Balúchová a Rakovská: Rýchlokvasené lásky! | Topky.sk

°C

Streda, 11. december 2019. Meniny má Hilda, zajtra Otília.

Balúchová a Rakovská: Rýchlokvasené lásky!

Barbora Rakovská s Tomim Popovičom a Barbora Balúchová s Dušanom Pašekom.
Barbora Rakovská s Tomim Popovičom a Barbora Balúchová s Dušanom Pašekom.
05.06.2009 10:00

BRATISLAVA – Rýchlo, rýchlo, rýchlo. Také je možno motto dvoch známych a mladých blondín. Účastníčka SuperStar Barbora Balúchová (21) sa totiž už po týždni verejne pochválila láskou k hokejistovi Dušanovi Pašekovi (25). K Barbore Rakovskej (22) sa zas po dvoch týždňoch verejne prihlásil Tomi Popovič (31).


Vydrží im to? Väčšina známych osobností si na začiatku vzťahu svoje súkromie úzkostlivo stráži. V prípade Barbory Balúchovej a Barbory Rakovskej je to však trochu inak.

ExsuperStaristka dotiahla svojho nového frajera Pašeka pred fotoaparáty už po pár dňoch chodenia. „Áno, sme spolu. Ale len veľmi krátko, je to asi týždeň,“ priznala nám na krste alkoholického nápoja Balúchová. A tiež nám prezradila, že sa s fešným hokejistom zoznámila cez internet.

Zaujímavé je, že druhá Barbora tiež našla svojho miláčika cez ten istý internetový portál. Aj keď v tomto prípade bol aktívnejší práve Tomi Popovič, ktorý prvý Barboru Rakovskú kontaktoval. Po nejakom čase internetového písania sa dvojica stretla na módnej šou v Amerike. A asi dva týždne po tom to stretnutí už v Tomiho profile svietilo: Zadaný s Barborou Rakovskou.

Uvidíme, ako dlho to týmto párikom vydrží. Obom Barborám želáme, aby na konci roka nefigurovali v skladačke Rozchody roka 2009.

Počuli ste horúce „pikošky“ o osobnostiach či udalostiach nášho šoubiznisu? Podeľte sa s nami o ne! Posielajte SMS a MMS na 0910 177 023 alebo nám napíšte e-mail na tipy@topky.sk!Myslíte si, že tieto vzťahy vydržia Barborám dlho?

92 % nie
áno 8 %

Hlasovalo: 1497Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: Peter Frolo, internet

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články