°C

Pondelok, 1. marec 2021. Meniny má Albín, zajtra Anežka.

Poznáme výhercov super špiónskych cien Kingsman!

KINGSMAN
KINGSMAN
Zdroj: Barracuda movie
16.02.2015 08:00

Topky.sk a Barracuda Movie pre Vás pripravili súťaž s novým akčný trhákom Kingsman – Tajná služba. Pri zrode legendy budete stáť už 19. februára.


Tajní agenti organizácie Kingsman nepotrebujú mať na konci svojich mien žiadne nuly. Táto špionážna služba je oproti iným nevládna a pochopiteľne supertajná. Počet ich agentov je pevne daný a za každého, ktorý odišiel (väčšinou nedobrovoľne a bolestne), nastúpi starostlivo vycvičený a otestovaný nováčik, ktorého odporučí niektorí z agentov v službe.

Vďaka tomu sa agentmi Kingsman stávajú synovia významných rodín. Výnimkou sa stane až Eggsy (Taron Egerton), ktorý je obyčajným chlapcom s vysokým IQ, nedokončeným výcvikom u námorníctva, ocenený krajskou cenou za gymnastiku. Teraz, ale trávi väčšinu času na ulici, je nezamestnaný a má našliapnuté do väzenia. V pravú chvíľu mu ponúkne životnú šancu jeden z agentov Kingsman - superšpión Hary Hart (Colin Firth), ktorý nielenže vyzerá, ale takisto sa chová ako pravý anglický gentleman. Aspoň väčšinou. Niekedy to jednoducho nejde.

Chýbať nemôže ani  poriadny zločinec, ktorý chce zničiť ľudstvo. Je ním Richmond Valentine (Samuel L. Jackson), ktorému pomáha Gazelle ( Sofia Boutella), inteligentná krásavica, ktorá má namiesto nôh smrtiace čepele. Podarí sa Harrymu a Eggsymu včas odhaliť pravdu o Richmondovom dômyselnom pláne a zastaviť ho?

Režisér Matthew Vaughn hovorí: ,,Je to moderné vyznanie lásky každému špionážnemu filmu, ktorý kedy vznikol, ale podávané bez rešpektu, vtipnou formou. Chcel som, aby to bolo naozaj zábavné.“

Cena:

1 x sluchátka

1 x USB

1 x dáždnik

Otázka:

Za ktorý film má Colin Firth na konte Oscara?

  1. Single Man
  2. Kráľova reč
  3. Láska nebeská

Výhercovia:

Maria Gorelková, Lednické Rovne

Michal Matúš, Hvozdnica

Marcela Brezinova, Klokočov

Blahoželáme!

-reklamná správa-


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: PR článok
FOTO: Barracuda Movie

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články