Prominenti – slovenský šoubiznis | Topky.sk - Bleskovky

Sobota, 25. máj 2019. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Domáci prominenti

Finále The Voice Česko Slovensko sa blíži: Kaliho účasť ohrozená!

Kouč Kali

Kouč Kali

Video
pred 36 minútami

BRATISLAVA - Už dnes večer sa rozhodne o najlepšom hlase Česka a Slovenska. Do finále sa prebojovali štyria najlepší Peter Juhás, Annamária d'Almeida, Eliška Urbanová a Jakub Moulis. V priamom prenose budú bojovať o šťavnatú výhru, a to všetko pod dozorom svojich koučov, s ktorými si strihnú aj duetá. Účasť Kaliho (36) je však ohrozená! viac »

ROZHOVOR Daniel z Cestujzamenej: Do Berlína letel za euro a aj to mu vrátili

ROZHOVOR Daniel z Cestujzamenej:

22.05.2019 19:59

BRATISLAVA - Keď sa Daniel stretol s Majkou, bola z toho láska ako hrom. Okrem nej ich spája aj vášeň k cestovaniu. 31-ročný Žilinčan prezradil, ako stretol svoju vyvolenú Majku z Martina aj ako vznikol známy cestovateľský profil na Daybyme a blog CestujZaMenej. Daniel tiež hovorí, ako sa dá cestovať na vlastnú päsť, prečo sa vykašľal na cestovky, prípadne ... viac »


Herečka Haasová v spoločnosti známeho moderátora: Pre TOTO zburcovali celý panelák!

Herečka Haasová v spoločnosti
Video

22.05.2019 16:00

STARÁ TURÁ - O súkromí Moniky Haasovej (42) sa priveľa nerozpráva. Nezabudnuteľná predstaviteľka Bambuľky na sociálnych sieťach osobné veci či fotografie príliš nezdieľa a s partnerom a deťmi si tak žijú pokojný život. No, až tak pokojný nie. Herečka a umelkyňa totiž čas trávi čas aj s iným mužom. A robia spolu dosť divné veci. viac »


Slovensko v smútku: Umrel známy spisovateľ Dušan Mitana... TOTO je dôvod smrti!

Slovensko v smútku: Umrel

22.05.2019 15:00

BRATISLAVA – Patril medzi slovenskú spisovateľskú klasiku a jeho diela čítali aj žiaci na školách. Zo súčasných autorov sa tak zaradil medzi povinnú literatúru a niet Slováka, ktorý by nepoznal jeho zbierku poviedok Psie dni. Spisovateľ Dušan Mitana navždy odišiel. viac »


Prachař po údajnej nevere so slovenskou herečkou: Odchod od ženy... Namiesto ľútosti tvrdá "facka" od mamy!

Prachař po údajnej nevere

22.05.2019 13:30

PRAHA - O kríze medzi Jakubom Prachařom (35) a jeho manželkou, kontroverznou modelkou Agátou Hanychovou (34), sa intenzívne hovorí už od Veľkej noci, keď dvojica priznala manželské nezhody prostredníctvom sociálnej siete. V ťažkej situácii sa modelka rozhodla hľadať útočisko u mamy v Izraeli. Tá ju však nečakane schladila. viac »


A je to vonku! Oficiálne FOTO zo svadby Jasminy a Rytmusa

A je to vonku!
Foto

22.05.2019 12:00

PEZINOK - Od uplynulého víkendu slovenský šoubiznis žije svadbou prominentného páru Jasminy Alagič (29) a Patrika "Rytmusa" Vrbovského (42), ktorí v sobotu poobede oficiálne spečatili svoj vzťah. Na verejnosť sa odvtedy dostalo už niekoľko fotografií z obradu i veselice, no najnovšie sa nám podarilo dostať aj k oficiálnym záberom! viac »


Slovenská moderátorka vytočila moslimov počas ramadánu: Dostala po papuli!

Slovenská moderátorka vytočila moslimov

22.05.2019 09:00

MAROKO - Práve v týchto dňoch v moslimských krajinách prežívajú obdobie ramadánu. Náboženský sviatok, ktorý trvá približne mesiac a počas ktorého sa moslimskí veriaci očisťujú, berú skutočne prísne a ich zvyky netreba podceňovať. Na vlastnej koži sa o tom presvedčila aj exotická moderátorka Dominika Ngo Ducová (22). viac »


Záhada utajovaného manželstva Zuzany Haasovej rozlúsknutá: Herečka prehovorila!

