Odhalené prekvapenie pre Noru: Jon Bon Jovi | Topky.sk

Sobota, 21. júl 2018. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Odhalené prekvapenie pre Noru: Jon Bon Jovi

Nora Mojsejová
Nora Mojsejová
19.10.2006 11:09

KOŠICE – Dlho utajované prekvapenie pre košickú podnikateľku Noru Mojsejovú k jej 48. narodeninám, ktoré bude oslavovať už túto sobotu, prasklo! Turbomíňačka z Pereša by totiž na svojej oslave mala počuť Happy Birthday z úst samotného speváka Jon Bon Joviho! Manžel Braňo Mojsej (39) údajne obj ednal amerického rockera, ktorého jeho manželka „žerie“.


„Chystám pre Noru hudobné prekvapenie, ktoré súvisí s tým, čo rada počúva,“ zahmlieval Mojsej. Prezradil, že plavov láska obľubuje Deff Lepards, Duran Duran, Petra Muka či Jon Bon Joviho, no detaily prezradiť odmietol. „Nič nepoviem, nebolo by to už prekvapenie,“ zatĺkal boháč z Pereša.

„Mal by vraj prísť sám Jon Bon Jovi," potvrdil nemenovaný zdroj fakt, že Mojsej pre svoju polovičku chystá vskutku „štýlové“ prekvapenie. Či sa americký spevák skutočne dostaví, zatiaľ nevedno. No nielen darček, ale aj samotná oslava bude honosná. Na sobotňajšiu párty si Mojsejovci objednali priestory košic kého hotela, kde s a zoznámili i sobášili a pre pozvaných hostí pripravujú aj vyberaný jedálny lístok - losos, krevety, 11-kilové pečené prasiatko či špeciálnu Mojsej tortu.


Galéria

Nástroje k článku


ZDROJ: Nový Čas

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články