Dobre vedieť | Topky.sk - Bleskovky

°C

Sobota, 18. január 2020. Meniny má Bohdana, zajtra Drahomíra, Sára.

Dobre vedieť

Dana (-20kg): Konečne výnimočný trik na chudnutie, ktorý naozaj funguje!

Foto
včera o 19:00

Tento príbeh je možno aj o vás - prečítajte si Danine skúsenosti! Verte v seba - môžete sa zbaviť týchto extra kíl! Úbytkom hmotnosti získate nielen krásne telo, ale dostanete aj komplimenty od ostatných o svojom krásnom vzhľade, vaše sebavedomie, práceschopnosť a zdraví sa zlepší. Nestrácajte svoj sen o štíhlom tele - pripojte sa k tisícom žien a mužov, ... viac »

Poznáme 7 ikon vyobrazených na exkluzívnej limitovanej edícii

Poznáme 7 ikon vyobrazených
Foto

11.12.2019 08:00

Tretí ročník úspešnej ankety ,,77 dôvodov, prečo mám rád Slovensko“, priniesol aj dlho očakávanú tretiu sériu platinovej limitovanej edície Goral Vodky MASTER a originálne spracovanie 7 ikon najzaujímavejších pozitívnych udalostí. viac »


Šou Angry Birds on Ice finišuje s prípravami, Oskar Rózsa kompletizuje v štúdiu hudbu a spev!

Tvorcovia na čele s
Foto

10.12.2019 14:00

Videli ste film Angry Birds? Tak to je len malá ochutnávka zážitku, ktorý si užite na jedinečnej šou Angry Birds on Ice. Slovenský projekt od slovenských tvorcov bude naozaj na svetovej úrovni. Fanúšikovia sa môžu tešiť na „nahnevaných operencov“ a iné fantastické nadrozmerné rekvizity. Tvorcovia teraz finišujú s prípravami. Skladateľ Oskar Rózsa kompletizuje ... viac »


ŠKODA AUTO Slovensko vysadila v Petržalke stromovú alej

ŠKODA AUTO Slovensko vysadila
Foto

10.12.2019 13:00

Výsadba stromovej aleje v Petržalke je ukončená. Spolu pribudlo 59 kusov odrastených stromov a kríkov, ktoré budú okoloidúcim spríjemňovať horúce leto pri populárnej cyklistickej trase. Spolupráca Magistrátu hlavného mesta Slovenska Bratislavy a ŠKODA AUTO Slovensko ukazuje trend, vďaka ktorému sa môže verejný a súkromný sektor spoločne pripravovať na zmenu klímy v mestách. viac »


Zabudni na vaječný likér. Hitom týchto Vianoc bude niečo celkom iné

Zabudni na vaječný likér.

10.12.2019 10:00

BRATISLAVA - Obľúbená značka rumu prichádza so špeciálnou zimnou edíciou, ktorú si zamiluješ na prvé ochutnanie. Čítaj ďalej a dozvieš sa, v čom bude výnimočný nový Captain Morgan Gingerbread. viac »


V rámci akcie Výlov nemusíte za jednu vec zaplatiť

V rámci akcie Výlov
Foto

09.12.2019 10:00

Ak sa práve obzeráte po vianočných darčekoch a snažíte sa ušetriť každé euro, Výlov je tá pravá akcia pre vás. Počas nej si totiž po výbere troch produktov môžete vydýchnuť. Za najlacnejší z nich nemusíte nič zaplatiť. V ponuke je množstvo televízorov, chladničiek, práčok, monitorov, mobilných zariadení a nositeľnej elektroniky. viac »


Sexuálne neúspechy v zimnom období: Takto chlad škodí potencii!

Sexuálne neúspechy v zimnom

09.12.2019 08:00

Fyzická reakcia na chlad môže spôsobiť aj fenomén “winter penis”. Prečo počasie vplýva na potenciu a ako dosiahnuť jej zlepšenie? viac »


Deti z kenskej dedinky ďakujú Slovákom za mikulášsky darček, ktorý im zmení život

Deti z kenskej dedinky

07.12.2019 15:00

KIPKAREN, KEŇA. Chudobné deti v dedinke Kipkaren v Keni dostali od Slovákov jedinečný darček – jedlo v škole počas celého školského roka. Jedlo im umožní chodiť do školy. viac »


Muž schudol 29 kíl len vďaka tomu, že postupoval podľa tejto jednej nezvyčajnej rady!

Muž schudol 29 kíl
Foto

06.12.2019 18:00

„Každé ráno sa postavím na váhu a vidím, že kilá naďalej ubúdajú! Som z toho taký nadšený! Chcel by som, aby to zažil každý!“ – hovorí Roman. Prečítajte si rozhovor s Romanom, zistite, kde sa dá otestovať vaša schopnosť schudnúť, a získajte konzultácie s výživovým poradcom úplne zdarma! viac »


Vyhrajte stretnutie s hviezdou série Moje povstanie 2 a ďalšie ceny!

