Dobre vedieť | Topky.sk - Bleskovky

Pondelok, 16. júl 2018. Meniny má Drahomír, zajtra Bohuslav.

Dobre vedieť

Trpká pravda o sladkom cukre: príčiny závislosti, fakty o škodlivosti a možnosti riešenia a liečby

Kniha Zdravie v ohrození

Kniha Zdravie v ohrození

pred 9 hodinami

„Otec choroby býva neznámy. Matkou je vždy strava. A hlavným komplicom je zakaždým cukor.“ Lewis C. Cantley. Na základe desiatok vedeckých štúdií MUDr. Josef Jonáš ukazuje, že rafinovaný cukor je vinníkom množstva problémov: od akné, zubného kazu, cukrovky, steatózy - stukovatenej pečene, infarktu myokardu, gynekologických problémov a osteoporózy až ... viac »

Dosiahne Trnava double?

Dosiahne Trnava double?

05.06.2018 13:00

Po získaní ligového titulu Trnavského Spartaka sa Trnavský kraj môže dočkať ďalšej futbalovej radosti. Majstrovstvá Slovenska vo futbale detských domovov - Pohár Karola Poláka vyvrcholí 19. a 20. júna finálovým turnajom na Štrbe a Trnavský kraj sa ukázal v semifinálových zápasoch ako najlepšie pripravený výber, ktorý s prehľadom vyhral západnú skupina ... viac »


VIDEO: Veľká dráma! Študentka rodila priamo na zastávke. Pomáhal aj známy herec Richard Stanke

VIDEO: Veľká dráma! Študentka
FotoVideo

05.06.2018 12:00

Každý Bratislavčan vie, že zastávka Zochova patrí medzi najfrekventovanejšie v celom meste. A práve tu sa nedávno odohral incident, ktorý zaskočil všetkých cestujúcich. Na zastávke smerom z Mosta SNP do centra čakala na svoj autobus mladá študentka so svojím partnerom. viac »


Pripravte sa na extra porciu filmovej zábavy! Štartuje videotéka OTTA

Pripravte sa na extra

05.06.2018 11:00

Na raňajky seriál, ktorý ste včera nestihli, na obed koncert obľúbenej hviezdy, romantická večera s americkým blockbusterom a v noci to najlepšie z európskeho filmu. viac »


Ako sa zamilovať do blázna

Ako sa zamilovať do
Foto

05.06.2018 10:00

Drahí táborníci, víta vás letný tábor Padova, v ktorom budete bádať, zažijete dobrodružstvo a objavíte sami seba. Pomôžeme vám osobnostne rásť a liečiť sa. Preto sa, milí táborníci, naši skúsení vychovávatelia sústredia na šesť dôležitých základných vlastností, lebo bez nich sme stratení. Počas budúcich piatich týždňov sa zamyslite nad tým, akí ste... ... viac »


Leto si žiada neodolateľný dekolt. Tieto podprsenky sa o postarajú

Leto si žiada neodolateľný

05.06.2018 09:00

Kedy inokedy než v lete môžete nechať vyniknúť svoj dekolt? Podprsenka musí byť občas neviditeľná, niekedy sa naopak stane sexy súčasťou vášho outfitu. Preskúmajte našich 5 horúcich tipov a ušetrite. Na Astratex.sk zoženiete teraz všetky podprsenky o 25 % lacnejšie! viac »


Už vás nebaví bývať s rodičmi? Osamostatnite sa, teraz na to máte!

Už vás nebaví bývať
Foto

04.06.2018 09:00

Až 76 percent mladých Slovákov do 30 rokov využíva „mama hotel“. Spolužitie s rodičmi prináša množstvo výhod, ale aj nemálo obmedzení. Ak ich už nemienite znášať, poradíme vám, ako sa čo najľahšie dostanete k vlastnému bývaniu. viac »


Vychutnajte si zábavno-nákupnú zónu pod oknami: aj to sú Jarabinky

Vychutnajte si zábavno-nákupnú zónu

04.06.2018 08:00

Sú dni, keď sa vám nikam veľmi nechce. O to viac vtedy oceníte, že všetko, čo potrebujete, máte rovno pod oknami. Zbehnúť si po kávičku a noviny v papučiach? V Jarabinkách si tento luxus môžete dovoliť každý deň. viac »


Ťuki letí do DIGI

Ťuki letí do DIGI

02.06.2018 15:00

Spoločnosť DIGI SLOVAKIA prináša najkrajšie rozprávkové leto pre najmenších. Prichádza s letnou kampaňou, v ktorej zaraďuje detský kanál Ťuki TV v HD do svojej ponuky programov. Zároveň presúva všetky rozprávkové programy do základného balíku. Rodičia so svojimi ratolesťami si tak budú môcť vychutnať rozprávkovú nádielku počas leta do sýta. viac »


Potvrdené: Lidl je pre Slovákov stále jednotkou v čerstvosti!

