Richard Müller | Topky.sk - Bleskovky

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Richard Müller

Diamantový rok Richarda Müllera!

Richard Müller oslávil tohtoročného Valentína naozaj veľkolepo!

Richard Müller oslávil tohtoročného Valentína naozaj veľkolepo!

18.02.2014 13:00

Richard Müller oslávil tohtoročného Valentína naozaj veľkolepo! V predvečer tohto sviatku najskôr získal za svoj album HLASY od Zväzu autorov a interpretov cenu za Najlepší album roku 2013. Potom sa vybral na nákup valentínskeho darčeka pre svoju partnerku. Pre Vandu Wolfovú vybral krásny diamantový prsteň! viac »

Štandardný výkon Zlatého Slávika - dokonalé!

Štandardný výkon Zlatého Slávika

14.05.2012 13:38

Dokonalý hudobný zážitok! Tak sa dá nazvať dvojhodinový koncert Richarda Müllera. Zlatý Slávik dvoma beznádejne vypredanými vystúpeniami v bratislavskom Istropolise odštartoval slovenskú časť Potichu Tour 2,5. Od fanúšikov si Richard tradične vyslúžil niekoľkonásobné standing ovations! viac »


Richard Müller vyráža na ďalšie Potichu Tour!

Richard Müller

16.01.2012 09:00

Skvelá správa pre všetkých fanúšikov Richarda Müllera! Po megaúspechu minuloročného turné po slovenských a českých divadlách vyráža Richard Müller znovu na koncertnú šnúru. Fanúšikovia, ktorých mestá sa do jesenného turné nedostali, sa tak môžu tešiť na famózny hudobný zážitok. viac »


Unikátny vianočný darček Richarda Müllera!

Unikátny vianočný darček Richarda

16.12.2011 09:31

Spevák a skladateľ Richard Müller robí vždy „VŠETKO“ inak! Či už ide o krst albumu, vydanie exkluzívneho boxu 25 cédečiek s názvom „VŠETKO“ alebo prípravu Vianoc. Tesne pred sviatkami totiž otvoril unikátny e shop na facebooku, kde vám ponúka osobné venovania! viac »


Müller odkazuje Táslerovi: „EŠTE“ sa stretneme!

Müller odkazuje Táslerovi: „EŠTE“

11.11.2011 09:08

Richard Müller má za sebou turné, oslavu 50-tky, exkluzívny box „VŠETKO“ a k tomu „EŠTE“ stihol aj nový album! Najnovšia doska úradujúceho Zlatého slávika sa stane bezpochyby hudobnou udalosťou roka. K spolupráci si totiž Richard prizval známeho hudobníka Ivana Táslera! viac »


Richard Müller je najpredávanejším česko-slovenským interpretom na iTunes!

Richard Müller, Vanda Wolfová,

03.11.2011 16:55

Slovensko aj Česká republika má už vyše mesiaca možnosť nakupovať hudbu cez iTunes. Najpredávanejším česko-slovenským interpretom sa na ňom stal úradujúci Zlatý slávik Richard Müller! Zároveň jeho najnovší album EŠTE už v predpredaji dosiahol druhú priečku v rebríčku predajnosti. viac »


„VŠETKO“ od Richarda Müllera medzi diamantmi v Číne

„VŠETKO“ od Richarda Müllera

18.10.2011 11:16

Exkluzívny box „VŠETKO“ od Richarda Müllera sa predáva aj v čínskom Šen-zene! Box obsahuje kompletnú zbierku albumov, ktoré Zlatý slávik počas kariéry nahral. Okrem skvelej hudby čaká na jedného majiteľa diskografie špeciálne prekvapenie – voucher na diamant v hodnote 5 tisíc eúr. viac »


Richard Müller a Ivan Tásler spolu na jednom albume!

Richard Müller a Ivan

17.10.2011 14:03

A je to tu! Richard Müller predstavil nový singel „Útek“ z dlhoočakávaného štúdiového albumu. Nová doska úradujúceho Zlatého slávika sa stane bezpochyby hudobnou udalosťou roka. K spolupráci si totiž Richard prizval ikonu slovenskej hudobnej scény Ivana Táslera! viac »


Richard Müller štartuje Potichu Tour 2.

Richard Müller

12.09.2011 15:00

Čerstvý 50-nik Richard Müller dnes koncertom v Trnave odpáli veľké česko-slovenské Potichu Tour 2. Úradujúci Zlatý slávik do poslednej chvíle dolaďoval detaily a skúšal s hudobníkmi. Pozitívnou energiou ho nabil nedávny krst boxu „VŠETKO“ v Prahe, kde na Richarda čakalo obrovské prekvapenie v podobe krstnej mamy! viac »


Richard Müller pridáva koncerty v Košiciach aj v Bratislave

Richard Müller pridáva koncerty

02.09.2011 11:07

BRATISLAVA - Jesenné Potichu Tour 2 Richarda Müllera sa pre obrovský záujem fanúšikov rozširuje, v Košiciach odohrá Müller dva koncerty, v Bratislave až päť. viac »


Richard Müller vydáva VŠETKO

Richard Müller

19.08.2011 09:57

BRATISLAVA - 6. septembra 2011 sa na trhu objaví box so všetkými albumami, zriedkavými nahrávkami aj rôznymi raritami, ktoré kedy Richard Müller nahral. Ponesie výstižný názov Všetko. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?