Moje povstanie

06.12.2019 16:45

Radi v živote spoznávate nových ľudí a získavate nevšedné zážitky? viac »


Lild je lídrom v predaji Fairtradového kakaa

Lild je lídrom v

06.12.2019 12:00

V predvianočnom období disponuje certifikátom Fairtrade väčšina sezónnych produktov vlastnej značky Favorina. viac »


Aké dôležité sú stretnutia pri jedle vyskúšali známe tváre instagramu

Aké dôležité sú stretnutia
Foto

06.12.2019 09:00

Hektická doba a množstvo povinností nás uberajú o chvíle s blízkymi a často s nimi netrávime toľko času, koľko by sme chceli. Aj preto sa často uchyľujeme k sociálnym sieťam či strohým sms správam. Značka Somat v rámci svojej kampane #Enjoytogether pripravila zážitkový večer pre slovenských influencerov, aby pripomenula dôležitosť užívania si spoločných ... viac »


Čo majú spoločné francúzsky politik a slovenské brandy?

Martignac
Foto

06.12.2019 08:00

Znie to možno neuveriteľne, ale jeden francúzsky politik má naozaj niečo spoločné so slovenským brandy. Napriek tomu, že ho nikdy neochutnal. viac »


Muž schudol 29 kíl len vďaka tomu, že postupoval podľa tejto jednej nezvyčajnej rady!

Muž schudol 29 kíl
Foto

06.12.2019 07:00

„Každé ráno sa postavím na váhu a vidím, že kilá naďalej ubúdajú! Som z toho taký nadšený! Chcel by som, aby to zažil každý!“ – hovorí Roman. Prečítajte si rozhovor s Romanom, zistite, kde sa dá otestovať vaša schopnosť schudnúť, a získajte konzultácie s výživovým poradcom úplne zdarma! viac »


Vianočné darčeky vo forme zážitku ostanú na celý život

Vianočné darčeky vo forme

05.12.2019 18:00

Vianoce sa nezadržateľne blížia a čas na výber toho najvhodnejšieho vianočného darčeka neúprosne kráti. Zháňanie darčekov na poslednú chvíľu patrí medzi obľúbené disciplíny asi len skutočne malej časti z nás. Napriek tomu sa však vo väčšine prípadov odhodláme zájsť do obchodu až pár dní pred Štedrým dňom. A potom si už x-tý krát prisaháme, že o rok ... viac »


Hudobníci spomínajú na Jara Filipa: Na koncerte v Trenčíne odohrajú jeho najväčšie hity

Jaro Filip

05.12.2019 12:00

Chicago, Paríž, Dillí, Roma, cez okno vidím a sedím doma, Čechov, Maďarov a svet Indov, pozorne sledujem cez svoje Window. Pri príležitosti nedožitých 70. narodenín si hudobníci pripomenú legendu a nadčasovú osobnosť Jara Filipa. Jeho piesne z obdobia intenzívnej spolupráce s Lasicom a Satinským, ale aj sólové počiny, ktoré vznikli v 90. rokoch na texty ... viac »


Je lepšia vaňa, alebo sprchový kút?

Vaňa alebo sprcha?
Foto

05.12.2019 10:00

Jedna z najťažších dilem, ktorú musí vyriešiť každý, kto si zariaďuje novú kúpeľňu. Obe možnosti majú svoje výhody aj obmedzenia, tak ako sa rozhodnúť? A existuje nejaký kompromis? Pozrime sa tomu na zúbok. viac »


BILLA má lacnejšie slovenské výrobky už teraz

Billa
Foto

04.12.2019 17:00

Od nového roka sa zníži DPH na vybrané potraviny, v supermarketoch BILLA nakúpia zákazníci vybrané slovenské výrobky lacnejšie o viac ako 10 % už od 5.12.2019. Desiatky obľúbených slovenských potravín za ešte výhodnejšie ceny, ktoré si môžu dovoliť všetky domácnosti. Lacnejšie budú slovenské ovocie a zelenina ako jablká, hrušky, zemiaky, rajčiny, cibuľa, ... viac »


Pritiahnite si do života hojnosť s pomocou Yvette Westrum

Pritiahnite si do života
Foto

04.12.2019 11:00

Hojnosť si väčšinou spájame s finančnou oblasťou, ale hojnosť môže byť prítomná vo všetkých oblastiach nášho života - či už v partnerských a rodinných vzťahov, zdraví, kráse alebo v osobnostnom rozvoji. viac »


Česká miss: Bez tohto do posilky nevkročím!

Nikol Švantnerová
Foto

04.12.2019 10:00

Denne vo fitku maká na svojej dokonalej postavičke - a vypláca sa jej to. Jej sexi fotky na Instagrame obdivujú desiatky tisíc ľudí. Čo jej však cvičenie spríjemňuje? Bývalá česká miss prezradila, na akého pomocníka v posilke nedá dopustiť. viac »


Skladateľ Hans Zimmer sa stal oficiálnym tvorcom zvukov pre elektromobily

Skladateľ Hans Zimmer sa

04.12.2019 09:00

Svetovo úspešný skladateľ filmovej hudby Hans Zimmer zastreší viaceré projekty zamerané na skladanie zvukov pre elektrifikované vozidlá značky BMW. Projekty môžu obsahovať zvuky pre vozidlá v počiatočnom štádiu konceptu či štúdie, pre sériové vozidlá či skladanie zvučiek a zneliek, ale aj tvorbu zvukov pre možnosti komunikácie zameranej na akustický ... viac »


Najčítanejšie články