Utorok, 7. február 2023. Meniny má Vanda, zajtra Zoja.

Zlatica Puškárová: Už jej tikajú biologické hodiny

Zlatici to s malou Rebekou neskutočne pristalo.Galéria fotiek (9)
Zlatici to s malou Rebekou neskutočne pristalo.

BRATISLAVA - V role matky žiarila šťastím! Moderátorka Zlatica Puškárová (30) je vo veku, keď väčšina žien má dieťa i rodinu. A tak sa zdá, že už aj sympatickej moderátorke začínajú tikať biologické hodiny.


Keď nedávno nakrúcala televízne vianočné džingle, v ktorých pózovala so svojou neterkou 7-ročnou Rebekou, pôsobila viac ako šťastná matka než teta.

Markizácka moderátorka Zlatica Puškárová nakrúcala vianočné televízne džingle, kde vo vrúcnom objatí so svojou neterkou pôsobí neskutočne šťastne. Táto rola matky moderátorke aj nesmierne pristane.

Netúži aj sympatická blondína po vlastnom dieťati? „Malá Rebeka je moje krstniatko a je to jednoducho úžasné stvorenie. Nakrúcali sme vianočné džingle, a keďže som tam mala vystupovať s nejakým dieťaťom, a ona je veľmi šikovná, tak sme to dali dokopy,“ prezradila.

„Môj vzťah k deťom je veľmi milý, v mojom okolí ich mám veľmi veľa. Aj s Paťom sme sa na tom nedávno smiali, koľko detí máme okolo seba. Keby také niečo malo prísť, ja to určite neutajím. Chcem byť matkou. Už by to bolo aj reálne, však budúci týždeň sa Patrik vracia,“ vtipne dodala Zlatica Puškárová. 
 

Najčítanejšie články