Dobre vedieť | Topky.sk - Bleskovky

°C

Pondelok, 20. január 2020. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Dobre vedieť

Katedrálna trúfalosť: Husľový mág Filip Jančík mieri do kostolov

FotoVideo
pred 2 hodinami

Talent od Boha a hudba z filmu bude najbližšie kombináciou znejúcou z historických budov na Slovensku. Filip Jančík sa posilnený nedávnymi úspechmi vrhá do ďalšieho konceptuálneho projektu. Tentokrát svojim fanúšikom odohrá sériu nezvyčajných akustických koncertov v “božích stánkoch”. viac »

Pritiahnite si do života hojnosť s pomocou Yvette Westrum

Pritiahnite si do života
Foto

04.12.2019 11:00

Hojnosť si väčšinou spájame s finančnou oblasťou, ale hojnosť môže byť prítomná vo všetkých oblastiach nášho života - či už v partnerských a rodinných vzťahov, zdraví, kráse alebo v osobnostnom rozvoji. viac »


Česká miss: Bez tohto do posilky nevkročím!

Nikol Švantnerová
Foto

04.12.2019 10:00

Denne vo fitku maká na svojej dokonalej postavičke - a vypláca sa jej to. Jej sexi fotky na Instagrame obdivujú desiatky tisíc ľudí. Čo jej však cvičenie spríjemňuje? Bývalá česká miss prezradila, na akého pomocníka v posilke nedá dopustiť. viac »


Skladateľ Hans Zimmer sa stal oficiálnym tvorcom zvukov pre elektromobily

Skladateľ Hans Zimmer sa

04.12.2019 09:00

Svetovo úspešný skladateľ filmovej hudby Hans Zimmer zastreší viaceré projekty zamerané na skladanie zvukov pre elektrifikované vozidlá značky BMW. Projekty môžu obsahovať zvuky pre vozidlá v počiatočnom štádiu konceptu či štúdie, pre sériové vozidlá či skladanie zvučiek a zneliek, ale aj tvorbu zvukov pre možnosti komunikácie zameranej na akustický ... viac »


Počas výlovu zaplatíte pri kúpe troch vecí len za dve

Samsung výlov
Foto

04.12.2019 08:00

Ak sa práve obzeráte po vianočných darčekoch a snažíte sa ušetriť každé euro, Výlov je tá pravá akcia pre vás. Počas nej si totiž po výbere troch produktov môžete vydýchnuť. Za najlacnejší z nich nemusíte nič zaplatiť. V ponuke je množstvo televízorov, chladničiek, práčok, monitorov, mobilných zariadení a nositeľnej elektroniky. viac »


Ako na Vianoce obdarovať niečím nevšedným? Darujte zážitok!

Ako na Vianoce obdarovať
Foto

03.12.2019 19:00

Robia vám blížiace sa Vianoce vrásky na čele, lebo neviete, čím obdarovať pod stromček svojich blízkych? Skúste namiesto hmotnej veci darovať netradičný darček, ktorý však určite zaberie – zážitok! Zážitkové darčeky dokážu ľudí potešiť omnoho viac ako tie hmotné. Tajomstvo však spočíva v správnom výbere. viac »


Tomáš Klus si s Janáčkovou filharmonií Ostrava podmanil Bratislavu

Tomáš Klus si s

03.12.2019 16:00

Prvá adventná nedeľa sa v Bratislave niesla aj v duchu výnimočného koncertu Tomáša Klusa s jeho Cílovou skupinou a Janáčkovou filharmonií Ostrava. Koncertný playlist, ktorý takmer do bodky zodpovedal aj playlistu rovnomenného albumu Klusymfonie, vzbudil u divákov radosť, smiech, dojatie a aj slzy. Pomyselnú bodku priniesol bonus v podobe prídavku – ... viac »


Old School nádielku hip hopu na februárovom koncerte DAS EFX doplní CP KOMBO!

Old School nádielku hip

03.12.2019 13:00

Americké hip hopové duo DAS EFX doručí vo februári do bratislavského MMC závan pravého brooklynského hip hopu. Na rovnakom stage-i sa predvedie dlhospiace trio CP KOMBO, menovite Vec, Zverina a Supa, ktorých v tomto zoskupení nevidíme a nepočujeme tak často. viac »


Prežite hudobno-tanečný Silvester s tými najväčšími hitmi

Prežite hudobno-tanečný Silvester s
FotoVideo

03.12.2019 12:00

Najväčšie hudobné hity storočia v podaní spevákov, tanečníkov a hudobníkov divadla Nová scéna, nacvičené pod dirigentskou taktovkou Ľubomíra Dolného. Vychutnajte si posledné hodiny roku 2019 v špičkovom šamorínskom rezorte x-bionic® sphere. viac »


Najkrajšie sviatky roka už klopú na dvere a s nimi aj tradičné Dni Vianoc v Inchebe

Najkrajšie sviatky roka už
Foto

02.12.2019 16:00

Najkrajším sviatkom roka predchádzajú aj niekoľkotýždňové prípravy, ktoré často sprevádzajú zhon a stres. Tradičné Dni Vianoc v Inchebe, ktoré sa v Bratislave konajú už 30 rokov, menia predvianočné nákupy na príjemný zážitok aj vďaka milým a priateľským predajcom, príjemnej atmosfére a skvelej zábave. Vychutnajte si ich počas prvých dní bezplatne! viac »


Hľadáte perfektný darček? Darujte blízkym permanentku na Folklórny festival Východná 2020

