Piatok, 23. júl 2021. Meniny má Oľga, zajtra Vladimír.

Rozchod kvôli slovenskému spevákovi: Krásna modelka odkopla svojho frajera!

Majk Spirit a jeho Masha
Majk Spirit a jeho Masha
Zdroj: Instagram.com/majkspirit
19.11.2020 09:00

BRATISLAVA - Keď stretol ženu svojho života, nebola voľná! Dnes sú Majk Spirit a jeho Maria šťastnými rodičmi dcérky Arie, no aby sa dopracovali k dokonalej rodinke, modelka Masha kvôli slovenskému spevákovi odkopla svojho vtedajšieho partnera.


Niekedy je to v živote tak... Aby mohlo začať niečo nové, niečo staré musí skončiť. A platí to aj vo vzťahoch. Napríklad v prípade Majka Spirita a jeho Marie. 

Masha dala svojim fanúšikom na sieti Instagram možnosť opýtať sa jej na rôzne veci a odpovedala naozaj úprimne. Netajila ani to, že v čase, keď Majka spoznala, nebola voľná. „Nebola som single, keď sme sa minulý rok náhodne stretli v Dubaji. Ale bola som už single, keď sme išli na prvú spoločnú večeru,” priznala Masha. 

Rozchod kvôli slovenskému spevákovi:
Zdroj: Instagram MD

Dnes už nie je žiadnym tajomstvom, že títo dvaja sa prvýkrát stretli oveľa skôr. Len sa proste na 13 rokov stratili jeden druhému z dohľadu. V roku 2006 však Majk dokonca spomenul Mariu vo svojej piesni. A ona zrejme tiež úplne nezabudla, keď ju náhodné stretnutie po mnohých rokoch dokonca inšpirovalo k rozchodu s vtedajším priateľom. „Áno, hral v tom rozhodnutí veľmi veľkú úlohu,” úprimne odpovedala Masha ďalšiemu svojmu fanúšikovi. 

Rozchod kvôli slovenskému spevákovi:
Zdroj: Instagram MD

Tak im držme palce, aby im to vydržalo navždy. 


Galéria

Majk Spirit a jeho

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články