c Dobre vedieť | Topky.sk
Sobota, 10. december 2022. Meniny má Radúz, zajtra Hilda.

Dobre vedieť

Kam sa podela súdnosť mimovládok?!

Erik Kaliňák

Erik Kaliňák

pred 11 hodinami

VIA IURIS a ZASTAVME KORUPCIU bojuje proti základným princípom právneho štátu. Našťastie neprišlo ani 100 ľudí. viac »

Oslávte s nami 25. výročie SITA! Čo všetko môžete získať bezplatne?

Oslávte s nami 25.
Foto

09.11.2022 10:00

SITA Slovenská tlačová agentúra tento rok oslavuje jubileum a už neuveriteľných 25 rokov od svojho vzniku prináša dôležité informácie z domova aj zo zahraničia. Počas svojho dlhoročného pôsobenia si zaslúžene získala priazeň lojálnych čitateľov, úspešných podnikateľov, vydavateľstiev a mediálne známych osobností. viac »


Nové byty v Bratislave. Svrčia poskytne nadštandardné bývanie

Nové byty v Bratislave.
Foto

09.11.2022 09:00

Developerský projekt bytového domu Svrčia zahájil predaj nadštandardných priestranných bytov v atraktívnej a pokojnej lokalite – v bratislavskej Karlovej Vsi. Nový projekt spĺňa všetky požiadavky prémiového bývania v tesnej blízkosti centra Bratislavy a zároveň bývania v spojení s prírodou. Táto oblasť je vďaka svojej polohe veľmi žiadaným a vyhľadávaným... viac »


Zažite emotívny Vianočný koncert vokálnej formácie 4 Tenoři v Ružomberku!

Zažite emotívny Vianočný koncert
Foto

08.11.2022 12:00

Štyri fantastické hlasy a emóciami nabitá atmosféra! Taký bude výnimočný Vianočný koncert vokálnej formácie 4 Tenoři 20. decembra v Ružomberku. Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo zaspievajú slovenskému publiku výber toho najlepšieho z ich repertoáru. Jedno z najúspešnejších českých hudobných zoskupení pridá aj vianočné balady... viac »


Objavte liečivú silu Regiónu Vysoké Tatry!

Objavte liečivú silu Regiónu

08.11.2022 11:00

Aktívny pohyb na čerstvom vzduchu pôsobí ako liečivá procedúra. Slnečný svit a voňavé silice pohladia vaše zmysly po náročnom období. Kombinácia horskej klímy a pohybu sú najlepším lekárom. Naplánujte si výlet do Tatier a objavte výnimočné účinky, ktoré Región Vysoké Tatry ponúka . viac »


Cintorín pre zvieratá BORIEVKA v Bratislave je už rok v prevádzke

Cintorín pre zvieratá BORIEVKA

08.11.2022 10:00

Bola to dlhá cesta, ale dnes je to realita a po dlhých 11 tich rokoch je konečne cintorín pre domácich miláčikov Borievka otvorený a v plnej prevádzke už skoro rok. Nebolo to naozaj jednoduché, však prvé zamyslenie nad realizáciou cintorína pre domácich miláčikov a prvý kontakt s úradmi bol v roku 2011. viac »


S vysokým tlakom vám môže pomôcť lesklokôrovka, známejšia skôr ako reishi: Má aj iné pozitívne účinky

Liečebné účinky reishi sú

07.11.2022 17:00

Spomedzi všetkých ochorení majú na svedomí najviac ľudských životov kardiovaskulárne ochorenia. Choroby srdca a ciev trápia už štyridsiatnikov, vysoký krvný tlak siaha na ešte nižšie vekové skupiny. viac »


O2 tento rok prispieva k Vianociam zákazníkov. Získať môžu výhodnejšie nielen paušály, či domáci internet, ale aj atraktívne zariadenia

O2 tento rok prispieva

07.11.2022 15:00

Spoločnosť O2 predstavila bohatú Vianočnú ponuku pre svojich zákazníkov. Každý zákazník získa 7. novembra 2022 do O2 aplikácie vianočný kupón, ktorý môže využiť ako zľavu až do výšky 276 eur na kúpu vybraného zariadenia. Zákazník dostane kupón za každý z aktivovaných programov, ktoré v O2 využíva a získa tak atraktívne zľavy na vybrané smartfóny, ... viac »


Sima Magušinová zverejnila adventné turné a poteší aj novou skladbou

Sima Magušinová zverejnila adventné
Foto

07.11.2022 11:00

Sima Magušinová sa s fanúšikmi stretne v deviatich mestách Slovenska, v ktorých s kapelou odohrá koncerty adventného turné. Symbolicky na Dušičky zároveň zverejnila novú skladbu, ktorej text napísal významný slovenský básnik Rudolf Dobiáš. viac »


Novostavba alebo rekonštrukcia domu? Pre a proti, dotácie a energetická úspornosť

Pri rozhodovaní medzi rekonštrukciou
Foto

04.11.2022 10:00

Je výhodnejšie postaviť dom na zelenej lúke alebo rekonštruovať starší dom? Na prvý pohľad sa to zdá jasné, pretože väčšina odborníkov sa zhoduje, že finančne výhodnejšie je postaviť nový dom. Na druhej strane, pokiaľ sa s rekonštrukciou neponáhľate, staviate svojpomocne a máte medzi blízkymi šikovných pomocníkov, tak to môže byť aj naopak a rekonštrukcia... viac »