Záhada utajovaného manželstva Zuzany

22.05.2019 05:45

BRATISLAVA - Rozvod herečky Zuzany Haasovej (38) s manželom Martinom Kostkom je momentálne jednou z najaktuálnejších tém. Dvojica si po 11-ročnom vzťahu dala zbohom a sympatický záchranár požiadal o rozviazanie manželstva. Navyše sa objavila informácia o tom, že herečka v minulosti zosnovala ešte jednu svadbu, ktorá však zostala utajená. Išlo vraj o výskum. viac »


Krásna Lucia Barmošová obklopená romantikou ako nikdy predtým: Na týchto záberoch vyzerá ako v rozprávke!

Moderátorke Lucii Barmošovej najnovšie

22.05.2019 05:44

BRATISLAVA - Moderátorka Lucia Barmošová patrí medzi vášnivé cestovateľky. Hoci toho pochodila už dosť, nedávno sa pochválila zábermi, na ktorých vyzerá, akoby práve žila rozprávku. Ste zvedaví, kde to všetko je? viac »


Minulosť herečky Brychtovej: Bola ryšavá a... Preboha, veď hrala v erotickom filme!

Minulosť herečky Brychtovej: Bola

22.05.2019 00:01

BRATISLAVA - Herečka Katarína Brychtová (52) zostane navždy spätá s postavou Rachel, ktorú dabovala v seriáli Priatelia, a reláciou Pošta pre teba, ktorú dlhé roky moderovala. Na konte má niekoľko filmov, medzi ktorými vytŕča zahraničná erotická snímka. A pamätáte sa, že bola kedysi aj ryšavá? viac »


Mladý slovenský producent vypúšťa do sveta novinku: Chcem s tebou hmmm!

Mladý slovenský producent vypúšťa

21.05.2019 21:59

BRATISLAVA - Počul si už meno Mark Dann? Ide o mladého chalana, ktorý sa narodil v roku 1995 a tvorí hudbu, ktorá má podľa nás potenciál zaujať aj mimo hraníc Slovenska. Svetová hudba, angličtina, premakané ale pritom nie náročné a tobôž nie gýčové videoklipy sľubujú Markovi skvelú kariéru. viac »


Smola a Hrušky vtipne miešajú politiku s hokejom. Reprezentantom posielajú odkaz

Smola a Hrušky vtipne

21.05.2019 16:59

BRATISLAVA - Toto nie je hymna. Toto sú emócie a recesia ako sme pri kapele Smola a Hrušky z jej pôsobenia na hudobnej scéne zvyknutí. Samozrejme, kapela ráta s tým, že za tie roky, pri tých všetkých pokusoch o hokejovú hymnu a horlivé fandenie či komentovanie čohokoľvek, čo sa počas šampionátu deje, tak aj v prípade tejto skladby sa fanúšikovia rozdelia na dva tábory. viac »


Mladý Habo 4 roky od šou Moja mama varí lepšie ako tvoja: Dospel a zaguľatil sa... Ten sa ale zmenil!

Mladý Habo 4 roky

21.05.2019 13:30

BRATISLAVA - Už sú to takmer štyri roky, čo sa na jojkárskych obrazovkách prvýkrát objavila rodinka Habovcov. Otec Viliam so synom Dávidom (19) si vďaka svoju vystupovaniu pred kamerou okamžite získali srdcia väčšiny divákov, ktorí si šou Moja mama varí lepšie ako tvoja často zapínali práve kvôli nim. Pozrite sa, ako sa Habo junior zmenil! viac »


Módne (s)hity z premiéry: Nesmelý Vyskočil s partnerkou, neprehliadnuteľná Štefková a... Flašík nechal vonku psa?!

Módne (s)hity z premiéry:
Foto

21.05.2019 12:00

BRATISLAVA - Na dosky slovenského divadla sa opäť vrátil muzikál Cyrano z predmestia, ktorý sa v minulosti tešil veľkej obľube. Má za sebou svoju premiéru, ktorú si okrem samotných hercov z predstavenia nenechali ujsť ani ďalšie známe tváre zo slovenského šoubiznisu. Na akcii sa ukázali Fedor Flašík, Soňa Štefková, Simona Frantová či Kamila Magálová. ... viac »


Obrovské tajomstvo Zuzany Haasovej: Vydatá až trikrát... TOHTO muža zaprela!

