°C

Sobota, 26. september 2020. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

FOTO Inzerát na predaj domu vyvolal obrovský záujem: Kvôli hanebnému detailu na stole, vidíte ho?

Zdroj: Facebook/WXYZ-TV Channel 7
15.11.2019 08:10

OAK PARK - Mimoriadny záujem o dom vyvolala fotografia, na ktorej je zachytený kuchynský pult s tanierom a pri ňom niekoľko čiar z bieleho prášku. Jej autor tvrdí, že to nafingoval, aby prilákal viac záujemcov o dom. Vraj išlo len o žart. Inzerát za deň získal neuveriteľných 29 000 videní.


V ponukách domov na predaj v meste Oak Park v americkom štáte Michigan sa na stránke Zillow objavila jedna skutočne netradičná. Na jednej z fotografií bola zachytená kuchyňa s ostrovčekom. Na ňom bol položený biely tanier a vedľa neho vidno niekoľko čiar urobených z bieleho prášku. Potenciálnych kupcov to poriadne prekvapilo. 

FOTO Inzerát na predaj
Zdroj: Facebook/WXYZ-TV Channel 7

Televízna moderátorka Anu Prakashová preto zavolala na uvedené telefónne číslo. Zodvihol jej muž menom Jeff, ktorý sa predstavil ako priateľ majiteľky nehnuteľnosti. Moderátorku ubezpečil, že o žiadnu drogu nešlo. Urobil to vraj schválne, aby ponuka zaujala čo najviac ľudí. "Rozmýšľal som, či by si niekto všimol, keby som niečo takéto urobil. A keby si to naozaj niekto všimol, okamžite by fotku zdieľal a stala by sa populárnou," vysvetlil svoje konanie Jeff. Záber sa napokon stal populárnym, takže jeho bláznivý nápad naozaj zabral.

Mladík dodal, že biely prášok podobný kokaínu bol v skutočnosti liek na bolesť hlavy, ktorý sa predáva v práškovej forme. Jeden z miestnych policajtov, podplukovník Taylor vyhlásil, že polícia prípad nebude vyšetrovať. Neodporúča však nikomu, kto by niečo podobné skutočne videl na záberoch, aby sa o majetok zaujímal alebo ho kupoval. Stránka Zillow inzerát neskôr vymazala. "Odstránili sme to z dôvodu porušenia našich pravidiel. Náš tím monitoruje web, kontroluje označený obsah a podniká kroky na odstránenie obsahu, ktorý porušuje pravidlá," uviedol hovorca webstránky s nehnuteľnosťami.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články