Sobota, 1. október 2022. Meniny má Arnold, zajtra Levoslav.

Svoje poprsie a zadok už neunesie! Žena s „najtučnejšou vagínou na svete“ si plánuje kúpiť elektrický skúter

Galéria fotiek (3)
Zdroj: Instagram/ 1800leavemaryalone

MEXIKO - 30-ročná Mária Magdaléna minula takmer 80 000 libier (91 536 euro) na plastické operácie, ktoré jej úplne zmenili vzhľad. Teraz sa už nedokáže ani pohnúť. Pre obrovské bolesti si musí zakúpiť elektrický skúter.


Modelka sa začína obávať, že pre neznesiteľné bolesti pri chôdzi bude nútená si zaobstarať elektrický skúter, informoval DailyStar. "Keď chodím, bolí ma to. Ale myslím si, že ľudia si budú myslieť, že sa snažím na seba iba upútať pozornosť a som necitlivá" povedala.

Svoje poprsie a zadok
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Instagram/ 1800leavemaryalone

Na letisku vraj zatiaľ nevyužíva invalidné vozíky, ale jej bolesti už prekročili únosnú mieru. Na dlhé vzdialenosti svoje prednosti a zväčšené pozadie už nedokáže uniesť.

Jej prsné implantáty s objemom 5000 cm3 vážia približne 10 kg jeden. Sú ťažšie ako bowlingová guľa. Svoj prvý zákrok absolvovala v 21 rokoch. Odvtedy si dala trikrát zväčšiť pozadie, poprsie má zväčšované taktiež trojnásobne. Na tvári má odstránený tuk, vyplnené boky, zubné fazety, výplne pier, brady, operáciu mačacích očí a zmenšený nos.

Svoje poprsie a zadok
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Instagram/ 1800leavemaryalone

Známou sa stala v roku 2018, keď podľa jej slov chcela získať „najtučnejšiu vagínu na svete“, no tento zákrok ju stál takmer život.

V rozhovore pre denník Sun povedala: "Počas procedúry som takmer zomrela. Musela som dostať dve transfúzie krvi. Doktor povedal, že strácam veľa krvi a veľmi som zbledla. Myslel si, že zomriem."

Našťastie sa zotavila a stále dúfa, že so svojimi zákrokmi udrží svetový rekord, o ktorý sa usilovala.

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články