Obrovské tajomstvo Zuzany Haasovej:

21.05.2019 10:30

BRATISLAVA - Správy o rozvode Zuzany Haasovej (38), ktorý všetkých doslova šokoval, sme vám priniesli už uplynulý týždeň. Na svetlo sveta sa však vynárajú ďalšie informácie, ktoré sa herečke a speváčke v jednom darilo dlhé roky tajiť. V prípade jej aktuálneho manžela Kostku totiž nejde o jej druhý rozvod. Na rováši má ešte jedno manželstvo. viac »


Pallovej sestra musela náhle odísť zo svadby: Z obradu rovno na pohotovosť!

Pallovej sestra musela náhle

21.05.2019 09:00

BRATISLAVA - Nepríjemne sa skončila sobota pre sestru prominentnej doktorky Aleny Pallovej (38), Katku Mihalovú Manovú (30). Tá bola spoločne s manželom na svadbe svojich priateľov. Kvôli chorému synovi však musela dojímavé zážitky vymeniť za návštevu nemocnice. viac »


Nové zábery zo svadby Jasminy a Rytmusa: Ukázali obrúčky, popolnočné šaty a... Po TOMTO plakal ženích aj nevesta!

Nové zábery zo svadby

21.05.2019 05:45

PEZINOK - Ani niekoľko dní po svadbe Jasminy Alagič (29) a Patrika Rytmusa Vrbovského (42) neutícha záujem o detaily z ich veľkého dňa. Hoci sa mladomanželia snažili všetko starostlivo ututlať, postupne sa na verejnosť dostávajú ďalšie a ďalšie pikošky z obradu aj žúrky po ňom. Pozrite si, aké majú pán a pani Vrbovskí luxusné obrúčky, detaily svadobnej ... viac »


VIDEO Kráska Simona Leskovská má k hokeju najbližšie: Prezradila, pre ktorých hokejistov sa oplatí pozerať šampionát

Krásna moderátorka Simona Leskovská
Video

21.05.2019 05:44

BRATISLAVA - Sympatickej Simone Leskovskej sa podarilo to, o čom snívajú mnohí. Jej hobby sa stalo jej prácou. Pozíciou moderátorky hokejovej Tipsport ligy si totiž plní svoj sen. Ako odborníčka na hokejové prostredie nám prezradila, pre ktorých hokejových sympaťákov sa oplatí sledovať hokej aj nám, dámy. viac »


Jaro Slávik natvrdo: Dostať sa do porna je jednoduchšie než... Veľa to vo mne zanechalo!

Show Stand Up Factory

21.05.2019 00:10

PRAHA – Jaro Slávik (44) má na Slovensku povesť drsného kata v talentovej súťaži. Preskákal toho veľa a na talentovaných ľudí má jednoducho nos. Neraz sú však súťažiaci aj obeťami jeho posmechu a kritiky. Nekompromisný Slovák si vyskúšal, aké je to byť v ich koži a prezradil možno aj to, čo nechcel! viac »


The Voice ČS: Najväčšia favoritka tohto ročníka ostala pred bránami veľkého finále

The Voice ČS: Najväčšia

20.05.2019 16:59

BRATISLAVA - V predposlednom kole tretej série The Voice Česko Slovensko mali speváčky nad spevákmi výraznú prevahu, no vo finále bude ich pomer vyrovnaný. Po víkende totiž napriek slabším výkonom zostali v hre obaja mužskí súťažiaci. Naopak, až štyri talentované speváčky vypadli. Medzi nimi aj 16-ročná Diana Kalashová, ktorú mnohí považovali za najvážnejšiu adeptku na výhru. viac »


Veľká radosť slovenského herca: Takto dopadlo jeho "poprvé"!

Veľká radosť slovenského herca:

20.05.2019 15:00

BRATISLAVA - Pred niekoľkými dňami oslávil svoj veľký comeback prvý slovenský rockový muzikál - Cyrano z predmestia. Ten sa vôbec po prvýkrát predstavil ešte pred 40 rokmi, hlavné úlohy si vtedy zahrala úžasná herecká dvojica Kamila Magálová a Jozef Benedik. Tentokrát si jeho modernejšiu verziu vzala pod taktovku mladá generácia divadla Nová scéna - ... viac »


Najčítanejšie články