenskú herečku Dagmar Bruckmayerovú poznajú televízni diváci najmä ako nezabudnuteľný hlas Janice Litmanovej z kultového seriálu Priatelia. Okrem dabingu pôsobila v niekoľkých projektoch televízie JOJ. Dnes oslavuje okrúhle päťdesiate narodeniny. viac »


DETAILY veľkého dňa manželov Vrbovských: Netradičné darčeky pre hostí, známy svedok aj prísny zákaz!

DETAILY veľkého dňa manželov

19.05.2019 22:00

PEZINOK - Svadba roka zbehla ako voda! Včera si moderátorka Jasmina (29) a raper Rytmus (42) povedali svoje áno počas civilného obradu a stali sa tak z nich manželia Vrbovskí. Deň D mala pod palcom známa Slovenka, svedok ženícha bol popoulárny raper a hostia dostali naozaj netradičné darčeky. Svadba bola do detailov vyšperkovaná... No bol na nej aj jeden prísny zákaz! viac »


VIDEO Talentovaný Puerto ťa perfektne naladí na leto: V latino hite Señora mu hosťuje Dominika Mirgová

VIDEO Talentovaný Puerto ťa

19.05.2019 20:59

BRATISLAVA - Puerto z labelu OverGroundArt prichádza s horúcou novinkou s názvom Señora a jeho vyvolenou je práve Dominika Mirgová. Tá momentálne valcuje rebríček trendov na YouTube svojim skladbami Vzduch a Je to ako má. Svoj nový album Toto som ja takmer celý nahrala práve v štúdiu Overground, kde sa dvaja mladí speváci stretli. viac »


Ani Naked Bananas nezabudli na hokejový sviatok roka: Typy hokejových fanúšikov ti vyčaria úsmev na perách

Ani Naked Bananas nezabudli

19.05.2019 15:59

BRATISLAVA - Chalani z Naked Bananas si v najnovšom videu zvolili najaktuálnejšiu športovú tému, ktorou sú domáce MS v hokeji konajúce sa v Bratislave a Košiciach. Vychutnaj si typy hokejových fanúšikov v ich tradične humornom podaní, našiel si sa medzi nimi aj ty? viac »


Tajné zábery zo svadby Jasminy a Rytmusa: Prvý tanec... Nevesta vyzerala ako Popoluška!

Tajné zábery zo svadby
Foto

19.05.2019 13:00

PEZINOK - Sobotňajšia svadba Jasminy Alagič (29) a Patrika Rytmusa Vrbovského (42) sa v slovenskom šoubiznise stala najsledovanejšou udalosťou posledných dní. A i keď si nevesta a ženích dali poriadne záležať na tom, aby sa zábery z ich veľkého dňa nedostali na oči verejnosti, zopár ich predsa len uniklo. viac »


Prísne embargo na FOTO Jasminy a Rytmusa: Hostia mali zákaz a teraz... TOTO sú nevesta a ženích!

Prísne embargo na FOTO

18.05.2019 22:10

PEZINOK - Dnes krátko po 17-tej hodine popoludní sa z Jasminy Alagič a Patrika Rytmusa Vrbovského stali oficiálne manželia. Dvojica si svoje áno povedala v zámockom hoteli vo vinárskom mestečku Pezinok. Celá svadba sa niesla v tajomnom duchu a fotky nevesty a ženícha mali svadobčania zakázané zverejňovať. Teraz mladomanželia sami odhalili prvú oficiálnu svadobnú FOTO! viac »


Syn Jara Filipa: Z lenivosti ho vytrhli horiace termíny, vtedy vznikali najlepšie veci

Syn Jara Filipa: Z

18.05.2019 22:09

BRATISLAVA - Tento rok, 22. júna, by sa Jaro Filip dožil sedemdesiatky. Pri tejto príležitosti sa 24. júna v bratislavskom NTC uskutoční koncert Pocta Jarovi Filipovi, ktorý tohto vzácneho "človeka hromadného výskytu", ako ho nazval Dežo Ursiny, pripomenie prostredníctvom jeho hudobnej tvorby. O svojom vzťahu k otcovi hovorí Jaro Filip ml., syn Jara ... viac »


FOTO a VIDEO Svadba Jasminy a Rytmusa: Už sú z nich manželia Vrbovskí!