Potvrdené: Lidl je pre
Foto

01.06.2018 14:00

BRATISLAVA 1. júna – O čerstvosti hovoria všetci obchodníci s potravinami. Ako sa teda vyznať v záplave rôznych tvrdení a hesiel? Jednoducho, stačí počúvať názor zákazníkov. A Slováci opäť potvrdili, že jednotkou v čerstvosti je pre nich Lidl. Vyplynulo to z reprezentatívneho prieskumu GfK Slovakia „Vnímanie kvality a čerstvosti“ realizovaného vo februári 2018. viac »


Bylinky pre vaše zdravie

Kniha Bylinky z babičkinej
Foto

01.06.2018 13:00

Miriam Latečková sa bylinkám venuje už dlhé roky a veľmi sa jej darí. Vo svojej knihe Bylinky z babičkinej záhrady sa delí o svoje skúsenosti, rady a tipy, aby ste mohli objaviť svoju vlastnú zelenú lekáreň. Aby ste o bylinkách nemuseli len čítať. viac »


Najväčšia MDD párty v Poluse

Najväčšia MDD párty v
Foto

01.06.2018 12:00

Najdlhšia oslava Medzinárodného dňa detí? Jednoznačne tá v Poluse, pravá od Mattela! Oslava spojená s výstavou potrvá viac ako mesiac a bude jednou nekonečnou hrou, ktorá osloví malých aj veľkých. viac »


CAR AT TUNING PARTY Najväčší a najpopulárnejší hudobno-motoristický festival tak, ako ho máte najradšej!

CAR AT TUNING PARTY
Foto

01.06.2018 11:00

Príďte sa zabaviť na tradičný CARat so všetkým, čo k nemu klasicky patrí: skvelý sprievodný program, hip-hop hviezdy, EDM stage, Miss Carat Tuning, drifty, šprinty, leštenky, stuntriding, Audio Cup a tá najlepšia párty až do rána! viac »


Tesco vyzýva: Nastal čas zastaviť plytvanie s potravinami

Tesco vyzýva: Nastal čas
Video

01.06.2018 10:00

Čím ďalej, tým viac sa diskutuje o plytvaní potravinami. A to opodstatnene, pretože plytvanie začína od produkcie výrobkov, distribúcie, skladovania, predaja a až po ich konzumáciu... V súčasnosti je jediným a veľkým bojovníkom v tejto náročnej a už rozbehnutej iniciatíve spoločnosť Tesco a projektom darcovstva potravín z prevádzok. viac »


Tvorivý zošit pre milovníčky jednorožcov

Kniha Môj jednorožec –
Foto

01.06.2018 09:00

Vitajte v iskrivom svete jednorožcov plnom trblietok! Ak aj vy milujete jednorožce, tento kreatívny zošit je pre vás ako stvorený. viac »


Všetci budú zhrození jeho činmi: Deviaty hrob

Kniha Deviaty hrob
Foto

31.05.2018 20:00

Mnohí budú zhrození mojimi činmi. Niektorí ich budú vnímať ako pomstu za všetky krivdy, čo boli spáchané. Iní ako nepravdepodobnú hru vysmiať sa systému a poukázať na to, ako ďaleko môže človek zájsť. No väčšina sa dojemne zhodne na tom, že ide o činy veľmi chorého človeka. Všetci sa budú mýliť... viac »


MastersGate - rýchlokurz geniality pre eshopy pokračuje! Padol rekord

MastersGate - rýchlokurz geniality
FotoVideo

31.05.2018 13:00

Unikátna súťaž pre eshopy, ktorá vznikla pred pár rokmi ako odvážny nápad, z hláv nadšených marketérov, tento rok oslavuje už úspešný tretí ročník. Vyše 200 ambicióznych eshopov, počas jari bojovalo v súťažnej časti MastersGate o hlasy verejnosti a šestnásť z nich ešte čaká veľké finále. viac »


Kráľovná rebelka: očarujúci príbeh z histórie

Kniha Kráľovná rebelka
Foto

31.05.2018 12:00

Nový očarujúci a podmanivý príbeh o urodzenej rebelke rání Lakšmí, ktorý rozpráva jej najbližšia dôverníčka Sítá – členka kráľovninej ženskej osobnej gardy. „Michelle Moran znovu dokazuje, že si vie vybrať a pôsobivo oživiť dávno zabudnuté historické osobnosti,“ napísali v Boston Globe. viac »


Chladnokrvní a brutálni zabijaci

Kniha Dve tváre pravdy
Foto

30.05.2018 18:00

Harry Bosch stále pracuje v San Fernande pre SFPD. Sústredí sa na odložené prípady, ktorých je čoraz viac a tak mesto zriadilo špeciálne oddelenie. Harry tam za dva roky otvoril veľa prípadov a desať aj úspešne uzavrel. Bolo medzi nimi niekoľko vrážd a znásilnení. Teraz stojí hneď pred dvomi prípadmi. Jedným čerstvým a druhým spred 30 rokov... viac »


Chcem žiť ako krava. V horách a s každodennou masážou

Dobré pasienky a spokojný
Foto

30.05.2018 10:00

Celodenný výhľad na Kriváň, prechádzky voňavými horskými lúkami plnými byliniek. Dopriať si masáž vždy, keď si na ňu spomeniem, tráviť voľný čas s kámoškami... Predstava ideálnych dní. Hneď by sme mnohí menili náš súčasný život za život na Liptove v úžasnom horskom prostredí s toľkými vymoženosťami. viac »


Aj vy trpíte problémom so štítnou žľazou?

Kniha Štítna žľaza
Foto

30.05.2018 09:00

Autor bestsellerov New York Times Medicínske médium a Liečivá sila potravín Anthony William napísal ďalšiu knihu plnú zaujímavých faktov a tipov. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.