Pondelok, 17. máj 2021. Meniny má Gizela, zajtra Viola.

Slováci to nedokážu prehryznúť: Žena Majka Spirita ich hlboko uráža!

Majk Spirit s manželkou Mariou
Majk Spirit s manželkou Mariou
Zdroj: Instagram MD
12.04.2021 12:01

BRATISLAVA - Modelka Maria Dušička žila pred svadbou so slovenským raperom viac ako 15 rokov v Dubaji. Teraz sa usadila na Slovensku a učí sa aj náš jazyk. Zatiaľ ho neovláda perfektne a mnohí Slováci sa cítia hlboko urazení tým, že na svojom Instagrame komunikuje viac v angličtine.


Maria sa kvôli svojej láske usadila na Slovensku a snaží sa naučiť aj našu reč. Zatiaľ ale uprednostňuje angličtinu, ktorá jej ide lepšie a má medzinárodný dosah. 

Slováci to nedokážu prehryznúť:
Zdroj: Allure Management

Mnohí Slováci to ale nedokážu prehryznúť. Niektorí akoby mali pocit, že keď modelka aktuálne žije v našej krajine, mala by sa venovať len svojim slovenským fanúšikom. „Načo je dobré zdieľať odpovede na otázky, keď sú buď v angličtine, alebo v ruštine?” zaznela pomerne zvláštna otázka, keď Maša dala možnosť svojim followerom pýtať sa jej, čo ich zaujíma. 

Neskôr zas niekto nechápal, prečo brunetka aj na slovenskú otázku odpísala v anglickom jazyku. Maria zas absolútne netuší, prečo Slováci majú na ňu také vysoké nároky, keď tu býva naozaj len chvíľku. „Žila som v Dubaji vyše 15 rokov a nikdy sa ma jediný miestny človek nespýtal, prečo nehovorím arabsky. Na Slovensku som len niečo vyše roka a moja komunikácia v angličtine je zrazu obrovskou urážkou...” okomentovala to modelka, ktorá hovorí rusky, ukrajinsky, anglicky, španielsky a aktuálne sa učí slovenčinu. Keď si však v nej nie je dostatočne istá, používa radšej angličtinu a určite nečakala, že Slováci budú takí netolerantní. 

Slováci to nedokážu prehryznúť:
Zdroj: Instagram M.D.


Galéria

Majk Spirit s manželkou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články