FOTO a VIDEO Svadba
Foto

18.05.2019 22:00

PEZINOK - Svadba roka je tu! Jasmina Alagič (29) a Patrik Rytmus Vrbovský (42) budú od dnešného dňa manželmi Vrbovskými. Celá udalosť sa odohráva v nádhernom zámočku v Pezinku. Okrem najbližšej rodiny si svadobný deň nenechali ujsť ani priatelia či známe tváre! viac »


Nádherná bosorka z krajiny Marlboro: Jojkárska sexy kosť zaľúbená po uši, pravda o svadbe!

Nádherná bosorka z krajiny
Foto

18.05.2019 15:29

BRATISLAVA - Slovenská moderátorka Soňa Skoncová túži podľa vlastných slov len po malej svadbe v kruhu rodiny a priateľov. viac »


Legenda sa vracia: Herci na premiére ukázali svoje krásne polovičky, nečakaný príchod Magálovej a... TOTO že je Stano Král?

Legenda sa vracia: Herci
Foto

18.05.2019 14:00

BRATISLAVA - Vo štvrtok večer sa v priestoroch divadla Nová Scéna konala premiéra famózneho predstavenia Cyrano z Predmestia, ktorý bol na dosky prvýkrát uvedený ešte v roku 1977. Najnovšie oslávil svoj comeback, ktorý dopadol skutočne veľkolepo a divákov doslova zarazil do stoličiek. Niet sa preto čo čudovať, že návrat si prišla užiť aj bohatá nádielka ... viac »


VIDEO Gleb posúva do sveta skvelý track GO GO GO: Nový album vyjde o pár dní, čekuj tracklist

VIDEO Gleb posúva do

18.05.2019 13:59

BRATISLAVA - Gleb zvyšuje hype okolo svojho nového albumu na najväčšiu možnú úroveň, čoho dôkazom je aj nový track GO GO GO, a to rovno s klipom. Ten má za pár hodín na YouTube už takmer 350-tisíc zhliadnutí a v trendoch sa pomaly derie na najvyššie priečky. viac »


Jasmina a Rytmus si dnes povedia svoje ÁNO: Kritika, prekvapenia aj dojímavé vyznania!

Jasmina a Rytmus si

18.05.2019 12:30

BRATISLAVA / PEZINOK - Už dnes popoludní spečatia svoju lásku. Jasmina Alagič (29) a Patrik "Rytmus" Vrbovský (42) majú za sebou turbulentný rok, počas ktorého zažili romantiku, ale aj nepríjemné chvíle. Dnes svoju lásku spečatia oficiálnym sľubom. Čím všetkým si preskákali na ceste k oltáru? viac »


EXKLUZÍVNE Deň D Jasminy a Rytmusa: Nevesta prišla na zámok už včera, po ženíchovi ani stopy... Máme FOTO!

EXKLUZÍVNE Deň D Jasminy
Foto

18.05.2019 06:00

PEZINOK - Už dnes si svoje áno povedia moderátorka Jasmina Alagič (29) a kontroverzný raper Patrik Rytmus Vrbovský (42). Dvojica dlho robila okolo ich veľkého dňa tajnosti a len veľmi opatrne odhaľovali detaily svadobných príprav. A ani posledné hodiny pred obradom tomu nie je inak. viac »


Slovenská diva zostarla: Pohľad na ňu ale vyráža dych!

Emília Vášáryová

18.05.2019 00:00

BRATISLAVA - Stále očarujúca! Emília Vášáryová môže smelo konkurovať veľkým hereckým hviezdam zo zahraničia. A to nielen čo sa talentu týka, ale aj krásou. Pokiaľ by sa v mladosti objavila v Hollywoode, celý by jej padol k nohám. Dnes síce oslavuje 77. narodeniny, avšak pribúdajúce roky a vrásky jej vôbec neubrali na šarme. Pozrite sa! viac »


Najčítanejšie články