FOTO Nemka (30) je zamilovaná do boeingu: Je sexi, maznáme sa, budeme sa brať | Topky.sk

°C

Sobota, 25. január 2020. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

FOTO Nemka (30) je zamilovaná do boeingu: Je sexi, maznáme sa, budeme sa brať

Zdroj: Facebook/Michèle Köbke
22.10.2019 15:48

BERLÍN - Nemka Michelle Köbkeová priznala svoj päťročný vzťah s Boeingom 737-800, ktorý je podľa nej "veľmi atraktívny, sexi, nádherne postavený a elegantný". Lietadlu dala dokonca prezývku "Darling", v preklade miláčik. Dúfa, že sa raz dočká aj svadby, chce byť totiž jeho ženou.


Tridsaťročná Michelle je zamilovaná do boeingu. Päť rokov s ním udržuje "vzťah", ktorý nie je vôbec ľahký. "Môžem sa k nemu priblížiť, iba keď v ňom lietam alebo keď je v hangári, čo sa stalo len raz za život," posťažovala sa.  

FOTO Nemka (30) je
Zdroj: Facebook/Michèle Köbke

FOTO Nemka (30) je
Zdroj: Facebook/Michèle Köbke

Mladá žena však našla rôzne spôsoby, ako môže lietadlu prejaviť svoju náklonnosť. Zaobstarala si veľký model zo sklolaminátu vrátane skutočných komponentov. Tvrdí, že jej vzťah je veľmi fyzický. Dokazovať to majú fotografie, na ktorých dopravný prostriedok bozkáva a mazná sa s ním. "Je to ako bežný vzťah, máme relaxačné večery a keď ideme spať, maznáme sa, aby sme zaspali," uviedla. 

FOTO Nemka (30) je
Zdroj: Facebook/Michèle Köbke

FOTO Nemka (30) je
Zdroj: Facebook/Michèle Köbke

Táto náklonnosť sa nazýva objektofília, čo znamená, že človek cíti sexuálnu alebo romantickú príťažlivosť k neživému predmetu. Köbkeová si prvýkrát svoju lásku k lietadlám uvedomila v roku 2013. V marci 2014 sa dostala na palubu Boeingu 737-800 a zažila lásku na prvý pohľad. "Keď sa dotknem jeho krídel, spotia sa mi dlane a vzruším sa," opisuje. So svojím Miláčikom sa chce zosobášiť a spoločne žiť v hangári. Želá si, aby jej vzťah s boeingom akceptovalo viac ľudí. Priznáva, že je trochu iná, no za svojou láskou si stojí.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články