Štvrtok, 1. december 2022. Meniny má Edmund, zajtra Bibiána, Viviána.

Záber, ktorý vyvoláva zimomriavky! Počas fotenia ulice zachytili aj ženu: Desivý detail mätie ľudí

Galéria fotiek (3)
Zdroj: Kennedy News/Google Maps

CARLISTE – Google mapy zachytili ženu stojacu na rohu ulice na rovnakom mieste s takmer rovnakým postojom s odstupom času 9 rokov. Pravdepodobnosť, že sa to stane, je vraj jedna k miliarde.


Na záberoch z roku 2009 a 2018 je žena zachytená na tom istom mieste. Leanne Cartwrightovej poslal obrázky jej manžel potom, čo ju našiel na Google mapách. Na záberoch stojí na prechode a v ruke zviera tašku. Žena stojí dokonca na rovnakej dlažobnej kocke. Prvá fotografia vraj vznikla pri jej tradičnej prechádzke do práce a druhá počas obeda, informovalo DailyMail.

Záber, ktorý vyvoláva zimomriavky!
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Kennedy News/Google Maps

Prvý obrázok zobrazuje Leanne v nohaviciach, ako stojí na rohu Victoria Place s taškou v ľavej ruke a ďalšou taškou cez rameno. Druhý obrázok zachytený v auguste 2018, dokazuje, ako stojí v presne rovnakej polohe a drží dve tašky, rozdiel je iba v oblečení.

Záber, ktorý vyvoláva zimomriavky!
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Kennedy News/Google Maps

Keď dostala obrázky od manžela, nechcela veriť vlastným očiam: „Je to ako keby som zamrzla v čase“. Stojím presne na tej istej dlažbe a na pleci mám tašku. Je to vtipné, ale zároveň bizarné.“

Leanne sa už teraz teší, keď zazrie Google auto znova na cestách. Plánuje rýchlo skočiť na to isté miesto ak ju zastihnú znovu na rohu ulice. Zatiaľ jej toto miesto vždy vyčaruje úsmev na tvári, keď ním prechádza.

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články