Hľadáte perfektný darček? Darujte
FotoVideo

02.12.2019 12:00

Nezabudnite sa poponáhľať. Limitovaný počet 66 permanentiek za vianočnú cenu 24 € dostanete len do 24. decembra 2019!Folklórny festival Východná je najstarší a najrozsiahlejší celoslovenský festival s medzinárodnou účasťou na našom území. viac »


Kaufland znižuje ceny vybraného sortimentu o viac ako zníženú sadzbu DPH, ktorá bude platná na ďalšie tovary až od 1. januára 2020

Kaufland znižuje ceny vybraného
Foto

02.12.2019 11:00

Od 5. decembra 2019 chystá Kaufland pre svojich zákazníkov predvianočné prekvapenie. viac »


Robert Bryndza a Erika Fosterová sú späť!

Robert Bryndza a Erika
Foto

02.12.2019 10:00

Sú veci, na ktoré sa nepripravíte... viac »


TOP historické fakty o whisky: Vedeli ste, že...

TOP historické fakty o
Foto

02.12.2019 09:00

Whisky si vďaka svojej univerzálnosti našla cestu na mnohé stoly, do množstva rôznych situácií a dôležitých životných momentov. A práve svojou jednoduchosťou a výnimočne čistou chuťou si podmanila srdcia mnohých milovníkov príjemných chvíľ. Poďte sa spolu s nami ponoriť do faktov z histórie whisky, o ktorých ste (zrejme) netušili. viac »


O novú bratislavskú vilovú štvrť je veľký záujem: Ponuka sa rozrástla

O novú bratislavskú vilovú
Foto

02.12.2019 08:00

BRATISLAVA – Predaj projektu stavebných pozemkov pod bratislavskými mestskými lesmi s výhľadom na hlavné mesto prekonal očakávania. Od konca mája našlo nových majiteľov už viac ako polovica z pôvodne ponúkaných 22 pozemkov. Developer projektu Ahoj Briežky, spoločnosť ROVENA SK, preto na konci októbra rozšíril ponuku o ďalších 6 pozemkov. viac »


Už v pondelok štartuje štvordielna CD edícia s najkrajšími príbehmi: Prečo je dobré počúvať rozprávky?

Už v pondelok štartuje
Foto

29.11.2019 11:00

Kým v minulosti nám rozprávky čítali naše babičky či rodičia, v dnešnej dobe si môžeme pomôcť technikou a príbehy plné fantázie môžu deti aj počúvať. viac »


Blíži sa Cashb(l)ack Week! Prezradíme, ako môžete nakúpiť vianočné darčeky ešte výhodnejšie

Cashback vám zníži cenu
Foto

29.11.2019 09:25

Zajtra, 29. novembra 2019 je Black Friday, sviatok všetkých nadšencov nakupovania. Je úvodom do každoročného predvianočného nákupného obdobia a je preslávený najmä veľkými zľavami a výpredajmi. Ak však chcete ušetriť ešte viac, ako iba kúpou zľavneného tovaru, prečítajte si nasledujúce riadky. viac »


V Štátnom divadle Košice sa Dorotka vydá na cestu k Čarodejníkovi OZ

Zľava Davide Covone ako
Foto

29.11.2019 09:00

Do Štátneho divadla Košice vstúpi v piatok 29. novembra svetoznáma rozprávka Čarodejník z krajiny OZ. Výpravná baletná inscenácia choreografa a režiséra Giorgia Madiu je poslednou premiérou divadla v roku 2019 a zároveň prvou premiérou baletu v jubilejnej 75. sezóne. Predstavenie podľa slávneho príbehu putovalo do Košíc z Berlína viac ako sedem rokov. viac »


BILLA na odovzdávaní Európskej ceny za podporu podnikania

BILLA na odovzdávaní Európskej
Foto

28.11.2019 17:00

Spoločnosť BILLA sa stala národným víťazom v kategórii Zodpovedné podnikanie pre všetkých so svojím projektom dlhodobej a systematickej podpory komunity nevidiacich na Slovensku. V utorok 26. novembra 2019 sa v Helsinkách konalo v poradí už jedenáste slávnostné odovzdávanie Európskej ceny za podporu podnikania a BILLA tam nechýbala. Ocenenie pod záštitou ... viac »


Aj vy spíte so svojím mobilom?

Aj vy spíte so
FotoVideo

28.11.2019 15:00

Phil, hlavná postava komédie SEXI JEXI, je závislý od svojho mobilného telefónu. Nemá žiadnych kamarátov, osobný život ani priateľku. Keď mu odíde starý telefón, kúpi si novší model s neočakávanou funkciou JEXI. Je to životná koučka a virtuálna asistentka v jednom. S jej pomocou si konečne začne užívať život a jeho závislosť na mobile postupne slabne. ... viac »


Tesco už daruje potraviny zo všetkých svojich predajní

Tesco už daruje potraviny

28.11.2019 12:00

BRATISLAVA – Tesco naplnilo ďalší zo svojich ambicióznych plánov. Nepredané potraviny už aktuálne daruje zo všetkých svojich 150 predajní. Tesco je tak prvým reťazcom na Slovensku, ktorého všetky obchody pomáhajú potravinami ľuďom v núdzi. Tesco tak potvrdilo rolu lídra v boji proti plytvaniu potravinami a dlhodobé úsilie pomáhať tam, kde je to najviac potrebné. viac »


Najčítanejšie články