Ženský zbor Les Sirénes rozozvučí Klarisky vianočnými melódiami

Ženský zbor Les Sirénes

03.11.2022 11:00

Nenechajte si ujsť vianočný koncert ženského speváckeho zboru Les Sirénes, ktorý je každý rok pre návštevníkov nezabudnuteľným zážitkom. viac »


Veľtrh Bibliotéka: Horúce knižné novinky a známe tváre

Veľtrh Bibliotéka: Horúce knižné

02.11.2022 13:00

Najočakávanejšie knižné novinky aj nestarnúca klasika pre dospelých aj deti, limitované edície a exkluzívne tituly, prezentácie kníh a stretnutia s obľúbenými spisovateľmi, medzi ktorými nebudú chýbať ani zahraniční autori – knižný veľtrh Bibliotéka sa po náročných rokoch vracia do bratislavskej Incheby v rozsahu, na aký sú milovníci kníh zvyknutí ... viac »


Lord of the Dance 27. novembra v Bratislave: 150-tisíc klepnutí počas jednej šou!

Lord of the Dance
Foto

02.11.2022 12:00

Fanúšikovia kultovej írskej tanečnej skupiny LORD OF THE DANCE sa dočkali! Už 27. novembra k nám zavíta najnavštevovanejšia tanečná show všetkých čias, ktorá aktuálnym turné oslavuje 25 rokov na scéne. viac »


Nechcete za značkovú módu utrácať astronomické sumy? Je tu HalfPrice!

Nová pobočka HalfPrice vo

02.11.2022 10:00

Najlepší čas na vytvorenie „nadupaného“ šatníka plného značkových módnych noviniek je na jeseň! Za ceny, ktoré vás nezruinujú môžete loviť v off-price predajniach HalfPrice. November prinesie nadšencom módy už tretiu slovenskú pobočku obľúbeného konceptu. viac »


Bohém, ktorý tu už bude navždy

Bohém, ktorý tu už
Foto

02.11.2022 09:00

Život legendárneho speváka Karola Duchoňa, tak ako ste ho ešte nepočuli. Výber najznámejších skladieb ako Zem pamätá, V slovenských dolinách, Smútok krásnych dievčat, Čardáš dvoch sŕdc, Pieseň o decembri, Na srdci mi hraj, Cítim, Tancujem s tebou rád, Elena, Hrám, hrám, Primášovo srdce, Dievča z Budmeríc, Mám ťa rád, Mám ľudí rád, Šiel, šiel, S úsmevom... viac »


Realitný crowdfunding na Slovensku rastie a prináša zisky investorom

Realitný crowdfunding na Slovensku
Foto

31.10.2022 21:00

Investovanie do realít stále patrí medzi vyhľadávané formy zhodnocovania investícií, pričom za týmto trendom stojí najmä pomerne vysoká stabilita realitného trhu. Aj tento segment zažíva z času na čas krátkodobé turbulencie, z dlhodobého hľadiska však stabilne vykazuje dobré finančné zhodnotenie. Prístup prvej realitnej crowdfundingovej platformy Invest... viac »


Čo dnes večer? Dajte si drink s novou SodaStream príchuťou Mojito

Čo dnes večer? Dajte

31.10.2022 14:00

Malý drink na uvoľnenie nemusí byť len s alkoholom, aby mal tú správnu chuť. SodaStream je tu opäť s obľúbenou príchuťou Mojito a s ňou aj s novinkou Italian Spritz. Poďte si namiešať niečo dobré – a je už len na vás, či si tam tú kvapku alkoholu pridáte. viac »


Tomuto radšej verte…

Tomuto radšej verte…
Foto

31.10.2022 09:00

V SR máme výrazný nedostatok vitamínu D, že len necelé 1 % ľudí sa o jeho hladinu nemusí starať. My ostatní, teda 99 % z nás, máme vitamínu D doslova alarmujúci nedostatok. Prečo to nie je vôbec dobrá správa? A ako vitamín D doplniť prirodzene a najlepšie na celý rok zadarmo? Tu máte potrebné odpovede. viac »


Biele Karpaty - Kráľovstvo horských bicyklov!

Biele Karpaty - Kráľovstvo
Foto

31.10.2022 08:00

V minulom článku sme vám odporučili príjemnú a pohodovú diaľkovú trasu pozostávajúcu z cyklotrás Bečva, Bevlava a Vážska cyklomagistrála. Tentoraz opustíme pohodlné asfaltové a iné spevnené povrchy a vydáme sa do kopcov. viac »


Líder skupiny Cimbal Brothers schudol 55 kíl a chystá výnimočné koncerty v Trnave, Banskej Bystrici a v Bratislave!

Líder skupiny Cimbal Brothers
Foto

28.10.2022 17:00

Skupina Cimbal Brothers má veľa noviniek! Zmenila zloženie, svoj výzor a chystá výnimočné koncerty. Líder Cimbal Brothers František Reiner schudol za pol roka 55 kilogramov a je z neho iný človek. V novej kondícii a v novom zložení pripravila kapela pre fanúšikov unikátne koncerty plné pozitívnej energie. Cimbal Brothers zahrajú 23.11. v Trnave v ... viac »


Plastifikátory - patent na pružnosť plastov

Plastifikátory - patent na
Foto

28.10.2022 15:00

Plasty v čistej, nemodifikovanej forme tvoria len malú časť obrovského množstva polymérnych materiálov, ktoré ľudia používajú každý deň. Mnohé z nich prechádzajú úpravami s cieľom vytvoriť materiály s jedinečnými vlastnosťami, ktoré uľahčujú výrobné procesy alebo použitie konečného výrobku. viac »


Najčítanejšie články